Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Bevált fogyókúrás "recept"? Segítsetek! fórum

Bevált fogyókúrás "recept"? Segítsetek! (beszélgetős fórum)


2013. febr. 2. 15:49

Azért a szendvics messze van a diétás kajától...

Zöldés-gyümölcs-fehérje.

Amúgy szerintem sem itt kezdődik a kövérség.

Imádom az orvosokat, nagyon "vicces" társaság...

Talán valamilyen gyógyteával is érdemes lenne kísérletezni, de erre nem tudom mi volna jó.

2013. jan. 31. 10:50

Ha hormonális zavarod van, akkor azt kellene kezelni, szerintem.

A doki ennyivel lerendezte, hogy le kell fogyni?!

Azért a te méreteidre nem mondanám, hogy kövér vagy.

Én is ilyen magas vagyok és 67 kilóval nem éreztem jól magam (teszek is ellene), de szerintem a kövérség nem itt kezdődik.


Élég durva egy hónap alatt 10 kg-t hízni.

Szerintem menj vissza a dokihoz, vagy keress egy másik orvost, aki a végére jár a problémádnak.

2013. jan. 31. 10:45

A naponta az addigi mozgás mellett pluszban elvégzett minimum 40 perces séta(ideális esetben 10.000 lépés) a legkevésbé megterhelő és csak akarat kérdése.


A fogyást pedig a minőségi kaják fogyasztásával(a mennyiség rovására) érdemes befolyásolni .

4. Krisz42 (válaszként erre: 1. - And18)
2013. jan. 31. 10:45
Hogy lehetsz kövér?Gondolom 60kg körül lehet az álomalak,de 67kg azért nem olyan sok a 173cm-hez.Próbáld az úszást,szendvicsek helyett inkább főzelék,gyümölcs,este zöldség hússal.Lehet,h neked a pékáruk hamar feljönnek kilóban.De mindkét dolog fontos lenne,mert csak táplálkozással nem biztos,h jó helyekről fogysz,kellene a mozgás is.
2013. jan. 31. 10:43
Van naplóm is itt a hoxán,az adatlapomon megtalálod.Ott beszámolok minden nap mennyit ettem és mit.
2013. jan. 31. 10:41

Szia!

Én már 11. napja kalóriát számolok,nekem bevált,1 hét alatt -2 kiló.Segítségedre lehet a www.kaloriabazis.hu nevezetű oldal.Sok Sikert!

2013. jan. 31. 10:29
18 éves vagyok s sajnos küszködök a kilókkal. Olyan testalkatom van, hogy ha kicsit elengedem magamat étkezés terén, azonnal meglátszik rajtam..Viszont az utóbbi pár hónapban igen csak visszafogtam magamat (egy nap max három szendvics, meg egy tényér leves) és nem tudom miért, de egy hónap alatt +10 kiló feljött :( gondok vannak a menstruációmmal is, voltam vele nőgyógyásznál, először PCO-ra gyanakodtak, majd mondták, hogy csak hormonrendszeri zavar..és közölte velem a doki, hogy kövér vagyok (173cm magas és 67kiló voltam akkor) és hogy fogyjak le..hát sajnos valamiért az ellenkezője sikerült...Na a lényeg, hogy tudna-e valaki nekem egy jó fogyókúrás "receptet" ajánlani? Már annyit kipróbáltam, de nem sikerül..a mozgás terén is kiesik egy csomó dolog, mert mindkét térdemet műteni kéne, és ezért nem tudok például szoba biciklizni, mert egy negyed óra után úgy megfájdul a térdem, hogy másnap nem tudok ráállni :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook