Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Az én fogyókúrás módszerem, ami bevált fórum

Az én fogyókúrás módszerem, ami bevált (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az én fogyókúrás módszerem, ami bevált

1 2 3 4
2008. dec. 25. 19:42

A negatív kalória működik. Koplalásom idején este 10-kor bezabáltam őszibarackból, és semmi hízás nem volt.

Szeptember közepétől már nem koplalok. Megválogatom, mit mikor eszek, cukor, liszt teljesen kizárva. Azóta 9 kiló ment le. A fogyásom nem gyors, de a gyors fogyásnak, idétlen, kínzó diétáknak semmi értelmét nem látom.

2008. dec. 25. 19:38

A negatív kalóriatartalmú ételek olyan étkek, amiknek a megemésztése több kalóriát használ el, mint amennyit tartalmaz. Az ezekből az étkekből származó kalóriákat a szervezet nehezen dolgozza fel, nehezebben vonja ki. Az azonos kalóriatartalmú táplálékok közül a negatív kalóriatartalmúak kisebb arányban alakulnak át zsírrá, mivel kevesebb kalória dolgozható fel belőlük a szervezet számára, ezért ezek az ételek zsírégető hatásúak.


Például:

Egy 400 kalóriát tartalmazó desszert megemésztése 150 kalóriát használ el, vagyis "csak" 250 kalória adódik hozzá a test zsírtartalmához.

Egy 5 kalóriát tartalmazó zeller megemésztése 150 kalóriát igényel, vagyis 145 kalóriát veszítünk közben. így minél többet eszünk belőle, annál több kalóriát használunk el (a meglévő tartalékainkból).

2008. dec. 25. 19:37
Zöldségek: spárga, cékla, brokkoli, káposzta, sárgarépa, karfiol, zeller, cikória, chili, uborka, zsázsa, fokhagyma, zöldbab, tök, póréhagyma, saláta, hagyma, retek, spenót, fehér répa, cukkini, paradicsom
2008. dec. 25. 19:37
Gyümölcsök: alma, áfonya, sárgadinnye citrom, lime, mangó, narancs, papaya, barack, grapefruit, ananász, málna, eper, mandarin, görögdinnye
8. 2577cdcc12 (válaszként erre: 7. - Tiduj30)
2008. dec. 25. 19:35
Gyümölcs is van ilyen...
2008. dec. 25. 19:05
negatív kalória...pld. az uborka, meg a saláta...de hát én ezeket biztos nem enném...akkor inkább semmit. :)
6. da5acc16b1 (válaszként erre: 5. - 2577cdcc12)
2008. dec. 25. 15:33

Ebben igazad van. Este nem árthatnak a negatívos zöldségek, ehhez akarat kell.

Értem mi a gondolatmenete krixfixnek vagy már nem emlékszem a nevére, de fel kéne fognia, hogy ha ehhez szokik hozzá a szervezete valóban mindentől hízni fog du. 4-5 után, de egyébként a saját személyére szabottan ő tudja.

5. 2577cdcc12 (válaszként erre: 4. - 7934d1ac97)
2008. dec. 25. 15:27

Akkor valamit először fejben kéne helyretenni. Mert ha mondjuk megennél valamilyen sütit, akkor érteném, hogy "most már úgyis mindegy", de ha ez mondjuk alma, és saláta, akkor nem :o)


A negatív kalóriás élelmiszerek azok, amelyek megemésztése több energiát igényel, mint amennyit általuk beviszel.


Főleg azért kéne enni, hogy mikor előbb-utóbb újra elkezdesz enni (mert életed végéig gondolom nem akarsz így étkezni), akkor az így (4-5 után nem evés, és társai) leadott kilók visszajönnek csőstül, lévén akkorra már erre a fajta étkezésre fog a szervezet berendezkedni, tehát az akkor elfogyasztott 1-2 alma is hízlalni fog, sajnos.


De persze a te dolgod, sok sikert hozzá!

4. 7934d1ac97 (válaszként erre: 2. - 2577cdcc12)
2008. dec. 25. 14:15

Tudod az a baj, hogy ha egy olyan napon amikor nagy az elhatározás, erő stb. hogy nem eszek, hogy fogyjak, és pl. akár csak egy gyenge pillanatba megeszek mondjuk egy szelet almát, mert ugyan mit árthat, akkor onnantól vége. Mert utánna már mindig, na még egy kicsit, jaj na még úgy ennék, jaj izé még, aztán a végén azt veszem észre tökre belakom. Mert onnantól fogva borul a lelki erő, az akarat. Szóval itt másról van szó mint amiről te írsz.


Mondjuk ez a negatív kalória engem is érdekelne mi lehet! :D

3. 33d480e050 (válaszként erre: 2. - 2577cdcc12)
2008. dec. 25. 13:26

Szia!Eloszor is boldog karacsonyt!

Szeretnem megkerdezni,hogy melyek a negativ kalorias zoldsegek?

Koszonom szepen!!!!!!!!!

2008. dec. 25. 12:01
Ha este ennél mondjuk negatív kalóriás zöldségeket, akkor sokkal gyorsabb lenne a fogyás, és még éhezni sem kéne :o). És meglenne vele a "többször-keveset" elv, ami segítene a szervezetnek abban, hogy tudja, hogy égethet, mert nem fog 15 órákat élelemre várni, amire tartalékolnia kell...
2008. dec. 25. 11:03
Bevallom a fogyis módszeremről eleinte nem szívesen akartam beszélni, mert félek, hogy nem fog tetszeni. Tény, hogy talán nem épp a legegészségesebb módszer, de sajnos évek folyamán (ami több mint fél életem) nagyon sok módszert kipróbáltam és eddig ez az egyetlen módszer, ami tényleg használt.

Ugrás a teljes írásra: Az én fogyókúrás módszerem, ami bevált
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook