Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baba bónusz program fórum

Baba bónusz program (beszélgetős fórum)


11. esőcsepp (válaszként erre: 10. - Brienn)
2014. aug. 12. 15:11
Regisztráció után mennyi idő múlva jött meg a kuponfüzet?
10. Brienn
2014. aug. 12. 09:21
Anno márciusban egy kis johnson fürdető volt benne meg matrica autóra.Viszont a dm-es kuponokkal amit postán is kaptam meg kinyomtattam múlt héten 15e helyett 10e fizettem.Volt benne pelus tejpép bébikaja tápszer stb.Szerintem megéri mindkét program, sűrűn kell nézni az akciókat.
9. much
2014. aug. 9. 21:31
Én pelenkát vettem a Rossmanóval a múlt héten. A Pampers new baby így 500 Ft-tal kevesebbe került, 45 Ft/db-ra jött így ki, (kártya nélkül 60Ft/db) míg a saját márkásuk 46 Ft/db. Ráaádsul a márkásban 5 db-bal több pelus volt. Meg minőségi popsitörlőt is vettem sokkal kevesebbért a kártyával. Pedig féltem tőle, kicsit bonyolultnak tűnt ez a kártyázás ahogy utánaolvastam, de eddig ezzel elégedett vagyok. A Dm-program előnyeit még nem tapasztaltam, egyenlőre kupont sem kaptam. De a csomag átvételekor nekem is az volt az érzésem, hogy ezt valaki felnyitotta és kivett belőle valamit, de úgy látszik nem :D
8. orchi26 (válaszként erre: 7. - Esőcsepp)
2014. aug. 9. 18:52
tegnapi példám a rossmannból (előre is elnézést, amiért eltértem a témától): bevásárlásom összege 6000 ft lett volna. tartalmazott ez neogranorman krémet, pépeket, biokekszeke, bioitalokat, biobabamenüket, stb. a rossmanó és az imádlak kártya használata után 3900 fot fizettem. abszolút megéri.
7. esőcsepp (válaszként erre: 6. - Orchi26)
2014. aug. 9. 15:18
Szia! Én is most regisztráltam a rossmanban, nekem úgy tűnik, az ő kínálatuk szélesebb akciókban, mint a dm-é.
2014. aug. 9. 10:14
sziasztok! én ma reggel regisztráltam és engem is érdekelne, hogy működik a dm-ben a baba program. a rossmann rossmanó programja nekem bevált, de kíváncsi vagyok a dm kínálatára is. mindkét drogériába rendszeresen járok babacuccokért :)
2014. aug. 9. 09:45

Én májusban vettem át, akkor csak popsikrém volt benne meg a szokásos szórólapok.

Azóta küldtek postai úton egy kuponfüzetet.

2014. aug. 8. 23:24
Hát tényleg nem vitték túlzásba... megmondom őszintén, azt hittem valaki "átválogatta" a dobozt, mert egy kiscsomag popsitörlő és egy szem színfogó kendő volt benne. Kuponfüzetet már nem adnak?
3. k_nm (válaszként erre: 2. - Much)
2014. aug. 8. 22:15
Ne aggodj, nemetorszagban se tobb. Sot, a regisztraciokor en csak egy halom kupont kaptam, es egy filcbol varrt boritot a terhes kiskonyvre. Azota azert kuldenek neha ajandekot, es egy rendes kiskoffert kaptunk, mikor megszuletett a lany, teli termekmintakkal, orrcseppel, cumival...
2. much
2014. aug. 8. 21:46

Szia, a DM-be?

2 hónapja vettem át a csomagot, hát nem estek túlzásba:

Tartalma egy autósmatrica, egy szórólap, egy mosószeres és egy popsikrémes termékminta. Legalábbis nekem ez volt benne

2014. aug. 8. 21:39
Regisztrált valaki mostanában bababónusz programba? Mi volt a kezdőcsomagban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook