Az én hibámból csalt meg a párom és hagyott el a gyerekkel! Van visszaút? (beszélgetés)
Sajnos a gyerek erzi, mert ideges vagyok turelmetlen, nem tudok ugy viszonyulni hozza se mert az agyam teljesen mashol van!
Eddig miert nem akart elni??? :/
Pontosan ezt mondta h a stilusom undorito! :/
Ne fuss olyan szekér után ami nem vesz fel,ha egyszer megcsalt akkor mindig meg fog csalni,ő még fiatal és élni akar,szerintem felejtsd el és keress másik párt magadnak...
először is nyugodj meg, mert ez a stílus semmit sem old meg. a férfiak ettől menekülnek hanyatt-homlok.
foglalkozz a kicsivel, hogy a lehető legkevesebbet érzékeljen abból, ami folyik.
ne fuss az apuka után, nincs értelme. lehet, h lehiggad és visszajön, lehet, h nem.
Amit meg nem mondtam h ha o ezt komolyan gondolja es nem akar semmit tolem! Akkor tegnap miert kerdezte a bnomet a beszelgetesuk vegen h a bnom beszelt e velem es mi a velemenyem errol a dolgorol? Meg ha mar valaki 2 nap uzan azt mondja hogy RESZBEN banja h megtette... Akkor en ugy gondolom nem gondolhatja olyan marha komolyan
sajnos, mint a mellékelt ábra mutatja, túl korai volt ez is. a srác még éretlen, 22 évesen.
Egy éves.
Vagy én néztem el:-)
Nem! O jovoheten lesz 1 eves :)
nem 4 éves a gyerek? akkor félrenéztem...
Es ezt mar sehogyan nem lehet vissza csinalni? Nem hiszem...
Nem 18 évesek.
Ráadásul 30 meg 40 évesen is el lehet szúrni...
"azt mondja senkit soha nem szeretett meg igy de a sok veszekedes a hulyeseg kiolte a dolgokat!"
Igaza lehet. Ráadásul túl fiatalok voltatok mindketten, kiforratlan egyéniségek. Csak sztereotípia, hogy az ellentétek vonzzák egymást.
szegény gyerek. ezért nem kell 18 évesen gyereket csinálni...
Őszintén csodálkozom, hogy nem keres ;)
Higgadj le, egy fúriához biztosan nem fog visszajönni. Dolgozd ki magadból az indulataidat, és utána beszélgessetek.
Igen vannak ez teny! Es nem vagyok bekepzelt, de nem vagyok csunya lany, sokan megneznek az utcan! De... gyermekkel part talalni... Nem beszelve arrol h igy a fiam Apa nelkul no fel, mert ha lesz is valaki akkor is egy idegen embernek fogja azt mondani h Apa....:/ Amigy nem hiszem h a parom ezt konolyan gondolta egyszeruen meghulyult lett egy autoja es azt hiszi ove a vilag! Kerdeztem a multkor tole mikor meg ezek nem derultek ki! Hogy szeretsz? Azt mondja is-is (igy utolag akkor ok mar beszelgettek a csajjal) azt mondja senkit soha nem szeretett meg igy de a sok veszekedes a hulyeseg kiolte a dolgokat! Azt is kerdezte h en nem veszem eszre h teljesen mas az erdeklodesi korunk teljesen mason nevetunk stb? Es csak most kapcsolok hogy a csajjal ez mind megvan ezek szerint. Azert orientalodott teljesen oda!
Mert az ember 18 évesen általában ezt gondolja.
Nem szeretkezett. Megdugott. A különbséget te magad írod le a következő hozzászólásodban.
Szerintem először is higgadj le, és gondold át, hogy mit akarsz. Mert amit eddig olvastam, abból irányodból sem a fene nagy szerelem árad, hanem az egyben tartom a családot minden áron. Ha ott volt, rá sem néztél, b@szogattad, most hogy valaki más figyel rá, neked is kellene.
Dühből, indulatból ezt nem lehet újraépíteni. A gyerekednek meg nem apa kell, hanem egy jól működő család szeretetteli légköre, ahol anya és apa jóba vannak, szeretik egymást és őt. Amit vázoltál az a héjjanász az avaron.
Most az a legjobb amit tehetsz, hogy nem döntesz semmiben, lehiggadsz, gondolkodsz.
Akkor el kell mennem vele akarhova! Mert jelenleg azt sem tudom hova ment! Facebookrol letiltottam letoroltem mind a 2t! Mert a csaj az ismerosom konkretan itt lakik 2 sarokkal arrebb ;) ez a legszebb benne! Viberen fent van, es ott sem ir! Nem keres kedd ota! Mondjuk en akkor mindennek elhordtam! Utolso patkany,feregnek, es h takarodjon innen mert neki megyek!
Vannak még más halak is a tengerben....
Nem de en egy hete azon voltam h bizonyitsak! Megis elment! Es ide mar nem johet vissza!
De akkor mierr vallalt gyermeket? Es miert jegyzett el? Miert mondta midnig h velem akar megoregedni??? Nem ertem 1xeruen....:/
Lehet, hogy ő volt a hibás, de rajtad is múlt. Ha azt látja, hogy a sarkadra állsz és teszel a dolgokért és kell neked ő és a kapcsolat, talán jobb. Mert várni a legkönnyebb és utána ebből jönnek a legjobb kifogások. Ha igazán akarod, nem szégyen oda állni elé! :)
Atyaég,nagyon fiatalok vagytok.
Kis kölyök még..
Így már elhiszem,hogy menni akar..
De h probaljam?? Keressem vagy varjam meg mig o keres!?
Igen elso ffi! O 22 eves nem nem vagyunk hazasok 4 eve vagyunk egyutt, de el vagyok jegyezve. Edesapamtol kerte meg a kezem! Es izt laktunk apueknal csaladi hazban!
Próbáld meg, ha szereted, ne add fel.
Első ffi az életedbe ? Akkor nincs viszonyítási alapod ...
További ajánlott fórumok: