Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség 45 év felett! - Próbálkozóknak és tapasztaltaknak fórum

Terhesség 45 év felett! - Próbálkozóknak és tapasztaltaknak (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
455. Nora77@ (válaszként erre: 451. - 77Ancsi)
márc. 21. 00:06
Nekünk 3 év kellett hozzá és egy szardíniai nászút:))…., Sok ismerősöm esett teherbe a nyaralás alatt(csak 1tipp)Ott leesik a stresszhormon szint.
jan. 29. 15:59

Sziasztok,

Tudnátok ajánlani profi endokrinológust Budapesten?

Köszi

453. rinike
jan. 19. 15:45
De jó! Örömteli várakozást és majd boldog gyermeknevelést kívánok!
452. Nora77@
jan. 19. 05:22
Sziasztok! Én 46 évesen most lettem előszőr és spontán állapotos(20.hetes jelenleg) Férjemmel 3,5 éve vagyok együtt(sajnos csak ilyen későn ismerkedtünk meg). Soha nem védekeztünk és mi a legelején megbeszéltük,hogy jöjjön a mi közös babánk,ha akar(neki van már egy kisfia) Elején rágörcsöltem nagyon,hogy már késő ennyi idősen stb. azonnal teherbe akarok esni. Aztán elengedtem a témát,pedig rendszeres menstruáció és peteérésem is volt. Nőgyógyászom hormontesztet is csinált ott is jó értékeim voltak. Szóval teljes mértékben elengedtem a témát,gondoltam majd így élünk tovább boldogan.És éltünk is:)….. 2023 szeptemberében elutaztunk nászútra Szardíniára. És megtörtént a csoda!!! Már babával a pocakomban jöttem haza. Álmomban nem gondoltam volna erre. Most már túlvagyok egy NIPT teszten,1.genetikai ultrahangon amit egyszer a Czeizel Intézetben csináltattunk. És mivel Ausztriában fogok szülni ott is csináltak a klinikán genetikai ultrahangot(ott ingyen a korom miatt). Most itthon vagyok és várom a kislányunkat(ami szintén mindig is az álmom volt:),hogy végre megérkezzen közénk.
451. 77Ancsi
2023. jún. 30. 19:26
Sziasztok; nem nagyon làtok friss hozzà szólàst,azèrt teszek egy próbàt.46 èves vagyok hàrom fiú anyukàja ès most vàllalnànk egy negyedik babàt , 6 hónapja próbàlkozunk kb ès semmi ; kicsit el vagyok keseredve😒
450. Meecee (válaszként erre: 448. - Diachan)
2022. júl. 15. 22:29
Jajjj de jó olvasni, hogy nektek sikerült 👍😍 újabb remènyt adsz nekünk. Gratulálok a kisfiatokhoz, igazi csoda baba! Jó egèszsèget kívánok Nektek ès írj mèg ha eszedbe jutna vmi fontos, ami segíti a kèsei teherbeesèst.
449. diachan
2022. jún. 24. 06:27
Vitaminokkal kapcsolatban, ami általános vitamin, nem a speciális vitaminokra gondolok!, C, D, Multivitamin...stb én kizárólag kémia összetevő nélküli, tiszta gyümölcsből és zöldségből készült vitamint szedek, amiket rendelni lehet és nem kapható patikában, 80-90%-ban szívódnak fel. Terhesség alatt covidos is lettem, és hiszem, hogy a megfelelő vitaminok miatt gyorsan kijöttünk belőle, a kisfiamnak pedig bivalyerős szervezete van.#terhesség #45felett #vitaminok #beültetés #mesterséges #megtermékenyítés
448. diachan
2022. jún. 24. 06:08
Sziasztok, nekünk most lett 4 hónapos a babánk 🙏🙏🙏 évekig jártunk Magyarországon, és ahogy egy korábbi bejegyzésben olvastam megsemmisítő volt a korunk miatti lekezelö bánásmód,a szakértelem mellett az emberség is erősen hiányzott, pedig több klinikán megfordultunk az országban. Debrecenben például "túlstimuláltak" és amikor ezt közölte a főorvos!! mert szabadságon volt az orvos akihez jártunk, a vizsgáló székből szálltam ki alulról meztelenül készülődtem öltözködni- odavágta, hogy "még el lehet majd csípni" mármint az érett petesejteimre gondolt és ennyi volt a konzultáció. Pozsonyban az Iscare klinikán, teljesült az álmunk és 48-at éppen betöltve megszületett a mi kis ajándék fiúnk. Mindig tovább kell menni, és teljesül a csoda.
447. Meecee (válaszként erre: 446. - Murci33)
2022. máj. 20. 17:00
Szia Murci, a kèrdés óta lehet hogy már megszültèl, de tippelek hogy lágyèksèrved lehetett, mert nekem is az volt ès sokszor kisugárzott a combomba terhesen. De csak 3. trimeszterre jött ki a sèrv, addig szemmel láthatatlan volt.
446. Murci33
2021. nov. 9. 13:30

Sziasztok!


Igaz még nem vagyok 45, csak 38 éves vagyok, de hátha valaki tud segíteni . Jelenleg 9 hetes terhes vagyok van már egy 6 éves lányom. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek összefügghet a terhességgel, hogy már kB 3-4 hete naponta többször érzem h zsibbad a bal combom külső része. Állva fekve ülve, teljesen mind1 egyszer csak érzem aztán elmulik. Éjszaka ha behajlitott lábbal alszok akkor felvredek rá h el kezd zsibbad i. Nekem nem volt előtte ilyen problémám, a Nőgyógyász telefonon azt mondta szerinte ennek nincs köze a terhességhrz, pedig rengeteg helyen azt olvastam, hogy de igenis lehet. Nyilván délután felhivom a házi orvost, csak kíváncsi vagyok volt e valakinek hasonló.

445. Nabarbi (válaszként erre: 444. - Tutu79)
2021. nov. 4. 10:15

Köszönöm szépen! 😊 Éppen nem szedtem már egy hónapja semmit, még c vitamint sem mert gondoltam lehet jót tenne a szervezetemnek ha tartanék szünetet, már annyi mindent kiprobaltam, beszedtem ... A resvitat Budapesten a Déli gyógyszertárban és az Angelika patikában lehet kapni. Azt hiszem neten is lehet valamelyiktől rendelni.Nekem ez és a q10 vált be, vagyis ez hozott változást IVF kezelés közben.

Neked is sok szerencsét kívánok!!!

444. tutu79 (válaszként erre: 443. - Nabarbi)
2021. nov. 4. 07:59

Szia Nabarbi,

Nagyon gratulálok, ez tényleg maga a csoda.

Vigyázz nagyon magadra ezekben a vírusos influenzás időkben.

Végül maradtál a Resvita-nál és a Q10-nél? Vagy szedtetek valami mást is? Egyébként A resveratolnak korábban már utána olvastam, és az egereknél végzett kísérlet esetében növelte a petefészek aktivitását. Az idő előrehaladtával a petefészek már azért sem tud jó petesejtet előállítani, mert a petefészek receptorainak érzékenysége meggyengül. A resveratrol ezt az érzékenységet segít visszaállítani. Szóval egereknél működött több tanulmány szerint.

Hát most én is szedek egy kombinált terméket amiben NAD+ és Resveratrol van és még külön q10-et. Remélem ezek segíteni fognak.

A Resvitat hol szerzed be?

Nektek jó egészséget és boldog babavárást. :)

443. Nabarbi (válaszként erre: 441. - Tutu79)
2021. nov. 3. 16:12
Szia! Hát jó sok minden történt.. Ugye államosították a magán Ivf klinikákat, így kész káosz alakult ki az idoponokkal kapcsolatban. Mire mehettünk volna betegek lettünk - covid vagy influenza szerű mindegy is mi volt így nem fogadtak.. Sok volt a stressz emiatt így megbeszéltünk hogy ebben az állapotban nem oké oda menni, várjuk meg amíg rendeződnek a dolgok - közbe jött még egy víruska (évekig nem voltunk előtte persze betegek).. Úgy voltam vele, hogy most mindent elengednek, hagyom hogy spontán azt csinaljak amihez kedvem van, hogy ne ez a baba projekt uralja az életemet. És képzeld - nagyon nagyon korai még, nem is szeretném elkiabalni! - de csoda történt velünk!!! 5 hetes terhes vagyok! Spontán! 😊 Senki sem tudja a paromon kívül, de ha ez itt bárkinek is erőt ad vagy emiatt nem adja fel esetleg akkor megérte leírni! Mással is megtörténhet! Nagyon remélem hogy minden jól alakul velünk és mással is! Sok szerencsét mindenkinek! ❣️
442. Andi2021 (válaszként erre: 19. - Rinike)
2021. nov. 1. 09:03

Szia Rinike.

Nagyon régi a bejegyzés, de érdeklődöm, szültél még?

441. tutu79 (válaszként erre: 440. - Nabarbi)
2021. szept. 12. 11:39

Igen, arra gondoltam :)

Mi most vaspor-t szedünk, ami ugye a vasbor-hoz hasonló készítmény csak por alakban. Alma reszelékben keverem el a port, mert a vas almasavval tud jobban kötni.

Hát ha másra nem, arra jó lesz hogy rendezi a vérképet, állítólag 3 hónap alatt hat :)

Hogy álltok egyébként?

Szorítok nektek :)

440. Nabarbi (válaszként erre: 439. - Tutu79)
2021. szept. 11. 23:46
A resvitara gondolsz? Azt a lombik előtt kezdtem egy hónappal szedni, napi egyet q10 olajjal együtt.
439. tutu79 (válaszként erre: 436. - Nabarbi)
2021. szept. 11. 20:16

Még annyi kérdésem lenne, hogy mennyi ideig szedted és milyen dózisban?

Köszi :)

438. Nabarbi (válaszként erre: 437. - Tutu79)
2021. aug. 20. 18:17

Szia! Nekem a mio inozitol nem vált be. Megkavarta a ciklusomat, peteérésem sem volt mikor használtam :( de gondolom másnak lehet épp ez válik be.

A NAD ot nem ismerem

437. tutu79 (válaszként erre: 436. - Nabarbi)
2021. aug. 12. 13:41

Szia Nabarbi,


Köszi hogy megosztottad. Mi resveratol-t szerdünk, ugy látom hogy ebben a termékben is resveratol, cink, króm és szelén van. Esetleg a NAD+ van tapasztalatod, vagy a mio-inozitol-lal?

Köszi előre is a választ

436. Nabarbi
2021. aug. 10. 21:29

Látom hogy nem nagyon vannak újabb hozzászólások, de szeretném megosztani a tapasztalataim röviden, hátha másnak is bejön. 45 leszek, volt 3 lombikunk TB - s ami nem járt sok sikerrel - lelkileg meg teljesen megsemmisítő volt, a hozzáállás a korom miatt.... A 4. lombik már magán intézményben történt. A doktor ajánlotta a RESVITA nevű készítményt - ami jó drága, de úgy voltam vele hogy már annyi sz.t kiprobaltam ezt még megveszem és ezután befrjeztem mert elegem van mar, annyi mindent kiprobaltam és semmi nem segített. A pozitív hozzáállás és talán ez a vitamin segített , 9 petesejtem lett!!! 5 termekenyult meg és két 5 naposat ültettek be.

Sajnos kiderült hogy van a mehemmel egy kis gond, gyulladás, így nem lett végül sikeres a kimenetel, de már meggyogyultam, most megyünk vissza szeptemberben és nagyon pozitív vagyok :)

Sok sikert mindenkinek!

435. 44a64b262f (válaszként erre: 434. - B75b)
2021. jan. 16. 08:19
A petesejt donoros forumon sok mindenről olvashatsz.
434. b75b (válaszként erre: 433. - Beus009)
2021. jan. 16. 00:50
szia Beus009, tudnál infót adni Brno-val kapcsolatban? örülök, hogy nektek sikerült. mi volt a folyamat, idő és az anyagiak. Köszönöm b75b
433. beus009
2020. dec. 11. 13:32

Nagyon leült ez a fórum. Sokszor szomorkodtam hogy egy egy témától eltuntek a hozzaszólók es nem derult ki mi lett a folytatas.

Jelezném hogy nekem sikerült a baba🥰 ...es még jóparnak akikkel kapcsolatba vagyok, bar nem simán. Brnoba, petesejtdonoros lombikkal. 11 hónapos mult a kislányom en pedig 3 nap mulva töltöm a 49 et ❤❤❤

432. beus009 (válaszként erre: 431. - 44a64b262f)
2019. ápr. 6. 22:58
Hallottam rola. Délinel van egy gyogyszertar, naluk kaphato.
2019. márc. 27. 17:43

Sziasztok!

Valaki szedte, vagy szedi a Resvita étrendkiegészítőt?

Vannak e tapasztalatok?

430. beus009 (válaszként erre: 429. - Ágio8405)
2019. márc. 17. 09:05
Merckformin 750est lassan egy eve szedem.
429. Ágio8405 (válaszként erre: 426. - Beus009)
2019. márc. 16. 20:58
Pont ugyanugy inzulinerzekenyito mint a metformin és társai.
428. Ágio8405 (válaszként erre: 427. - 44a64b262f)
2019. márc. 16. 20:57
Inzulinrezisztencia utáni állapot ami a cukorbetegség előtt van ott már a terhelt cukrok magasak.
427. 44a64b262f (válaszként erre: 425. - Ágio8405)
2019. márc. 16. 15:51
Mi az az igt?
426. beus009 (válaszként erre: 425. - Ágio8405)
2019. márc. 16. 15:46
Amugy tenyleg ovatosan kell vele banni. A ciklusomra kifejezetten rossz hatassal volt anno es ezt egy orvos sem volt hajlando elhinni mondvan de hiszen ez csak "vitamin"....
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook