Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babagondolatok - kezdeti próbálkozások élesben 2014 fórum

Babagondolatok - kezdeti próbálkozások élesben 2014 (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
601. myflower17 (válaszként erre: 598. - Szegfű86)
2014. jún. 11. 10:45
Én jövő hét csütörtökre nem várom, az még egy jó hét. Lehet addigra megbolondulok :)
600. nbandus
2014. jún. 11. 10:43

Sajnálom Tündérke, drukkolok a következő hónapokhoz. Ne haragudj, de nem emlékszem, hogy nálatok miért kell stimuláció?


Én meg találtam egy 4D-s UH kupont, napideal-en, ha érdekel esetleg valakit... Mi megvettük :)


[link]

2014. jún. 11. 01:29

Sziasztok!


Nem hiszem , hogy itt bárkit meghatna a dolog de a mai UH kész katasztrófa volt, majdnem rosszabb értékeim voltak, mint stimuláció nélkül. Ciklus 10. napján csak 15-16 mm tüszők és 4 mm nyálkahártya van... Újabb gyógyszer, új hónap... Igazából már nem fűzök sok reményt a dologhoz!!!!

2014. jún. 11. 00:46
Úgy làtszik, hogy többen is vàrakozó àllàsponton vagyunk.: ) Ki mikorra nem vàrja? Ên jövőhét hétfőre! Na megìrjàtok? Kìvàncsi vagyok az időpontokra. Meg arra, hogy ìgy éteren keresztül is összerendeződnek -e a ciklusaink. Vagy ez ìgy nem érvényes???
597. Rit85
2014. jún. 10. 20:51

Sziasztok!

Tényleg nagy a csend,azért bekukkantok minden este,h mizu Veletek. Itt nincs változás, várom a következő hónapot... Remélem,h hamarosan összejön. Bár ez a hónap sztem kilőve...

596. kispola (válaszként erre: 595. - Nbandus)
2014. jún. 10. 18:38

Szió!

Igen, most valahogy nagyon eltűnt mindenki, remélem csak átmenetileg!

HÚ, a vásárlás az tényleg egy édes teher :) Akkor most nagyon szuper hétvége elé nézel, megérdemled, használd ki! :)

Én nem vagyok a toppon mostanság, állandóan émelygek, hányingerem van, szenvedek, ez a meleg meg még rátesz egy lapáttal, remélem hamar elmúlik... :)

595. nbandus
2014. jún. 10. 11:41

Sziasztok,


Nagy a csend a fórumon... Nálunk minden rendben van, már sajna kerekedem, így a ruhim kezdenek kényelmetlenek lenni, úgyhogy lassan megyek vásárolgatni...:) Édes teher... Hányinger továbbra is akad, de kevésbé. Pénteken megint megyek a dokihoz, nagyon várom már :) Hétvégén pedig "szabit" kaptam a családtól, így megyek anyumhoz Fehérvárra, kozmetikus, pedikűrös, mozi stb...:) Rámfér :)

594. kispola (válaszként erre: 591. - Bogyoka14)
2014. jún. 7. 08:43
Szió! Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél! Azóta már gondolom voltál orvosnál, mit mondott??? Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen!!! Kitartás!!!!
593. Gyongyi 4 (válaszként erre: 591. - Bogyoka14)
2014. jún. 7. 07:49

Szióka! Nahh,mi újság?Mit mondtak?Minden ok?

Én szurkolok,hogy az legyen!Mennyi időnél tartasz?

592. Bacskai Tamara (válaszként erre: 588. - Nbandus)
2014. jún. 6. 06:12
Szerintem ki kell próbálni-aztán ami bejön.Nem vagyunk egyformák.
2014. jún. 5. 22:36
Sziasztok! Én nagyon szomorú vagyok, most értem haza a nőgyógyászati ügyeletről :( képzeljétek eddig nagy boldogság volt meg minden, ma dolgoztam, bevásárolni voltunk, beszélgettünk, hogy milyen jó lesz, erre délután voltam wc-n és véreztem :( felhívtam az ügyeletet és mondták, hogy egyből menjek be. megvizsgáltak, annyi jó van benne, hogy megerősítették, hogy itt van a bogyóka és jó helyen :) viszont holnap vissza kell mennem és megvizsgálnak jobban. nagyon megijedtem, szurkoljatok légyszi, hogy minden rendbe legyen :( remélem ti azért jól vagytok. szép estét mindenkinek. vigyázzatok magatokra!!!
590. kispola (válaszként erre: 589. - Nbandus)
2014. jún. 5. 19:57

Köszönöm! :) Jövő év február elejére várható a baba. Nagyon boldog vagyok :):):)

Te, hogy vagy?

589. nbandus (válaszként erre: 583. - Kispola)
2014. jún. 5. 09:03
De jó! Gratulálok! :) Ügyesek vagytok! Mikorra várhaó a szülés?
588. nbandus (válaszként erre: 587. - Bacskai Tamara)
2014. jún. 5. 08:08
Hát ez jó :) Ahány orvos, annyi mondás. :)
587. Bacskai Tamara (válaszként erre: 586. - Nbandus)
2014. jún. 5. 07:51
Nekünk pedig azt javasolta az orvos,hogy 1 hónap önmegtartóztatás után biztosabb a teherbeesés.Mikor hónapokon keresztül szinte minden nap együtt voltunk -nem jött össze (holott babavitamint is szedtem).Mikor nehezen kibírva-de kivártuk az idöt elsö együtlétböl megfogant a baba,pedig mensi elött 2 nappal történt,nem is középidöben.Azzal magyarázta az orvos,a minöségi és mennyiségi spermiumszámon van a hangsúly.Lehet elég 2 hét kihagyás is.Egy próbát megér szerintem.Nekem 2 szer is bejött.A harmadik babát várom jelenleg-az elsönél nem kaptam ezt a tanácsot 1,5 év-be telt mire összejött.-41hKm.
586. nbandus
2014. jún. 5. 07:43
A nok nagy szazaleka nem kozepidoben ovulal. Ezert nem szabad csak akkor egyuttlenni. En kozepidohoz kepest egy hettel korabban estem teherbe most is es anno a lanyommal is mensi utan. Szoval hajra!:) ja, a dokim szerint a legjobb modszer a teherbeeseshez: "Minel tobbet dugni!" :)
2014. jún. 4. 21:05
Sziasztok valaki tudna nekem segiteni? 7 én lennék fél idős de ma csináltam egy peteérési tesztet és pozitiv lett, Valaki érti ezt?
584. kispola (válaszként erre: 580. - Nbandus)
2014. jún. 4. 17:44
Barátnőméknél mikor jött a kistesó, az ő kislánya is nagyon aranyosan várta. Bár volt, amikor egyszer-egyszer azt mondta, inkább mégsem kell neki kistesó, azért nagyon örül mikor megszületett :)
583. kispola
2014. jún. 4. 17:42

Sziasztok Lányok!

Voltam ma dokinál, és jó hírekkel távoztam. Megerősítette, 5 hetes és 3 napos terhes vagyok. Egyértelműen látta a petezsákot és benne az embriót, ami bár még kicsi, már kezdetleges szívhangot is mutat :) :) Jaj, most azért megkönnyebbültem :)

Remélem Mindenki jól van!! :)

582. nbandus (válaszként erre: 581. - Bogyoka14)
2014. jún. 3. 13:37
Szerintem erre nincs megfelelő pillanat. Akkor kell elmondani, amikor jónak érzed, emiatt ne legyen lelkiismeretfurdalásod. Én az elsőt a Keleti pályaudvar kellős közepén mondtam el, mert tovább nem bírtam várni :)
2014. jún. 3. 11:49
Sziasztok. bocsi h ekezetek nelkul de telorol vagyok :) jajj kepzeljetek, ugye tegnap csinaltam eletem elso pozitiv tesztjet es ugy el akartam mondani de nem volt megfelelo alkalom. dolgoztam aztan hazaertunk ment o is dolgozni es most kicsit rosszul erzem magam h en tudok rola, es o is annyira varja es o meg nem :( szerintetek ez becsapas vagy megerti a parunk hogy nem epp hazafele a kocsiba mondjuk el nekik? remelem jol van mindenki :)
580. nbandus
2014. jún. 3. 08:04
Igen elmondtuk, mert egyebkent fura lenne, hogy miert nem ugralhat a hasamon vagy miert feksem egesz este hanyingerrel...:) orult neki, es kedvesen megsimogatja neha a pocim. Remelem a lelkeswdese kitart majd :)
579. kispola (válaszként erre: 578. - Nbandus)
2014. jún. 2. 20:11
Tényleg és a lányodnak elmondtátok már, hogy jön a kistesó?
578. nbandus
2014. jún. 2. 20:08
Megertem, hogy ilyen izgatott vagy, termeszetes...:) En papiron 7htes 1 napos terhes vagyok, gyakorlatilag szerintem plusz egy het, mert nem kozepidoben fogant.Nekem a parom hozta a tesztet, es kb 6ot csinaltam meg, mire elhitte... Nem akarta elhinni, hogy elsore osszejott!!:)
577. kispola
2014. jún. 2. 19:38
Pont én is azt kérdeztem, hogy mondod el a párodnak :) Nálam sajnos elmaradt az ünnepélyes nagy bejelentés, mert annyira ledöbbentem, mikor megcsináltam, hogy kijöttem a fürdőből szóhoz sem tudtam jutni, párom meg csak nézett, hogy mi bajom, mert nem szóltam neki, hogy tesztelek :) Aztán egyszer csak kijött belőlem, hogy pozitív lett.... :)
576. kispola (válaszként erre: 574. - Bogyoka14)
2014. jún. 2. 19:36

Én 5 hetes és 1 napos vagyok, ha minden igaz :)

Szerintem most ne stresszelj azon a néhány szál cigin, nyilván jót nem tettél vele, de ártani sem ártottál annyit, hogy most idegeskedj, meg már amúgy sem tudsz mit csinálni, elmúlt. De tudom mit érzel, én szinte soha nem iszom alkoholt, nyilván a babaprojekt óta méginkább nem. Aztán a múlt hétvégén mikor elmentünk szülinapozni, mivel csütörtökön negatívat teszteltem, és teljesen biztosan úgy érzetem, hogy meg fog jönni, pénteken megittam 1,5 dl bort. Erre szombaton pozitívat teszteltem :) Bár megmondom őszintén, én már akkor is azért nem ittam többet, mert úgy éreztem, hogy terhes vagyok :) De nagyon rosszul éreztem magam én is amiatt a 1,5 dl miatt, szégyenkezve el is mondtam a dokinak, aki elmosolyodott rajtam, és mondta, hogy ne aggódjak, nem csináltam bajt :)

Nekem is azt mondták,hogy nehezen fog összejönni,nálam a peteéréssel voltak gondok, és lám-lám, mégis sikerült hamar :)

Párodnak mikor mondod el?

575. bogyoka14 (válaszként erre: 573. - Nbandus)
2014. jún. 2. 19:30

Neked is nagyon köszönöm, nagyon szép család vagytok a képeid alapján :) te hány hetes vagy? bocs, hogy kicsit hosszúra sikerednek amiket írok...

amúgy csajok ti hogy mondtátok el a párotoknak? jó lenne elmondani neki, megosztani vele, de fogalmam sincs hogyan kéne :) adhatnátok ötleteket. :)

574. bogyoka14 (válaszként erre: 572. - Kispola)
2014. jún. 2. 19:24

Nagyon köszönöm / még csak én tudom egyedül :) / ja meg a munkatársam, mert munkába menet vettem a tesztet, valahogy éreztem, hogy valami van. szóval megcsináltam, de csak sírtam, aztán megláttam az időt, hogy már elkezdődött a munkaidőm, össze szedtem magam, kimentem és meglátott a munkatársam :D erre kérdezte mi a baj, én meg megint elkezdtem bőgni és csak mutattam neki a tesztet :) és képzeld...akihez járok az új doki, múltkor mondta is, hogy hát így nehéz lesz összehozni, írt fel gyógyszert és mondta, hogy ha beveszem az utolsót pár napra megjön és hívjam fel. erre olvasom, hogy valakinek abbahagyástól 3. vagy 5.napon megjött nekem meg azóta ez volt a 8.nap, és semmit sem éreztem, hogy esetleg meg fog. fel is hívtam, azt mondta várjak még.

és képzeld :( nagyon szégyenlem magam, nagyon nagyon...de miután múltkor megjött, annyira kibuktam, hogy cigiztem. nem sokszor, de párszor(AKKOR MÉG NEM TUDTAM) és utána nem is próbálkoztunk élesben és most tök félek, nehogy legyen valami baj :( hát így, hogy azt sem tudom hány hetes vagyok, fogalmam sincs mikor menjek. de tök fura, ma kellett volna, hogy megjöjjön, és képzeld egyből tök erős 2csík lett...szóval nem igazán értem mikor fogant :) és mondom csak remélem, hogy jók a tesztek...te hány hetes vagy? :)

573. nbandus
2014. jún. 2. 19:21
Jajj de jo! Gratulalok Bogyoka! Szepen gyarapodunk :)
572. kispola (válaszként erre: 571. - Bogyoka14)
2014. jún. 2. 18:56
Nagyon nagy gratula!!! De örülök!! Most én is könnyek között írok, annyira jó érzés átélni más örömét is, ráadásul ugye pontosan tudom, mit érzel most! De jó!! Mikor mész orvoshoz? Vigyázz magadra, illetve magatokra most nagyon!!! :)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook