Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az elvileg légkondicionált metrópótló buszon nyitva hagyják... fórum

Az elvileg légkondicionált metrópótló buszon nyitva hagyják... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

10. birebora (válaszként erre: 7. - Töprengő)
2022. jún. 30. 06:32
Van buszsofőr ismerősöm, azt mondja ő ilyenkor bemondja, hogy vagy bezárja az ablakokat vagy kikapcsolja a klimát és ezen összevesznek az utasok.
2022. jún. 29. 21:35

Azért a levegőt is cserélni kell, nem elég a légkondi.

Büdös lenne és csak belihegnék az utasok. Én személy szerint télen is nyitva hagynék egy ablakot résnyire. Kevesebb fertőzés lenne. Páran most is elkapják a kovidot.

8. töprengő (válaszként erre: 6. - Margarita Citokina)
2022. jún. 29. 15:26

" a busz működése érdekében "

én is hallottam, de a szakik jobban tudják ezt...

7. töprengő (válaszként erre: 2. - Birebora)
2022. jún. 29. 15:23
Helyi járaton gyakori hogy ablakot kinyitják, pedig megy a klíma.
2022. jún. 28. 21:23

Nem tudom jól emlészem-e vagy igaz-e, de olyan esetről is olvastam, hogy a busz működése érdekében, vagy hogy ki ne gyulladjon, a sofőrnek be kellett kapcsolni a fűtést. Ha valaki tud erről, kérem erősítse meg vagy cáfoljon. (Szándékosan nem akarok hülyeséget írni.)

Az viszont személyes tapasztalatom volt, amikor a 2000-es évek elején a 3-as metróval jártam, meg lehetett pusztulni benne a melegtől. A régi metrókocsik aljából áradt fölfelé a forróság. Egészen embertelen volt. Na azokat most visszakaptuk átfestve:(

5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 28. 17:48

Mert gyakran csak elvileg van klíma, a gyakorlatban nuku.


Ma szerencsés voltam, ment a klíma,nem is nyitott senki ablakot.

4. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 28. 17:37
Szerintem csak szoktatnak titeket, hogy mikor majd a metrón nem lesz klíma, ahogy a 4-es metrón se, ne legyen annyira feltűnő :)
3. 7962decf87 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 28. 16:33

Szomorú! Tényleg semmi értelme, így olyan, mintha nem is lenne klíma!!


Lett szólva a b.vezetőnek?🤔

2022. jún. 28. 14:57
Ha megy a klima, miért kell ablakot nyitni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook