Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Az én fogyókúrás módszerem, ami bevált fórum

Az én fogyókúrás módszerem, ami bevált (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az én fogyókúrás módszerem, ami bevált

1 2 3 4
2009. jan. 19. 13:39

Szerintem igen is sok -7 kg, én heti 1 kg-t szoktam :P

Legyél elégedett, de azért csak így tovább!!!

2009. jan. 19. 04:50
Szombaton volt két hete, hogy fogyókúrázok(-7kg). Nem teljesen ilyen módszerrel, mert a gyomrom miatt a tejes dolgokat lehetőleg kerülni kell, DE a cikkben van valami okosság. Nekem nem volt nehéz, hogy keveset egyek, nem szenvedtem az éhségtől, sőt. Rengeteget kínlódok a gyomrommal és mióta sok zöldséget,krémleveseket, lehetőleg hús nélküli kajákat eszek egyszer sem fájt. A hét kiló még nagyon kevés az én célkitűzésem is nagyon nagy. Ami engem leginkább dűhít, hogy olyan lassan halad lefele a kiló. Tudom nem mehet le egy varázsigével, de már úgy szeretnék emberi méretű ruhákba járni.
2009. jan. 18. 13:40

Hajrá Hanata! Van több topic is, ahol biztatjuk egymást, így erősebb az ember, van aki bátorít, tartja bennünk a lelket.

Sok sikert!

39. Hanata
2009. jan. 17. 21:34
Sziasztok! Én most kezdem el ezt a fajta módszert, mert a többi nem nagyon jött be nekem sem. Ebben nagyon bízom. Sok szerencsét mindenkinek. A tét nálam sem kicsi, közel 30 kiló a tét!
2009. jan. 12. 21:27
Eléggé leült a topic, hahó ki hogy áll?
2009. jan. 7. 20:01

Szerintem ez nem egészségtelen, én inkább súlykontrollnak nevezném. Most én is ilyen formán csökkentem a súlyomat, ettől a cikktől függetlenül.

Mindig van pro- és kontra, mindenki mást tart egészségesnek, követendőnek, jó vagy rossz módszernek.

2009. jan. 2. 18:41
Az életem sorám mindig fogyokuráztam,ha nem fogyókuráztam éppen,akkor azért nem ettem,hogy megtartsam a sujom.Mindig éhes votam.Az éhes ember ideges,rossz alvó stb.Ezekbe teljesen belefáradtam és megfogadtam magamnak,hogy többet ezért nem görcsölök,megpróbákkom elfogadni igy magam,ahogy vagyok.Megfogadtam,hogy nem éhezek tovább.Eszek rendesen napi háromszor és amennyi jol esik.Azóta tartom a sujom.Azért hagymonjam el,hogy mégis tettem valami,annyit,hogy az étrendemböl elhagytam és annyi valamit hozzá is tsttem.Változtattam azételek minőségén is.Amióta eszek fogytam is,nem vagyok ideges,kieggyensujozotabnak érzem magam és sokal jobban is alszom.A mérleget kidobtam nincs rá aszükségem.Nem szasbad görcsösen akarni valamit,mert az biztos,hogy nem fog összejönni és nem a mások elvárásain a fontosak.Pinpilla
2008. dec. 30. 13:38
De amúgy tényleg gratula,nem semmi a kitartás.:D
34. welkin102 (válaszként erre: 27. - 7934d1ac97)
2008. dec. 30. 13:38
Abszolút nem megbántani akartalak...elolvastam figyelmesen is a cikket,és volt sok vendégem sőt én magam is akik probálkoztak ilyennekkel,és ha még most nem,előbb utóbb hidd el nem a jó irányban fog elmenni a dolog.Persze még nem vagyok régóta a pályán,de kérdezd meg a villers andit(aki nagyon ért hozzá),elmondja neked ő hogy hol rontod el.
33. ALLICS
2008. dec. 29. 11:28

Szerintem ha valaki leadja azokat a fránya felesleges kilókat jól tudja,hogy mit ehet és mit nem a súlymegtartás céljából.

Mindenkinek tisztában kell lennie,hogy mit és mikor ehet.Én azért nem szeretem ezeket a divatos fogyókúrás módszereket,mert minden ember más,saját magának kell "kitalálnia" egy működő dolgot.Ha neki ez működik...megjegyzem nekem is hasonló a módszerem.

2008. dec. 28. 21:48

Hát...sokan szóltok itt negatívan..pedig igaz,hogy mindenkinek a saját módszere a legjobb...én is nagyon sok mindent kipróbáltam,és nekem is ez az egy fajta dologjött be...egészséges vagy nem...ha az ember akar vmit ugy is eléri...én pontosan ugyanigy csinálom a fogyim,mint acikkben leirtak..és én ugy hiszem,hogy ne a fogyókúra a legnehezebb része ennek,hanem a súly megtartása,és ez csak odafigyelés kérdése....

Én is örülnék,ha nem kellene koplalni,mert biztos hogy ez senkinek nem kellemes,de én személyszerint inkább koplalok,mint lelkibeteg legyek..sajnos ez igy van:(Bár,aki ezt csinálja,az szerintem tisztába van vele pontosan,hogy ez igy nem a legjobb.

31. 7934d1ac97 (válaszként erre: 29. - E27a34352f)
2008. dec. 28. 11:36
HÁt igen, annak idején tizen éves koromba volt ilyen időszak amikor híztam és a terhességeim során. És akkor ha vissza gondolok két szelet fehérkenyér volt megcsinálva regglinek, és ebéd után anyu mindig sütött sütit, meg rengeteg cukorkát ettem a zsebpénzemből és ezek ma már eltüntek a napjaimból, az étkezéseimből. és Ez rengeteget számít.
30. 7934d1ac97 (válaszként erre: 28. - 1e8f358d6a)
2008. dec. 28. 11:32
De vissza térek a normális étkezéshez, a reggelim marad ugyan az mint a "kúrák" alatt, aztán rendesen főt étel az ebéd, 4-5 óra körül mikor a gyerekeim uzsonnáznak nekem akkor van a vacsora. 1 max. 2 kg vissza jön de ez természetes, hisz a "kúrák" alatt a belek kiürülnek, és ez béltartalom, hogy így írjam, de ez normális. Éez nekem bele van kalkulálva a fogyókúrába, én erre számítok. És mindig így van.
2008. dec. 28. 11:29
ha egy olyan normális étkezésre vált át, amiből kiiktatja azokat a kajákat, amiktől meghízott, és gyümiből, zöldségből, húsból, és tk szénhidrátokból áll, akkor nem hízza vissza. persze az is fontos, hogy folyamatosan sportoljon, és fokozatosan építse be az addig megvont ételeket az étkezéseibe, és sztem ha eddig is ilyen kitartó volt és nem hízta vissza a leadott kilókat, akkor most se lesz baj.
28. 1e8f358d6a (válaszként erre: 26. - 7934d1ac97)
2008. dec. 28. 10:19
és ezek után a "kúrák" után hogy néz ki egy napod étkezés szempontjából? Mármint visszatérsz a normális étkezésre, vagy nem? Mert ha nem, még jó, hogy nem jönnek vissza a kilók.
27. 7934d1ac97 (válaszként erre: 25. - Welkin102)
2008. dec. 28. 09:56
Az imént válaszoltam, hogy rám nem jönnek vissza a kilók, mert egy egy ilyen kúra után megtanultam tartani a súlomat és pont a helyes táplálkozással. Ezek a kúrák meg általában 8-10 hétig tartanak. Ha figyelmesebben elolvasod a cikket akkor magad is látahtod. Ráadásul az adatlapomon nyilvános a mérleg eredményeim ahol ha megnézed a dátumokat és a kilókat láthatnád hogy nem jönnek vissza.
26. 7934d1ac97 (válaszként erre: 23. - 1e8f358d6a)
2008. dec. 28. 09:54
Bocs, de nekem sose jöttek vissza a kilók mióta megtanultam a fogyókúrák utáni időszakba tartani a súlyomat! Egyedül a terhességek alatt nem tudtam kontrollálni a súlyomat és valóban akkor azt és annyit ettem ami és amennyi jól esett.
2008. dec. 27. 18:50
Hát van kitartásod az biztos,de annyi mindent lehet találni már az egészséges fogyásrol és itt a fórumon mindig elcsodálkozok,hogy ti mér nem azokat alkalmazzátok???Amit te csinálsz az is tipikusan JÓJÓs diéta...necsodálkozz hogy visszajönnek a kilók.
24. 1e8f358d6a (válaszként erre: 23. - 1e8f358d6a)
2008. dec. 27. 17:34
pardon, kétszer írtam le a kakaót. :-)
2008. dec. 27. 17:34

Sziasztok! Szóval ha jól olvastam, akkor reggelire egy szendvicset eszel kakaóval és megiszol hozzá 2 dl kakaót. Ebédre pedig két müzliszelet a napi penzumod. Ez így igencsak gyengécske. Ne csodálkozz, ha kamatostul visszajönnek majd a kilók.

De a kitartásodhoz gratulálok!

22. ALLICS
2008. dec. 27. 14:17
Ezt a cikket akár írhattam volna én is,annyira hasonlóan csinálunk dolgokat:))
21. e27a34352f (válaszként erre: 14. - 2d5a00656a)
2008. dec. 27. 08:53
egyetértek Veled csalánlevél, nekem is tetszett a cikk, lehet azért, mert egy ideje én is hasonló módszerrel fogyózok. sőt, ezen a 7en léböjtölök, de szedek rendesen multivitamint, hogy ne legyen semmiből hiányom, és jövő 7től fokozatosan fogok átállni egy egészséges étrendre, először csak gyümi és joghurt, aztán zöldség, majd hús, végül szénhidrátok étrendembe való beépítésével. tudom, hogy nagyon oda kell majd figyelnem, hogy ne kezdjek el mértéktelenül enni (velem is pont az a baj, mint krucifixszel, ha egyet eszek vmiből, legyen az süti, virsli vagy ubi, már nem tudom abbahagyni :S), de sportolni is folyamatosan fogok, így biztos nem fognak visszajönni a leadott kilók. persze hogy ez a koplalósdi nem egy egészséges módszer, de mindenkinek más válik be, nekem csak ez, ezt kell szeretni xD sikeres diétázást kívánok mindenkinek 2009-re is! ;)
2008. dec. 26. 08:47

Nem tudnám elképzelni úgy az életemet, hogy zöldségeken éljek. Nekem szükségem van tartalmas kajákra, amiből jóízűen ehetek. Ha egy-két napig, esetleg hétig bírnám is, utána úgy ki lennék éhezve, hogy mindent összezabálnék, amiről addig le kellett mondanom. És azt sem bírnám, hogy egyik nap csak ezt ehetek, másik nap meg azt. Próbáltam már több mindent, semmi értelme. Főként a fogyibogyóknak nincs értelme. Örökké nem szedhetjük, és ha elfogy, a kilók visszatérnek. Az nálam nem jött be, hogy a gyomor összeszűkül. Ideig óráig szűkült össze, ahogy elkezdtem enni, minden a régi lett.

Viszont megtanultam, illetve folyamatosan tanulok másként élni, étkezni. Ebben látok reményt, és csak ebben, hogy a leadott kilóimat ne szedjem vissza. Itt a fórumon rengeteg segítséget kapok, találok, hogy másként főzzek, süssek. Ugyanolyan finomak, laktatóak. Nekem is kell még fogyni, de ezen az úton fogok tovább menni.

19. 2577cdcc12 (válaszként erre: 16. - 3374d74025)
2008. dec. 26. 08:18
Pont ez a baj ezekkel a módszerekkel, ami könnyen megy, az könnyen is jön, sajnos :o)
2008. dec. 26. 07:01
Tavasszal és nyáron 20kg-tól szabadultam meg. Nem ettem krumplit, rízst, tésztaféléket, édességet. Ettem viszont rengeteg salátát (salátalevél, paradicsom, uborka, joghurt, salátaöntet - ez volt az alap - plusz zöldségek variánsként), grillcsirkét, sovány húskészítmények (pulykamellsonka, csirkemellsonka). Jöhetett a virsli mustárral (persze kenyér nélkül), párizsi sajttal, almával. Joghurtos gyümölcssaláta, párizsi rengeteg uborkával, paradicsommal. Ja és tojás főve, rántottának (sok hagymával). Gyakran főztem zöldségeket húsleveskockával, abból is ,,degeszre" ettem magam. Ha a családnak pörköltet főztem, abból is ettem húst salátával, vagy paradicsommal, uborkával. Rengeteg paradicsomlét ittam és ettem sok joghurtot, kefírt. Soha nem éheztem mert mindig ettem vagy ittam valamit. Kb 1/2 éve bizonyos okok miatt nem folytathattam. Igaz, visszajött 3-4 kg, de ennyinél megállt. Hozzátartozik, hogy gyalog járok dolgozni, így naponta több, mint egy órát gyalogolok (tempósan, mert mindig későn indulok). Nekem ez vált be mert utálok éhezni.
2008. dec. 26. 06:30
De gratulálok,és kellemes ünnepeket!
2008. dec. 26. 06:30
Igen,talán mindenkinek van saját módszere.Hiszen minden szervezet más.Én 30 kilót adtam le ugy hogy 13 napig csak szénsavas vizet ittam.Utána meg egy nap csak dinnye,vagy csak főtt rizs,vagy csak baromfi párizsi üresen,stb....!Persze ez a 30 kiló vissza is jött,aztán én megint leküzdöttem,és most ismét vissza jött.Bár most kárpótlásul van egy 2 hónapos kislányom.:)De ezért pont megint fogynom kell.
15. 2d5a00656a (válaszként erre: 11. - C266838064)
2008. dec. 25. 21:13

Ez mind okés.de azt hiszem ez fejben dől el/nálam :)/ha nem kell enni ,és úgy érzem már nem kell,mindegy hogy ez a dolog negatív-e?!A tudatom azt mondja ma márnem szabadna enni,és akkor mindegy hogy milyen/negatív/már a tudat is hizlal,hogy egyáltalán igen/mármint hogy bevittél valamit,akármilyen kaját/

Ez most lehet hogy hülyén hangzott,lehet hogy valaki kivette A lényeget?!

2008. dec. 25. 21:08

Imádtam a cikked,tele van élettel ,és fogyni ill.jó formában lenni akarással.!!!!Ha neked ez jön be és hiszel ebben,és működik is nálad/márpedig igen azt írod/nehogy bármit is csinálj, a legjobbat teszed amit tehetsz!!!!

Én nagyon szurkolok neked,és hiszek benne ,hogy mindenkinek a saját módszere a legjobb!!!Hajrá!!

13. 33d480e050 (válaszként erre: 11. - C266838064)
2008. dec. 25. 19:46

A hozzaszolasaiddal nagyon sokat segitettel!!!!

Halas koszonet erte!!!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook