Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babagondolatok - kezdeti próbálkozások élesben 2014 fórum

Babagondolatok - kezdeti próbálkozások élesben 2014 (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2014. jún. 2. 18:34
Sziasztok újra :) itt voltam ám, csak kicsit a háttérben...először is NAGYON NAGYON gragutálok a babát váróknak. Rólam: nőgyógyászt váltottam, elegem lett abból, hogy semmit nem tesz, mindig ezzel jön, hogy várjunk még. szóval az új dokinál kiharcoltam a hormonvizsgálatot és ahogy sejtettem is, kiderült, hogy progeszteron gondjaim vannak. Eddig ezt történt: múlt hónapban megjött persze :) ebben a hónapban pedig a gyógyszer miatt féltem és "úgy" nem voltunk együtt...és...képzeljétek mind ezek után...ma délelőtt megláttam életem első pozitív tesztjét :) és most ahogy leírom, még most is könnyes lesz a szemem :) fel sem fogható...bár nem igazán értem hogy lehet, csak bízni tudok, hogy igaz és minden oké, és nem voltak rosszak a tesztek/ugyanabban a dobozban volt 2/ szóval itt ülök, nektek írok, közben könnyes szemmel nézem a két pozitív tesztemet...és arra gondolok, hogy remélhetőleg igaz és a kisbabánk már itt van a pocakomban. szavakkal nem írható le ez a boldogság. köszönöm ha elolvastátok :) szép estét mindenkinek.
570. kispola (válaszként erre: 568. - Rit85)
2014. jún. 1. 16:31
Köszönöm! :) Igen, van öröm és boldogság most :) Biztos azért is, mert az első, meg nagyon úgy tűnt, hogy ez a hónap is elúszott, amikor mégis pozitív lett a teszt :) Biztos hamar helyrejössz, és követsz minket :)
569. kispola (válaszként erre: 567. - Gyongyi 4)
2014. jún. 1. 16:30
Tényleg nagyon izgis :) Mindenképpen jelentkezek szerda este ha hazaértem, már nagyon várom :)
568. Rit85 (válaszként erre: 566. - Kispola)
2014. máj. 31. 19:39

Köszi, remélem hamar helyre jövök és követlek Benneteket! :)

Elég,ha belegondolok,hogy milyen fantasztikus érzés lehet Neked,főleg,h első baba. Sok örömöt kívánok Neked, bár ezt sztem felesleges, tuti megvan. :) :)

567. Gyongyi 4 (válaszként erre: 565. - Kispola)
2014. máj. 31. 17:27

Biztosan!:)

Jajj,de izgis!:) Látod,februári baba,az tiszta jó lesz!:) Majd szerdán is írj,hogy mi volt a dokinál!

Jajj,igen már én is várom....:))

566. kispola (válaszként erre: 564. - Rit85)
2014. máj. 31. 10:41

Köszönöm a biztatást, nagyon aranyos vagy! Kezdek most már megnyugodni, persze várom a szerdát nagyon, hogy megerősítse a doki, hogy tényleg jól látott mindent csütörtökön. Igen, a korai tünetek tényleg furcsák, kíváncsi vagyok mi lesz még ezután :)

Szegényke, Neked jobbulást kívánok és kitartást! Drukkolok továbbra is, kövess minket!! :)

565. kispola (válaszként erre: 563. - Gyongyi 4)
2014. máj. 31. 10:38

Remélem én is, hogy jó a szeme a dokinak, és a korai időpont ellenére is jól látta a dolgokat :)

Nos, elvileg nekem most volt az a furcsa helyzet, hogy több napig is pozitív volt az ovu teszt, esélyes, hogy kétszer volt peteérésem egymás után. Ez május 10-15 között volt, rendszeresen voltunk együtt a párommal ez idő alatt is, szóval valószínű valamikor akkor fogant a baba :) Ezért is írtam, hogy nekem nagyon furcsa, hogy már ilyen korán éreztem tüneteket. Nagyon várom már, hogy Te is hasonlóakról számolj be!! :)

564. Rit85
2014. máj. 30. 21:04

Jajj, de jó most Benneteket olvasni Anyukák! :)Kispola ne is gondolj semmi rosszra, semmi baj nem lesz,a doki sem fog mást mondani. Azért milyen furák gondolom ezek a tünetek, mindkettőtöknél elég intenzív úgy látom.

...én elég peches időszakomat élem, jelenleg 4 keresztes vizelettel szenvedek, sose voltam felfázva, az is lehet,h vesekő, a doki hasi uh-ra küld... sztem ez a hónap is kilőve a babára, na de majd a következő. Addig is olvasgatlak Titeket! :)

563. Gyongyi 4 (válaszként erre: 560. - Kispola)
2014. máj. 30. 20:19

Nahh,látod!:)

Innen ,már csak nincs tévedés!:)

Akkor most elvileg hány napos lehet a babód?Mármint csak azért kérdezem,hogy mikor lehet jeleket észrevenni.....Kíváncsi vagyok!:)

562. kispola (válaszként erre: 561. - Nbandus)
2014. máj. 30. 18:55
Szegényke, kitartást!!! :) Nekem is vannak már hasonló tüneteim, de én nem is gondoltam volna, hogy ennyire az elején lesznek. Akkor gondolom várod már a dokit, hogy újra láthasd a babád :) Nagyon izgi!! Tényleg érdekes az is, hogy mennyire más lehet két terhesség is egy nőnél.
561. nbandus (válaszként erre: 556. - Kispola)
2014. máj. 30. 18:52
En szenvedek...:) a melleim kinottek minden melltartot, a hasam is dagad, igy mar csak a csipogatyaim kenyelmesek. Ez azert erdekes, mert a lanyommal 4 honaposan meg csak nem is volt hasam... amigy vegigemelygem az esteket es nem birok normalis kajakra gondolni... :) de mar csak par het es jon a 2. Trimeszter...:) es egy het mulva nekem is doki :)
560. kispola (válaszként erre: 559. - Gyongyi 4)
2014. máj. 30. 18:50

Nem jött meg azóta sem, és tegnap is csináltam egy tesztet, az is pozitív lett :)

Én sem gondoltam volna, de vannak már tüntetek, fáradékony vagyok, egyáltalán nem iszom kávét, nem kíván, pedig én nagy kávés vagyok, fájnak a melleim. Nem is gondoltam volna :)

2014. máj. 30. 18:28

Persze,gondolom,hogy kell ido,hogy feldolgozza az ember!

De ott van aminek ott kell lennie!Meg hat,miert ne lenne,hisz nem jott meg nem?Ugyhogy nyugi,minden ok lesz!Megerdemlitek a boldogsagot!Tok jo!Jajj,nem tudom,ugy orulok neked!:-) En jol vagyok most minden ok,koszike!en is varom mar,hogy ilyen hireket mondhassak!:-) es milyen jelek vannak,amiket erzel,vagy ilyenkor meg nem lehet?

558. kispola (válaszként erre: 557. - Gyongyi 4)
2014. máj. 30. 18:01

Megmondom őszintén,még mindig van egy kis félelem bennem,mi van, ha szerdán azt mondja a doki,hogy az mégsem peteszák volt, hanem valami más? Jó tudom ez most hülyén hangzik,mert mi lehetne más... :)

De dolgozok, sajnos muszáj :( Pedig elég stresszes a melóm,úgyhogy nagyon oda kell figyelnem, hogy kíméljem magam ilyen téren. Mivel csütörtökön negatívat teszteltem,és teljesen biztosan éreztem,hogy szombaton meg fog jönni,így annyira ledöbbentem,amikor szombaton mégis pozitív lett a teszt, hogy csak kimentem a fürdőszobából,leültem a párom mellé, és csak döbbenten néztem rá percekig. ő meg nem is értette mi van,mert azt sem tudta,hogy én közben teszteltem :) Úgyhogy nem volt nagy felvezetés, csak ledöbbenve annyit mondtam pozitív lett a teszt :) Ő meg fel sem fogta első pillanatban,aztán persze nagyon örült :)

Te, hogy vagy?

557. Gyongyi 4 (válaszként erre: 556. - Kispola)
2014. máj. 30. 17:55

Jajjj,tok jo,hogy minden okes!

Es akkor most nem is dolgozol mar?vagy milyen melod van?

Jajj,olyan jo erzes lehet megtudni,hogy babad lesz.

Kedvesednek hogy arultad el?:-)

556. kispola (válaszként erre: 555. - Nbandus)
2014. máj. 30. 16:18

Köszönöm szépen!! Tényleg ne haragudj, hogy nem írtam, csak annyira késő volt már, mire hazaértem. Nagyon izgi volt látni az ultrahangon azt az iciri-piciri pöttyöcskét, amiből a babám lesz :)

Veled mi újság, hogy vagy??

555. nbandus
2014. máj. 30. 15:59
Na hála az égnek hogy minden rendben. Tök aggódtam, hogy miért nem írhatsz... Gratulálok! És ne aggódj, nagyon gyorsan elmegy ez a hét... ;)
554. kispola
2014. máj. 30. 15:52

Sziasztok Lányok!! Jaj, annyira aranyosak vagytok, hogy így izgultok!!! Nagyon jól esik!! :)

Elnézést, csak nagyon későn értünk haza este a dokitól, a melóhelyről meg nem tudok írni, és most értem haza. Szóval, mint ahogy a telefonba is mondta, még nagyon korán mentem, de látott egy 3 mm-es vélhetően petezsák kezdeményt, ami méhen belül helyezkedik el!!! Jövőhét szerdán kell visszamennem, akkor már elvileg látnia kell tuti biztosra is. Fú, nagyon izgatott vagyok!! Azt mondta most sokat pihenjek, ne stresszeljek, stb... de nehéz nyugodt maradni ebben a várakozós időszakban, olyan messze van még jövőhét szerda.

Még egyszer köszönöm, hogy ennyire drukkoltok és izgultok értem, nagyon-nagyon jól esik!!!!!! :)

2014. máj. 29. 21:49
Igen, csütörtök van!!!! Mi van????? Mit mondot a doki???? Izgulunk!!!!!
552. Gyongyi 4 (válaszként erre: 545. - Kispola)
2014. máj. 29. 20:53

Jujj,de jóóó!:) Csütörtök van!:) Dokinál voltál?És mi volt?:)

Ne is tűnj el!:) Majd várom milyen fejleményket közölsz velem!:)

551. nbandus
2014. máj. 29. 20:36
Mi volt a dokinal??? Minden rendben?
550. kispola (válaszként erre: 548. - Szszilvi76)
2014. máj. 28. 16:16
Én így látatlanba nem mernék találgatásokba bocsátkozni, más panaszod nincs? Inkább menj el orvoshoz szerintem.
549. kispola (válaszként erre: 547. - Gilmores)
2014. máj. 28. 16:14
Köszönöm szépen,nagyon aranyos vagy! :) Holnap este megyek dokihoz, akkor lesz minden biztos :)
2014. máj. 27. 22:24
csajok szeretnék kérni egy kis segitséget,a menszeszem 3 napig tartott,vajon miért?
547. gilmores (válaszként erre: 526. - Kispola)
2014. máj. 27. 20:16
Gratulálok én is!!! Örülölök, hogy mégis sikerült!!! :)
546. kispola (válaszként erre: 544. - Cuczu)
2014. máj. 27. 17:43
Kitartást Neked, és kívánom, hogy hamar rendbe jöjj, és meglátod a baba is jönni fog!! Ne szomorkodj nagyon!!!
545. kispola (válaszként erre: 543. - Gyongyi 4)
2014. máj. 27. 17:41
Szió! Köszönöm, aranyos vagy nagyon! :) Hú, hát még én sem hiszem el teljesen azt hiszem. Csütörtökön este megyek dokihoz, majd írok mi volt. Nem fogok eltűnni, hiszen várom, hogy a nyomdokaimba lépj :) :)
544. cuczu
2014. máj. 27. 13:30
köszi a segítséget, terhes nem vagyok, voltam dokinál, ma megyek vissza hozzá megint mert a mensi megjöveteléhez lévő tüneteket sem produkálom már és kicsit félek...eddig legalább szurt a hasam meg érzetem a szokásos hasfájást miegymást de már nem :( Gratula mindenkinek akinek sikerült a baba :)ll klassz érzés lehet
543. Gyongyi 4 (válaszként erre: 542. - Kispola)
2014. máj. 26. 20:27

Áhhhh,csajszi!!!!:)))

Hát csak most olvasom,úristen,hatalmas GRATULA!!!

Wáááá,ez tök jó!!Úgy örülök neked!Annyira drukkoltam,és lém,látod nem is kellett sokat várni....!Jajjj,de jó!Kívánom,hogy minden rendben legyen!:) De légyszi ne tűnj el nagyon!:))

Majd próbállak utolérni!:)))

542. kispola (válaszként erre: 541. - Nbandus)
2014. máj. 26. 15:54
Beszéltem a dokival, elmondtam mi a helyzet, azt mondta vár csütörtök délután, valószínű szükség lesz kontroll uh-ra, mert még elég korai, de azért szeretné megnézni, hogy rendben van-e minden :) Úgy örülök, hogy így áll hozzá, mert én is pont így gondoltam. Tudom, hogy még nagyon korai, de annyit már talán fog látni, hogy jó helyen van-e, és ilyesmi... fú, de izgulok!! :)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook