Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babagondolatok - kezdeti próbálkozások élesben 2014 fórum

Babagondolatok - kezdeti próbálkozások élesben 2014 (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2014. jún. 15. 18:26
Hát erre én is tudok most mesélni valamit. Képzeljétek el az egyik közeli ismerősöm kisbabát vár ez ugye nagyon jó hír meg minden. Párjának úgy szeretett volna meglepetést okozni hogy csak na ezért a munkábamenős hátizsákjába belerakott egy baba zoknit. A pasi este mikor hazaért és rádöbbent hogy miért is van az ott, úgy kiakadt hogy csak na... van házuk jó aláírom albérlet, de ha azt várták volna hogy saját házuk legyen 40 évesen se lenne gyerekük. Ismerősöm 30 párja 32 éves. A csajszi nagyon sokat sírt emiatt, a pasi pedig elakarja vetetni, mondván ő még mégsem készült fel erre. Csajszinak ez meg sem fordul a fejébe hogy elveteti, inkább hazaköltözik a szüleihez. És mindez úgy történt hogy tervezték. Érthetetlen hogy a pasi tervezett baba után miért reagál így. Örülni kéne nem?
630. kispola (válaszként erre: 629. - Gyongyi 4)
2014. jún. 15. 09:49

Szió! Jaj ne már, most miért gondolja így a párod? Ezt én sem értem... sajnálom.. de azért hátha még meggondolja magát, biztos ő is szeretne babát, és hát sajnos tényleg nem lehet tudni, hogy mikor sikerül. Azért én szorítok,hogy ez csak egy átmeneti téveszme legyen nála :)

Nekem vannak epeproblémáim, és igazából ez a hányinger dolog a rengeteg gyomorsav miatt van,korábban is volt ilyen gondom,remélem elmúlik.Pont ezért viszont még nem vagyok kívánós,mert inkább azt nehéz kitalálni mi az amit megennék :)De eléggé fáradékony vagyok, és sokat járok pisilni, egyenlőre ennyi a tünet :) Hogy meddig dolgozom, még nem tudom, szeretnék minél tovább, ameddig bírom.

Csütörtökön ultrahangra kell majd mennem, már kíváncsi vagyok mit fogok látni :)

És az esküvővel jól álltok, megvan minden?

629. Gyongyi 4 (válaszként erre: 625. - Kispola)
2014. jún. 14. 16:44

Szia!Aham...minden ok!:)

Aham,már csak egy hónap!:)

Gondolkodóban vagyok.....a párom majd csak év vége felé akar nekilátni a babaprojectnek...nem értem,miért kell addig elhúzni.....Mert,hogy a házon ilyen meg olyan dolgot meg kéne csinálni...bla...blaaa.blaaa..de hát akkor is ,nem is biztos,hogy egyszerre összejönne,és ha majd csak év végén"állunk neki",akkor is ki tudja mikor hogy jön össze....kész....pasik...nem értem őket!

:((

Elvileg asszem a 12. hétig szokták ezt a hányinger dolgot mondani...utána jobb lesz!:)

Bár ismerek olyat,akinek egyátalán nem volt!:)

És amúgy már kívánsz más kajákat,amiket eddig nem szoktál,vagy valami tünet?Mik vannak?Nem vagy fáradt?Tényleg...és medddig dolgozol?

Jövő hét csüt?jujjj az jóó,és most mit néznek?

628. Bogyli25 (válaszként erre: 627. - Kispola)
2014. jún. 14. 13:00
Jövőhéten már vissza kell mennie. Pont akkor lesz kint amikor a legtermékenyebb lennék :S És megint akkor fog haza jönni kb. mikorra meg kell jönnie.:S Ez a legrosszabb. Augusztusig ez így lesz sajnos a munkája miatt. De olyan jó lenne őt egyszer úgy fogadni hogy apa leszel :)
627. kispola (válaszként erre: 626. - Bogyli25)
2014. jún. 14. 12:57
Szió! Igen, menstruáció alatt és után nem sok esélyt szoktak mondani a teherbeesésnek, bár nem Te lennél az első, akinek mégis összejött :) És meddig lesz itthon a párod?
2014. jún. 14. 12:09
Tegnap haza jött a párom 2 hetes külföldi munkájáról, és én épp mensizek a 4.napnál tartok. Nem védekeztünk, de olyan kevés esélyt látok hogy épp most jönne össze :(
625. kispola (válaszként erre: 623. - Gyongyi 4)
2014. jún. 14. 10:53

Szió! Tényleg nagyon el vagy tűnve, minden rendben??

Fú, nekem már hamarosan itt az esküvő, izgulsz már? :) Igen, valahogy ez a hét most elég rosszul sikerült, nem vagyok jól, de remélem hamar elmúlik. Jövőhét csütörtökön megyek újra uh-ra a dokihoz, már várom :)

624. kispola (válaszként erre: 622. - 0686586f7c)
2014. jún. 14. 10:51
Tényleg nagyon sajnálom, hogy ilyen borzasztó helyzetbe kerültél! Csak sok erőt és kitartást tudok kívánni!
623. Gyongyi 4 (válaszként erre: 620. - 0686586f7c)
2014. jún. 14. 10:24

Huhh,csajok!Sziaztok,kicsit eltűntem.....

De itt aztán zajlik az élet!

Tündérke sajnálom a dolgot,a pasik....bakker némelyik aztán úgy érzi mindent megtehet!:(

Hát sok erőt kívánok.....Bár ez nem egyszerű!

Kispola! Örülök,hogy szépen mennek a dolgaid,és hogy jól vagytok a babóval!:))

Jajjj,tök jó,talán ahányingered is múlik majd!:)

Biztos nagyon boldog vagy most!:)

622. 0686586f7c (válaszként erre: 621. - Kispola)
2014. jún. 14. 10:01

Szió!


Már 7 évvel ezelőtt együtt voltunk, de mint írtam már akkor is ment a kavarás. Annyit nem mondott, hogy a családját választotta. Gondolom ő már ott van(2 éves) és gondolta langyos víz jobb neki. Sajnos ő ilyen, úgyhogy én voltam hülye, hogy adtam neki még egy esélyt, tekintve, hogy mindig Ő volt az "Etalon" számomra és azt gondoltam, ha már megkeresett pedig elég csúnyán mentünk szét anno akkor annak oka volt. Most meg előadják a boldog családot. Én meg dögöljek bele. Csak azért, hogy tisztán lássatok, a családjával egy db képe nincs fent Facen(sőt ő maga sem, mielőtt megkeresett engem akkor regisztrált fel) és ami 4 db csak ő és a kisfia volt rajta (asszonyka oldalán) na anno az is eltűnt és azóta sem került vissza. Ja , biztosan véletlen, hogy van közös gyerek, de kettejükről egy darab kép sincs fent.

621. kispola (válaszként erre: 620. - 0686586f7c)
2014. jún. 14. 09:38

Szia! Bakker, nem is tudom mit írjak erre, ez szörnyű, nagyon sajnálom!! És csak úgy fogta magát és a babatervezés és inszem közepén visszament az exéhez? És nem is mondott semmit? Ezt komolyan nem is értem. De gondolom eddig ugyanúgy akarta ő is veled a babát, akkor most ez hirtelen elmúlt? Mennyi ideig voltatok együtt? Jesszusom....

Drága, nagyon-nagyon sok erőt kívánok Neked!!!

2014. jún. 13. 18:45

Sziasztok Csajok!


Ami ma történt azt az ellenségemnek nem kívánom. Ma reggel exem összepakolt és visszament a családjához, ugyanis a hölgy közös pici gyerekre hivatkozva újabb esélyt akar. Mielőtt bárki ítélkezne, mi régebben már egyszer egy pár voltunk, de ex bekevert.És amikor újra megkeresett javába nem voltak együtt. Aztán jött ez a hölgy aki sérelmezte, hogy nem veszi el feleségül és hoppá lett véletlenül egy kisfiúk. Igen ám, de a nő visszaköltözött a szüleihez, aztán rájött vagy felvilágosították, hogy apukának sok lovéja van, érdemes neki elnézni pár dolgot! Nem a nő a hibás. De gondoltam másfél évig rossz volt a kapcsolatuk akkor ott nagy kibékülés nem lesz. Hát lett, mert hirtelen minden szép és jó. És mi van velem? Ma inszemen voltam... ha ennek pozitív végkifejlete lesz az csoda lesz. Első vizsgálatnál páromnál(ex) nem volt gond, a másik orvos keveselte a spermaszámot így donor baba lenne. Egy a szerencse, mert ha már elkezdtem végig csinálom, van lakásom , autóm, biztos egzisztenciám....

619. kispola (válaszként erre: 618. - Moni(ka))
2014. jún. 13. 17:40
Szia! De aranyos vagy, köszönöm! :) És Veled mi van, hogy vagy??? Nagyon el vagy tűnve..
618. Moni(ka) (válaszként erre: 617. - Kispola)
2014. jún. 13. 15:14
Szia! Ugy orulok hogy jol vagytok!!!! Csak azt akartam mondani hogy a plusz folsavat amit kaptál az NAGYON jo!!!! Szedjél csak! Es ne foglalkozz a kilókat , hizni kell amennyit a pici akar! Pusziiiii!
617. kispola (válaszként erre: 615. - Nbandus)
2014. jún. 13. 13:56

Nagyon jó hírek, szuper, hogy minden rendben van! a 8+5 az azt jelenti, hogy 8 hetes és 5 napos vagy? Bocsi a hülye kérdésért... :):)

Képzeld, nekem ma kellett mennem a védőnőhöz, mert akihez tartozom, elmegy egy hónapra, így már késő lett volna utána találkozni, ezért inkább most kellett mennem. Szimpatikus volt elsőre,remélem ez így is marad :) Ő azt tanácsolta, hogy a Gravida mellé szedjek az első 12 hétben még folsavat pluszba, még annyira nem ismerem, de remélem megfogadhatom a tanácsát...

Viszont nagyon elkeseredtem, mikor a mérlegre álltam :(:( 79 kiló vagyok, majdnem elsírtam magam. Pedig nem is eszem sokat, nem nassolok, főleg most,hogy állandóan hányingerem van. Most megpróbálok még jobban odafigyelni a kajára, meg többet mozogni. Fogyni most biztos nem fogok, csak legalább ne hízzak sokat :(

616. kispola (válaszként erre: 614. - 0686586f7c)
2014. jún. 13. 13:50
Hú, elhiszem, hogy örülsz a nyaralásnak, Korfunak én is örülnék :) Legalább picit pihensz és kikapcsolódsz, jót fog tenni!! :)
615. nbandus
2014. jún. 13. 10:15

Kispola, jól tetted, olyan jó lesz, meglátod.:)

Tündérke, neked továbbra is megy a drukk.


Mi voltunk dokinál. 8+5 hetes vagyok, ami tökéletesen megfelel a mensi szerinti fogantatásnak, így mégsem akkor fogant, amikor én azt gondoltam, hanem valamikor középidőben. Így január 18-a a kiírt dátum. A vérvételem eredménye tökéletes, kicsit alacsony a cukrom. Továbbra is szedem a folsavat, és 3 hét múlva genetikai UH. Remélem megmutatja a kis kukit/puncit is...:)

Jövőhéten védőnő, megkapom a kiskönyvet :)

614. 0686586f7c (válaszként erre: 612. - Kispola)
2014. jún. 12. 20:53

Nagyon szépen köszönöm. Szerintem pontosan tudjátok milyen az amikor az ember elvan kenődve. Annyira vágyom egy egészséges picikére, hogy azt leírni nem tudom.

És képzeljétek ma éppen kérdezte a főnököm, hogy mikor szeretnék szabadságra menni, mire mondtam neki,hogy nem tudom mikor lesz a nyaralás, mert párom sokat dolgozik külföldön, úgyhogy idén egyedül leszek kénytelen nyaralni. (persze 2-3 napra párommal is megyek, de néha kell egy kis különlét) És pár óra múlva egy régi barátnőm megkeresett, hogy lenne- e kedvem vele és a lányaival Korfura menni 2 hétre. Madarat lehetett volna fogatni velem, hiszen ha az első inszem nem sikerülne, akkor is középidőn kívül esik a nyaralás!

613. kispola (válaszként erre: 607. - Nbandus)
2014. jún. 12. 19:28
Nem bírtam ki, vettem én is egy kupont :) Én is úgy gondoltam, hogy elmegyek a 14. héten, meg majd valamikor később is egyre :)
612. kispola (válaszként erre: 609. - 0686586f7c)
2014. jún. 12. 19:18
De jó, ez nagyszerű hír! Nagyon szorítok Neked! Kitartást kívánok! Nagyon jó, hogy pozitívan állsz hozzá, csak így tovább!!!
2014. jún. 12. 14:06
Nbandus! Köszönöm szépen. És gondolom ezt nem kell hangsúlyoznom, hogy én is drukkolok mindenkinek itt!
610. nbandus (válaszként erre: 609. - 0686586f7c)
2014. jún. 12. 14:01
Gratulálok és Drukkolok!!!
2014. jún. 12. 13:43

Mindenkinek köszönöm a bátorítást, ugyanis nem volt hiábavaló. Annyira megugrottak a tüszőim, hogy holnap inszeminációra kerül sor...


Egyszerűen csak hullanak a könnyeim, hogy végre elindult valami...

Nem várom el, hogy elsőre összejöjjön, de tudom, hogy féléven belül kismami lehetek.


Köszönöm nektek!!!

608. nbandus (válaszként erre: 606. - 0686586f7c)
2014. jún. 12. 08:26
Tündérke, ne nevess ki, nem tudom olvastad-e már, talán sok-sok oldallal ezelőtt egyszer már írtam, de a nagynéném asztrológus (emellett közgazdász bankár, szóval elég okos nőről beszélünk), és elmondta, hogy minden nő életében hvonta 1, maximum 2 olyan nap van, amikor igazán termékeny, és ez a nap teljesen független a ciklustól. Ez a nap akár a menstruáció előtti napra is eshet. Ezen a napon, ha nincs szervi baj, nagyon nagy eséllyel esik teherbe a nő. Neki sok olyan női ismerőse volt, akik évek próbálkozásai után ezen a napon simán teherbe estek. Csak gondoltam megosztom veld, hogyha akár csak egy kicsit is hiszel az asztrológiában, akkor percre pontos születési dátummal ezeket a napokat simán megmondja neked egy asztrológus.
607. nbandus (válaszként erre: 605. - Kispola)
2014. jún. 12. 08:21

Mi is a 14. hét körül fogunk menni, még júliusban, mert akkor már simán kiderül a neme, és egyben jól látszódik már a kisbaba, a vonalai stb. Nyílván nem összehasonlítható a 28-30. héten készült felvételekkel, mert addigra már kb végleges formát ölt a baba arca, de ez genetikai "szűrésnek" sem utolsó. Ha nem akartok többször 4D-s UH-ért fizetni, akkor még várjatok a 26-30.hétig. Akkor az igazi.

Mi a lányunkkal voltunk a 16. héten, akkor kifejezetten a nemét szerettük volna tudni. Aztán a 28. héten, akkor már csak gyönyörködtünk benne :)

606. 0686586f7c (válaszként erre: 605. - Kispola)
2014. jún. 11. 21:26

Köszönöm szépen, te (is) egy igazi angyal vagy.

Sok bátorítás ellenére elment a kedvem az egésztől.

Két dolgot utálok az életben, a tötyörgést és azt amikor hiába tesz meg mindent az ember a cél érdekében nincs eredmény. Ha nem öltünk volna bele ebbe az egészbe ennyi pénzt akkor most hagynám az egészet a fenébe. És mit mond az orvos? Türelem... Amikor az eddig jól működő szervezetem szerintük nem elég tökéletes!


Én is mindenkinek sok sikert kívánok! Munkában sem bírom elviselni a felesleges mellébeszéléseket.


Mielőtt bárki azt gondolná, nem sajnáltatni akarom magam, csak az, hogy nagyjából 200 ezer ft-nál tartunk, az a mai kereset mellett nem mindegy mire megy el... Korrekt, egyenes utat szerettük volna végig járni, hogy ne potyára próbálkozgassunk, de elment a kedvem az egésztől. Güriztünk, hogy legyen hitel nélküli lakásunk, autónk megvan és akkor ezt kapja az ember, hogy türelmetlen vagyok?! Legközelebb mit találnak ki, hogy nem jó a csillagok állása???


Ne haragudjatok a kifakadásért, de tegnap óta folyamatosan csak zokogok...

605. kispola
2014. jún. 11. 20:17

Sziasztok Lányok!

Tündérke, nagyon sajnálom én is, hogy ebben a helyzetben vagy, és nagyon-nagyon drukkolok Neked, hogy a szomorúságodat boldogság váltsa fel!!


Szegfű86, myflower17: kitartást a várakozáshoz, tudom, milyen nehéz időszak ez, megy a drukk!!! :)


nbandus: megnéztem a kuponos oldalt, jónak tűnik, én is nagyon gondolkozom rajta. Azt olvastam, hogy augusztus 1-ig lehet felhasználni, én azon a héten leszek 14 hetes, szerinted akkor már érdemes 4d-re menni? Bocsi, ha buta a kérdés, de fogalmam sincs róla.. :) Amúgy, hogy vagy? Hogy bírod a meleget? Én egyre kevésbé, és ez az állandó hányinger, elmúlhatna már...

2014. jún. 11. 19:52

Kedves Nbandus és Szegfű86!


A helyzet az, hogy egy protokollt követnek az orvosok. Azt gondolják mindenki a 14. napon ovulál.

Az értékeim 15 és 16 mmm-es petesejt, ami azért vicces, mert Closti nélkül 10es is volt múlt hónapban. Azért kell stimu, hogy nagyobb legyen a sikerre az esély. Igen, de kifizet az ember egy csomó pénzt és ráadásként nemhogy sikerélménye nincsen, hanem belefárad az egészbe. Ne nyafogjak mert március óta tart ez az egész kivizsgálásosdi, de érdekes mikor teherbe estem gyógyszer mellett nem is középidőben voltam együtt az akkori párommal.(nem volt szívhang később) Sikerorientáltak, oké, de közben elmegy az ember kedve az egész várakozástól...A nyálkahártya múlt hónapban 5 mmm , most 4 volt. És ne menjen el a kedvem????

603. szegfű86 (válaszként erre: 601. - Myflower17)
2014. jún. 11. 12:35
És én még azt gondoltam, hogy az enyém van messze. : )
602. szegfű86 (válaszként erre: 599. - 0686586f7c)
2014. jún. 11. 12:34
Ez nem jó hìr, ahogy olvasom amit ìrsz!: ( Milyennek kellene lennie? Ez volt az első ilyen hónap? És utàna mi következik?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook