Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babagondolatok - kezdeti próbálkozások élesben 2014 fórum

Babagondolatok - kezdeti próbálkozások élesben 2014 (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
541. nbandus (válaszként erre: 538. - Kispola)
2014. máj. 26. 08:40
Majd jelezd mit mondott a dokid, ha felhívtad...;)
540. nbandus (válaszként erre: 536. - Cuczu)
2014. máj. 26. 08:39
Szia! Akárhány évig szedted, az, hogy 5 hónapja nem jön meg a mensid, az nagyon nem jó... Mindenképpen keress fel egy orvost, mert fél év alatt azért már helyre kellett volna jönnöd szerintem... Terhes nem vagy?
539. kispola (válaszként erre: 536. - Cuczu)
2014. máj. 26. 08:05
Szia! Én 15 évig szedtem fogamzásgátlót, és nekem is voltak problémák utána a peteéréssel sajnos. Sok hónap telt el és teljesen nem is állt vissza eddig,de ne csüggedj, mert nekem ennek ellenére sikerült a hétvégén pozitívat tesztelni :) Orvosnál voltál már? Szerintem érdemes lenne elmenni, és esetleg egy vérvétellel sok mindenre rá lehet jönni,van-e esetleg valami probléma. Szorítunk Neked is!!
538. kispola (válaszként erre: 535. - Rit85)
2014. máj. 26. 08:00
Szió! Köszönöm szépen!! Ne is mondd, el sem hiszem, még mindig :) Ma is csináltam reggel egy tesztet, de most már nem halvány, hanem nagyon erős volt mindkét csík :) Megviccelt a természet rendesen, kívánom, hogy Veletek is hasonlóan járjon el!! :) Nagyon drukkolok továbbra is mindenkinek! Kb 3 hónapja próbálkozunk, szóval szerintem egész gyorsan összejött, bár sokkal többnek tűnik :) Nagyon szorítok, húzzatok bele!! :)
537. kispola (válaszként erre: 534. - Szonja27)
2014. máj. 26. 07:57

Szia! Üdvözlet közöttünk! :)

Mivel élesben próbálkoztok így szerintem akkor csinálj tesztet először, amikor kimarad a menstruációd. Nekem aznap lett először pozitív a teszt :) Drukkolunk!!!

536. cuczu
2014. máj. 25. 23:33
sziasztok! Én érdeklődnék, hogy ha szedtetek fogalmzásgátló tablettát, volt gond valakinek a teherbeeséssel? 7 évig szedtem tabit most abbahagytam 24 vagyok, nemsokára szeretnék kisbabát (kb 1 éven belül) sajnos nem jön meg már 5 hónapja a mensim. Tudtok tanácsot adni?
535. Rit85 (válaszként erre: 526. - Kispola)
2014. máj. 25. 21:22

Szia!

Hát szívből gratulálok, nem semmi!;) Milyen furcsa a természet, miközben azt érzed,hogy meg fog jönni, aztán mégsem! Ez tök jó! :):) Biztos minden rendben lesz, de azért szorítok és várjuk a fejleményeket! Mennyi idő után is sikerült??

Én továbbra is gyúrok erre a hónapra, egyszer csak összejön!! Még1x gratu!!

2014. máj. 25. 18:27

sziasztok.szeretnék csatlakozni hozzátok.

Mi is a párommal a kezdeti stádiumban járunk.

Tegnap este megbeszéltük h szeretnénk gyermeket.és azóta élesben történnek a dolgok.

Szerintetek mikor érdemes legelőször tesztet csinálni???

Kellemes vasárnap estét mindenkinek.

(Úgy érzem magam mint akit kicserélte )

533. kispola (válaszként erre: 532. - Nbandus)
2014. máj. 25. 17:39
Én már mindenfélét olvastam, hogy csak 2-3 hét elteltével kell menni, hogy már legyen szívhang is, de addig azért nehéz kibírni. Már csak azért is, mert csak kíváncsi az ember, hogy minden rendben van-e, jó helyen van-e, stb.. Szerintem felhívom majd a dokim, és megkérdezem, az lesz a legegyszerűbb :) Gondolom nagyon megható volt, amikor először láttad az uh-n, várom már én is nagyon :)
532. nbandus (válaszként erre: 531. - Kispola)
2014. máj. 25. 17:27
Igen, ez volt az elso vizit. Amikor pozitiv lett a 3. Teszt is, felhivtam es mondta, hogy az elmaradt mensi utan 10 nap teljen el, mikor megyek.
531. kispola (válaszként erre: 530. - Nbandus)
2014. máj. 25. 17:18

Köszönöm szépen! :) Most még elég káosz van a fejemben, azt sem tudom mikor menjek orvoshoz... kell egy kis idő, ameddig letisztul ez az egész a fejemben és képes leszek gondolkodni :)

Nagyon örülök, hogy jól vagytok!!! Jaj,az hatalmas érzés lehetett, hogy hallottad verni a kis szívét!! Istenem, de jó dolgok ezek :) Na, tényleg a végén még együtt fogunk szülni :) Te most voltál először dokinál?

530. nbandus
2014. máj. 25. 17:14

Kispola! Nagyon orulok nektek! Remelem minden rendben lesz... meg a vegen egyszerre szulunk:)

En voltam dokinal penteken. Minimim hat hetes, jo helyen levo, jol megtapadt magzat. Mar ver a kis szive is....;) 2-3 het mulva megyek ujra...

529. kispola (válaszként erre: 528. - Moni(ka))
2014. máj. 25. 17:09

Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy! Hát még én sem hiszem el, talán nem is fogtam még fel teljesen.. annyira biztos voltam benne, hogy meg fog jönni, hogy teljesen meglepődtem, főleg a csütörtöki negatív teszt után... De jól esik, hogy ennyire velem örülsz, nagyon kedves tőled tényleg!!!

Sajnos a lombikkal kapcsolatban nem tudok Neked segíteni, de ha jól emlékszem, talán itt is van lombikos fórum a hoxán, ott biztos tudnak hasznos infót adni. Nagyon szorítok Neked, és Mindenkinek, Lányok ne adjátok fel, sikerülni fog higgyétek el!!! Természetesen nem tűnök el, továbbra is jelentkezek, mi történik velem :)

528. Moni(ka) (válaszként erre: 526. - Kispola)
2014. máj. 25. 17:00

Nem hiszem el!!!! Úr isten de boldog vagyok!!!! Hát sikerült???? Gratulálok neked!!!! Majd Írjal meg mindent!!!!!

Boldog születésnapot !!!!! Ez tenyleg a legboldogabb !!!!!!

2014. máj. 25. 16:55

Sziasztok! Tobb mint egy hete nem olvastam titeket!!!! Csak ezert men nem volt időm, meg menstruáltam...:( sajnos!!

Egy kérdésem lenne! Én ugy látom nem nagyon megy ez nekem, nem lehetek csak ugy terhes, lehet készülődnek a lombira. Van valaki akinek lombi baby van? Tudná valaki megmondani pontason lépésről lépésre mindent a lombirol? Nagyon felek , nem tudom az eljárások , a fájdalom, .....semmit nem tudok róla!

Légy szi mondjatok el nekem!

Koszi!

526. kispola
2014. máj. 25. 16:46
Sziasztok Lányok! Helyzetjelentés: Tudjátok múlt héten elég furcsán éreztem magam, most szombatra volt betervezve a nem vár, ezért azt mondtam, hogy hét vége fele csinálok egy tesztet. Így is tettem, csütörtökig tudtam várni, aznap reggel csináltam egy tesztet, de sajnos negatív lett. Akkor már egyre inkább éreztem, hogy meg fog jönni, így elkezdtem ráhangolódni, hogy júniusban új reménnyel indulok neki a babaprojektnek. Pénteken elutaztunk kicsit a párommal, szülinapoztunk is, meg úgy kikapcsolódásként is. Péntek délután picit furán éreztem magam, még mondtam is a páromnak, ha nem tudnám és érezném, hogy holnap meg fog jönni,azt hinném, hogy terhes vagyok :) Persze már korábban is bemagyaráztam magamnak tüneteket, így elhesegettem a gondolatot. Viszont szombaton reggel a nem vár tényleg nem jött meg... délutánig vártam, gondoltam lehet csak késik, de semmi. Aztán irány a gyógyszertár, vettem terhességi tesztet, és képzeljétek, szombat délután sikerült produkálnom egy pozitív terhességi tesztet!!! Megismételtem vasárnap reggel, és az is pozitív lett!! Bár nem teljesen olyan erős, mint a kontroll csík, picit halványabb, de azóta sem jött meg!!!! El sem hiszem Lányok!!! Ennél szebb szülinapi ajándékot nem is kérhettem volna!!!!! Persze még próbálom nem bele élni magam, hiszen még orvoshoz ezután megyek, de azért halkan nagyon-nagyon boldog vagyok!!!!!!! Mindenkinek megy a drukk Lányok!!!
525. Gyongyi 4 (válaszként erre: 522. - Kispola)
2014. máj. 22. 20:38
Jahh,és persze jó pihit holnapra!:))
524. Gyongyi 4 (válaszként erre: 522. - Kispola)
2014. máj. 22. 20:37

Ari vagy!:)

Látom,neked sem egyszerű az élet,egyébként,mintha csak a sajátomat látnám....:)

Házfelújítás meg ilyesmi,meló...én is sokat dolgozom...mint Te ,ahogy "látom"!Hát igen nem unatkozom én sem...zajlik az élet!:)De hát így a jóóó!Élvezd az életet,aztán nemsokára meg úgyis már hárman csinálhatjátok mindezt!:)

Basszus...azért megy az idő rendesen,mintha csak most írtad volna,hogy először próbálkoztok!Durva....

523. nbandus (válaszként erre: 521. - Kispola)
2014. máj. 22. 08:56
Értem, igazad van, keveset látok, de most már értelek :)
522. kispola (válaszként erre: 519. - Gyongyi 4)
2014. máj. 22. 08:55

Szió! Nem keseredtem el nagyon, csak ez a hónap már elúszott, na de majd a június... :) :) Most elég fáradt vagyok, hajtós időszak van a melóhelyen, úgyhogy holnap picit eltűnünk a párommal és kikapcsolódunk :)

Bizony, már Neked is hamar eljön az izgulós időszakod!!! Már én is várom ám, hogy drukkolhassunk Neked is!! :) Jó lesz, majd meglátod! Most izgulhatsz az esküvő miatt, aztán már jöhet a baba projekt, nem lesz nyugis időszakod mostanában Neked sem :)

521. kispola (válaszként erre: 520. - Nbandus)
2014. máj. 22. 08:50

Szia! Nem haragszom, nem vagy tolakodó, Te csak a fórum hozzászólásokat látod az életemből és nyilván ebből tudsz csak következtetéseket levonni. De nincs szó rágörcsölésről, rengeteget dolgozom, és ráadásul agyban nagyon toppon kell lennem, és emellett még a lakást is csináljuk. Szóval ha szeretném sem tudnám megtenni, hogy csak ezen kattogjak. A közös programokból sincs hiány, sokszor elutazunk hétvégére, most is megyünk holnap reggel indulunk a párommal. Persze ezen a fórumon inkább a baba a téma, és az, hogy ki mennyire szeretné már, de ez nem jelenti azt, hogy másról nem is szól az élete. Csak itt pont ezt tudjuk kibeszélni, ezért jöhet le Neked az, hogy csak ezen kattogok én is. Lehet jobban bele kellene mennem, hogy telik egy napom, és egyből más jönne le :) Na de ez a fórum nem arról szól, hogy kinek milyen a munkája, milyen napi feladatai vannak, milyen színű legyen a fal, milyen gáztűzhelyt vegyek....stb... :)

Itt kiírhatjuk magunkból az érzéseinket, amik a babáról fogalmazódtak meg bennünk, és ez szerintem így jó, ahogy van.

További szép napot!

520. nbandus
2014. máj. 22. 08:14

Sziasztok,


Kispola, szerintem máshogy kéne hozzáállnod ehhez a terhesség-kérdéshez. Nem akarok okoskodni, és nyílván más benne lenni, mint kívülről látni, de az írásaidból az jön le, hogy nagyon szeretnétek ezt a babát, ezért folyamatosan görcsölsz, és stresszelsz. Nézd máshogy a dolgot: itt a nyár, mehettek a pároddal biciklitúrára, nyaralni, pihenhettek, élvezhetitek a szép időt. Ha összejön a baba, tök jó, már hárman csinálhatjátok ezt, ha nem, akkor pedig lelkifurdalás nélkül hűtheted magad fröccsel addig, amíg csak megérkezik.:)


tényleg ne haragudj, ha tolakodó voltam, de csak segíteni szeretnék!

519. Gyongyi 4 (válaszként erre: 518. - Kispola)
2014. máj. 21. 21:38

Ne keseredj el Drága!Összejön,majd meglátod!Még semmi sincs veszve!Még nem biztos,hogy megjön...mikor is kell?

Ha most nem majd jövő hónapban megint lehet aktívan próbálkozni..nézd a pozitív oldalát!:)

Azért én is várom ám ezt az izgulós témát,hogy mikor jön össze,csak tényleg nagyon rossz lehet mindig csalódni...kíváncsi vagyok én majd hogy kezelem ezt!De Nektek fel a fejjel!Izgulok én is értetek!

518. kispola (válaszként erre: 514. - Rit85)
2014. máj. 21. 18:03
Köszönöm szépen, aranyos vagy bár úgy lenne, ahogy írod, de sajnos úgy érzem, hogy meg fog jönni :( Tényleg ez az örökös várakozás a legborzasztóbb az egészben. De próbáljunk kitartani, és pozitívak maradni...
517. kispola (válaszként erre: 513. - Gyongyi 4)
2014. máj. 21. 17:54
Fú, hát nagyon nagy a választék tűzhely terén, úgyhogy még csak leszűkíteni sem nagyon tudtam a kört. De most valahogy még ettől is elment a kedvem :(
516. kispola
2014. máj. 21. 17:53
Sziasztok Lányok! Nos, én egyre inkább úgy érzem, hogy meg fog jönni :( :( :( Most már nem is tudom, hogy van-e értelme tesztelnem, csak még jobban elkeserednék :( Azért továbbra is megy a drukk részemről Nektek!!
515. Rit85 (válaszként erre: 512. - Gyongyi 4)
2014. máj. 20. 21:47

Ez érthető, hisz még most mész férjhez, nincs olyan,aki az elején egy picit sem bizonytalan. Az esküvő után kb. 2-3 hónapig még én is úgy gondoltam,h egy kicsit éljünk még csak egymásnak, de ez el is múlt. :)Jól van ez így, ez a természet rendje, meg hát sajnos nincs arra garancia,hogy mikor jön össze... sajnos.

Köszi,hogy szurkolsz, én is nagyon koncentrálok! :)

514. Rit85 (válaszként erre: 511. - Kispola)
2014. máj. 20. 21:43
Lassan itt a hétvége, hát azt kívánom,h ne jöjjön meg. :)Amúgy a hónap eleje a legrosszabb(vagyis hát a forduló, nekem speciál a hónap eleje) mikor rájössz,h megint 1 hónap, aztán rajta vagytok az ügyön, bízol,h most tuti összejött...és megint csak várakozás,várakozás. De egyszer vége Csajok! Nekünk is sikerülni fog!! ;)
513. Gyongyi 4 (válaszként erre: 509. - Kispola)
2014. máj. 20. 19:39

Hát igenp,benne van a pakliban!Megy a drukkolás neked!:))

Szerintem ilyenkor egy nőnek nehéz nem ilyenre koncentrálni,úgyhogy emiatt ne is érezd magad szarul!:)

Milyeneket néztél?..mármint tűzhelyet?

512. Gyongyi 4 (válaszként erre: 508. - Rit85)
2014. máj. 20. 19:37

Meglátod,sikerül majd hamar a baba...reméljük!:)

Szurkolunk!Igen,amúgy minden ok...néha érzem csak úgy,hogy még várnék a babával...de hát mire...?Nagyon szeretnék..csak félek a változásoktól!Nem tudom,hogy ezzel mindenki így van -e ,vagy csak én vagyok hülye!:))

Nektek meg szurkolok,hogy ebben a hónapban összejöjjön!:)

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook