Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babagondolatok - kezdeti próbálkozások élesben 2014 fórum

Babagondolatok - kezdeti próbálkozások élesben 2014 (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
511. kispola (válaszként erre: 510. - Rit85)
2014. máj. 20. 17:47

Szió!

Na én abszolút megértelek, hasonló cipőben járok én is. A hétvégére nem várom, úgyhogy akkor fog kiderülni nekünk sikerült-e a baba. Mondanom sem kell, hogy már alig bírok magammal, annyira várom, hogy kiderüljön... persze most meg semmit sem érzek, semmi tünetem nincs, hogy bármire gondolni tudjak. Szóval marad a várakozás, és ez a legrosszabb, na meg persze abba bele sem akarok gondolni, hogy ha hétvégén megjön, akkor kezdődik elölről az egész.... :(

510. Rit85
2014. máj. 19. 19:48

Sziasztok Lányok!

én most annyira úgy érzem,hogy olyan türelmetlen vagyok...egyrészt itt van egy újabb hónap izgalom és nem akarom,h ne sikerüljön. Ti nem éreztek így?

Lehet csak én vagyok nyügös, a fejem is szétmegy, itt a jó idő és én gyereket akarok, de rögtön! :) Na jó, ez enyhe túlzás, 1 hónapig még kibírom. ;)

Ilyen rossz időszakom még nem volt,hogy ennyire türelmetlen lennék, pedig ez nem jó, remélem holnapra elmúlik.

Üdv Mindenkinek!

509. kispola (válaszként erre: 507. - Gyongyi 4)
2014. máj. 18. 19:08

Köszi, aranyos vagy! :) igen én is bízom benne a végsőkig, végül is ameddig nem jön meg, addig baba is lehet :)

Most megint mintha kezdenék érezni valamit, de már próbálok erre se figyelni, lekötöm magam más dolgokkal, pl. tűzhelyet kellene vennem, és nagy dilemmában vagyok, hogy milyen legyen. Ez most kicsit legalább kizökkent, bár egyet szúr a hasam, már újra a baba körül járnak a gondolataim... :)

508. Rit85 (válaszként erre: 505. - Gyongyi 4)
2014. máj. 18. 19:05
Ohh,hát köszi,aranyos vagy! :) A Tiétek is eljön pikk-pakk,aztán lehet élesben gyúrni a gyerekre, addig is készítsd fel Magad testileg, érzelmileg. :)Bár érzelmileg sztem szárnyalsz. :)
507. Gyongyi 4 (válaszként erre: 504. - Kispola)
2014. máj. 18. 17:41

Szióka!Én azért szurkolok,hogy az legyen!:))

Még minden lehetséges!:))

506. Gyongyi 4 (válaszként erre: 487. - Bogyli25)
2014. máj. 18. 17:40

Szió!Ne keseredj el talán tényleg csak a mostani nehézségek miatt mondta ezt a párod!Bár megértelek!Nekem is a párom néha úgy van,hogy hát még a házon ezt kéne,meg azt...de hát így ennyi erővel sose lesz,mert mindig van mit csinálni!:)

Így azért mondogatom neki,de most már ő is mondogatja,ha lesz gyerek...meg ilyesmi(pedig neki már van egy 19 éves lánya)!Úgyhogy fel fejjel!Szerintem úgyis meggondolja magát!:)

505. Gyongyi 4 (válaszként erre: 483. - Rit85)
2014. máj. 18. 17:36

Ohh,gratula!Aranyos vagy,köszönöm kérdésed!!Aham,lesz lagzi kb.80 fő!Már várom!:))

Igen ,már nem sokat kell várni a babázásra!!:) Remélem!Én idén leszek 27!Jajj,már olyan soknak tűnik!:)

504. kispola (válaszként erre: 503. - Szszilvi76)
2014. máj. 17. 08:57
Vagy 5 napig volt határozottan két csík, szerintem 2 tüszőm repedt meg egymás után, más ötletem nincs. Viszont már nincsenek jelek, tünetek, úgyhogy kevés az esély, hogy baba van a dologban :( De persze azért még nem adom fel!
503. szszilvi76 (válaszként erre: 493. - Kispola)
2014. máj. 16. 21:20
és hány napig volt 2 csik?
502. kispola (válaszként erre: 501. - Rit85)
2014. máj. 16. 16:48
Naná, hogy ezen fogok kattogni, csak próbálom magamat is becsapni :)
501. Rit85 (válaszként erre: 498. - Kispola)
2014. máj. 16. 16:41
Pedig ezen fogsz kattogni,ezt mind tudjuk... :)Szurkolok Nektek, várom az eredményt! :)
500. kispola (válaszként erre: 497. - Bogyli25)
2014. máj. 16. 16:39
Nagyon sajnálom, hogy így döntött a párod :( Azért ne add fel, picit később próbáld meg újra megbeszélni vele, hátha.... lehet, hogy ezt most csak a sok összegyűlt probléma miatt gondolja így, és egy-két hónap elteltével újra másképp látja majd. Ne szomorkodj nagyon, bár tudom, ezt most borzalmasan nehéz lehet.
499. Rit85 (válaszként erre: 497. - Bogyli25)
2014. máj. 16. 16:37
én teljesen megértelek, az érzéseknek és a szívednek nem tudsz hazudni...
498. kispola (válaszként erre: 485. - Rit85)
2014. máj. 16. 16:37

Most úgy döntöttem, hogy nem tesztelek jövőhétig egyáltalán, majd szerda-csütörtök környékén csinálok egy terhességit, aztán majd kiderül mi van. Addig meg próbálok nem kattogni ezen... persze... :)

De Ti az elsők közt lesztek, akikkel megosztom az eredményt :)

2014. máj. 16. 16:34
Fiatalság ide vagy oda mit tegyek ha mást súg a szívem... :(
496. Rit85 (válaszként erre: 487. - Bogyli25)
2014. máj. 16. 15:55
Szia! Sajnálom,hogy így áll hozzá a párod. :( Valóban fiatal még, bár férfija válogatja, én sem tudtam volna elképzelni a Férjemről,hogy 26 évesen Apa legyen. Ez így van Nálatok is, holott Te már késznek érzed magad. Az anyagi helyzetet a mai világban pedig nem lehet tudni, egyik nap van munkád, másik nap nincs. A pénz mindig kell vmre, kisebb-nagyobb beruházások, felújítások, vm. mindig van. Beszéljétek újra és talán átgondolja; de a lényeg,h maradj nyugodt és szeressétek egymást. :) Ha meg az évekre gondolsz, én 30 éves koromig meg akarom szülni az elsőt. Bő egy évem van...úgy,hogy ebben benne van a 9 hónap is. Lemaradva nem vagy, csak hát az érzések, tudom én... Fel a fejjel! :)
495. kispola (válaszként erre: 481. - Gyongyi 4)
2014. máj. 16. 14:56
Köszönöm, nagyon aranyos vagy! Hát nem tudom, én nem élem bele magam, persze nagyon jó lenne ha tényleg baba lenne a dologban!! :) Jó lenne már beharangozni egy újabb pozitív eredményt :)
494. kispola (válaszként erre: 492. - Larissa88)
2014. máj. 16. 14:55
Szia! Az első babáddal akkor tényleg szerencséd volt, bízzunk benne, hogy a kistesó sem várat magára sokat :) Sajnos nekem nincs semmilyen praktikám a nemekre vonatkozóan, ebben nem tudok segíteni :( De drukkolok Nektek is nagyon! :) Használsz valami módszert? Hőmérőzés, ovulációs teszt, vagy "csak" próbálkoztok? :)
493. kispola
2014. máj. 16. 14:53
Sziasztok! A helyzet a következő nálam, az ovuteszten a 2. csík most már csak halványabb, úgyhogy eddig tartott ez a rejtélyes pozitív hullám... A tünetek is csak enyhén állnak fenn már. Nem tudom mi volt ez, olyan mintha kb 2x lett volna egymás után peteérésem... Mára már sikerült annyira belezizzennem az egészbe, hogy úgy döntöttem nem fogok ovutesztelni, ha esetleg maradnak a tünetek, vagy erősödnek akkor jövőhét csütörtökön csinálok egy tesztet és lesz ami lesz. Nem szeretném beleélni magam aztán jól pofára esni. Azért csendben nagyon szeretném, ha jövőhét hétvégén nem jönne meg.... :)
2014. máj. 16. 11:19

Sziasztok! Nekem van már egy 5 éves kisfiam és most tervezzük Neki a kistestvért. jó lenne ha őszre esetleg sikerülne teherbeesni mert akkor megszületne mire a kisfiam kezdi az iskolát majd.

Csak valamiért van bennem egy félsz hogy nem fog olyan hamar összejönni, Balim anno a 2. hónap "próbálkozás" után már útban volt. A másik meg hogy nagyon szeretnénk ha kislány lenne, tudtok valami bevált praktikát esetleg?

491. nbandus (válaszként erre: 490. - Bogyli25)
2014. máj. 16. 10:03
Hm, hát tényleg fiatalok vagytok.:) Én 25 voltam, mikor a lányom született, de a párom már 30. Nálunk ugyan más volt, mert véletlenül estem teherbe, így kész tények előtt álltunk. De ha előtte megkérdeztem volna, tuti azt mondta volna, hogy még nem akar gyereket, nem kész rá stb.Most mégis ölne a lányáért. Sajnos a férfiaknál általában később jön a gyerek utáni vágy, mint a nőknél. Ne keseredj el, remélem hamar meggondolja magát! :)
490. Bogyli25 (válaszként erre: 488. - Nbandus)
2014. máj. 16. 09:52
Igen, én ugyan ezt mondtam, hogy mi a garancia arra, hogy jövőre jobb lesz más lesz. 25 éves vagyok, ő 26. Mondhatnám hogy fiatalok vagyunk??? Ő még lehet annak érzi magát, de amíg ő 46 évesen is képes lesz gyereket csinálni, addig az én időm végesebb. Én szerettem volna fiatalon anya lenni és 30 előtt két gyereket szülni. Nos örülni fogok ha lesz 1 30 éves koromra, nem hogy kettő. Igazából próbáltam én meggyőzni mindenfélével, de most úgy néz ki ő eldöntötte, aztán később lehet hogy megváltozik a dolog újra... Mivel azt szeretném hogy mindketten ugyanúgy akarjuk így most várok kicsit és fájód de bele törődöm hogy ezentúl s védekezünk.
489. nbandus (válaszként erre: 484. - Rit85)
2014. máj. 16. 08:35

A nicknevedből következtettem :)


A lányunk 3 éves volt márciusban, én 28 éves vagyok. Mi igazából nem próbálkoztunk, áprilisban kezdtük a projektet, és össze is jött. Nagy szerencsénk van, hogy nem kellett sokáig várni, bár hozzáteszem, én május-június környékén szerettem volna teherbe esni...:)

488. nbandus (válaszként erre: 487. - Bogyli25)
2014. máj. 16. 08:32
Sajnálom, hogy így áll hozzá a párod. Sajnos tényleg nehéz egy gyerekkel, de közben meg a legjobb stresszoldó is. És ebbe Te miért mész bele? Mármint ha ütköztetitek az álláspontjaitokat, nem tudod meggyőzni/alkudni? Valóban mia garancia arra, hogy jövőre más lesz?
2014. máj. 16. 07:20
Hát csajok én nagyon szomorú vagyok.... Párom visszalépett a babaügyben... : Arra hivatkozva, hogy a munkahelyén most nagy a zűr, nem áll kirúgás szélén meg semmi ilyesmi csak hogy neki most mekkora a stressz és ez miatt azt mondta inkább várjunk egy évet míg lenyugszanak bent a dolgok... nem értem. később is lehetnek bajok a cégnél akkor is ha már mondjuk van baba és akkor majd azt mondja adjuk intézetbe mert most stressz van és sok a munka bent a cégnél???? Rettenetesen szomorú vagyok :( És nem értem miért táncolt vissza... de ő tudja csak most ezt olyan j volt "kibeszélni" magamból. Továbbra is olvasgatlak majd titeket, és nagyon nagyon drukkolok nektek. :)
486. Rit85 (válaszként erre: 479. - Nbandus)
2014. máj. 15. 23:22
Ja és lehet,hogy fiú lesz, ha most a sósat kívánod... :)
485. Rit85 (válaszként erre: 480. - Kispola)
2014. máj. 15. 23:20
Nem tudom kispola, 1 hete pozitív reggel az ovuteszt?? :) Lehet terhes vagy. ;) Egyébként lehet használni terhességi tesztként is reggeli vizeletből, csak figyelni kell,hogy erősödik e.De fullra mindig erősebb a 2. csík? Azért érdekes, mert du. meg negatív. Látod, nbandus is pozitívat tesztelt 1 héttel a mensi előtt, (ugye,jól emlékszem?) tényleg ne várd meg a jövőhetet!! :) Már én is kíváncsi vagyok. :)
484. Rit85 (válaszként erre: 479. - Nbandus)
2014. máj. 15. 23:15

Honnan tudtad,hogy Rita vagyok?? :))))

De hogy én miért egyből azt gondoltam,hogy Neked is első gyerek, biztos magamból indultam ki. :) Ez a rosszullét elég zavaró tud lenni és kellemetlen azért, én is ettől félek,hogy egyszer, (remélem hamarosan!!) ilyen "kényes" terhes leszek, na de ezt sem bánnám. A nagyobbik gyerek mennyi idős egyébként?

Mióta próbálkoztatok amúgy? jajj, de annyira jó Neked! Tessék árasztani a pozitív hullámot!! ;) Üdv:Rita

483. Rit85 (válaszként erre: 482. - Gyongyi 4)
2014. máj. 15. 23:09

Na,mondjuk ezt megértem, az esküvővel én is így voltam, nekünk tavaly nyáron volt. Akkor lassan Nektek is célegyenes. Gondolom, nagy az izgalom, nagyon jó volt, majd meglátod. Bár ez nem az a fórum, de nagy lagzi lesz? :)

Egyébként én azt sem tudom, hogy ki,mióta fórumozik,azt tudom,hogy én új vagyok, de nagyon bejön, szeretek csacsogni. :D Egyébként 29 leszek. Te/Többiek? :)

482. Gyongyi 4 (válaszként erre: 459. - Rit85)
2014. máj. 15. 20:05

Aham..értem!:)

Hát igazából nincs konkrét oka,csak annyi,hogy júliusban lesz az esküvő..addig nem szerettem volna,de ha most már úgy alakulna...nem bánnám..:)

Persze jobb lenne ha nem kéne végigaggódnom az esküvőt,h mi baja lenne a babának,úgyhogy inkább várunk még egy keveset,de már nem sokat...:)

Ki hány éves amúgy az újak közül...ha lehet kérdezni?( Nem mintha számítana ,csak kíváncsi vagyok!):)

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook