Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az első harmad! Újdonsült kismama! fórum

Az első harmad! Újdonsült kismama! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
189. vvicus (válaszként erre: 183. - Bogyo110)
2010. júl. 17. 23:39

Szió!


Én rokonoknál meg esküvőn voltam, szerda óta vagyok újra itthon, de azóta főként pihizek.


Jól vagytok?

188. zzzsch (válaszként erre: 186. - 108f0209e1)
2010. júl. 16. 00:43

Örülök, hogy jól alakultak a dolgok és azért csak elgondolkodtak a szüleid...


Nálunk minden rendben, itt is dög meleg van. :(

2010. júl. 15. 20:13
Mindenkinek köszönöm az aggódó kérdéseket! Remélem veletek is minden rendben!
2010. júl. 15. 20:13

Hát sziasztok!

Bocsi, hogy nem jelentkeztem ilyen sokáig, csak a mostani albinkban nincs net, de igyekszem beszerezni legalább mobilnetet, mert így el vagyok vágva a külvilágtól!

Nos épségben felértem Pestre, az otthoni gondokat párom már az üdvözlő öleléssel el tudta (egy időre) feledtetni velem (: Aztán persze meséltem neki, nagyon mérges lett apura, meg én is sokat agyaltam. És lám szerdán felhívott édesanyám, apám is borjúhangon hívott haza, hogy a lányuk vagyok és, hogy "igényt tartanak rám". Zsoltit is nyugodtan vigyem haza 7végére, ne haragudjunk rájuk, megbékélnek a helyzettel , ez az előző 7vége egy "kétségbeesett utolsó próbálkozás" volt. Úgyhogy gondolkodom rajta, hogy hazamegyek, de csak azért mert itteni albiban 35 fok van otthon viszont hűvös a lakás és Zsolti amúgyis dolgozik 3 napig egyhuzamban nekem meg nincs munkám úgyh halálra unom magam itt.

Most szombaton megyek csomó sok ember közé, akik alig várják a babócámat! ((: úgyh ennek nagyon örülök most, grillezünk stb.

2010. júl. 13. 18:23
En is vagyok, csak vki elvagta a kabelt tegnap a szomszed faluban, es jo sokaig nem volt netunk. :)
184. zzzsch
2010. júl. 13. 16:28
Én vagyok, de sajnos a meleg elől nem tudok elbújni.
2010. júl. 13. 16:11

Hahó !

Mindenki elbujt a meleg elöl?

2010. júl. 12. 14:00

sziasztok !

Lepke mizu jól vagytok?

181. zzzsch (válaszként erre: 173. - 108f0209e1)
2010. júl. 12. 12:09

Lepke!

Remélem, jól vagy!

Már hazaértél?

2010. júl. 12. 09:49

Sziasztok szép jó reggelt mindenkinek !


Egy kis beszámoló : Tegnap beléptünk a 15. hét elejébe :) Azt vettem észre, hogy a pocaklakok egyre éhesebbek :) tegnap este 11-kor fel kelett kelnem mert olyan éhesek voltunk, hoy még a gyomrom is korgott miközben nyolckor egy kiadosat vacsiztunk :)

Hát komolyan mondom, hogy az emberek olyan gonoszak tudnak lenni .........


lappangó lepke: Kitartást és sok erőt küldök nektek!!!!! Szerintem mindenki magáról tudja, hogy mikor szeretne babát,illetve mikor érzi magát éretnek egy kis emberke felneveléséhez!

Ha bármi kérdésed van írj nyugodtan ha tudunk válaszolunk rá !

179. zzzsch
2010. júl. 11. 20:31

Gyerekek! Milyen szép történetek vannak! Elképesztő, hogy miket tesznek meg a saját gyerekeikkel azok a szülők, akik néhány éve még elolvadva gügyögtek nekik!


Ez a belerondítós duma ez annyira gusztustalan, hogy én ott helyben sarkonfordultam volna és lesheti, mikor jövök legközelebb. Ilyen gusztustalanul beszélni a saját lányáról, a saját unokájáról! Ú, feláll a hátamon a szőr.

178. Adali
2010. júl. 11. 16:15
OOO, EZ SEM jo sztori...:( ti szegenyek
177. bogyo110 (válaszként erre: 155. - 108f0209e1)
2010. júl. 11. 14:34

Szia!

Sziasztok!

Nah hát rossz volt ezt mind vissza olvasni!

Nekem nem a szüleim ilyenek hanem az apósom !

Mi 7 éve vagyunk együtt és ez idő alatt se sikerült elfogadnia engem !neheziti a helyzetünket hogy közös válalkozásunk van amiben én dolgozom a nagy részét !

Mert egy bizsu üzletröl van szó és ugye egy 60 éves ember mit dolgozna ott !

Na szóval nálunk ő a nagycsalád roccefellere!Dús gazdag !

nekünk meg lakás meg autó hitelünk van ő meg világkörüli utra jár évente kétszer !

Szeptemberben lessz az esküvönk szűk családi körben egy fillért se áldozna rá!Se ránk se a fiára se a születendő unokáira !ha nem is ugyanaz de hasonló cipőben járunk mi is !

de én már túl tetem magamat rajt tudom hogy én vagyok az erőssebb!

na fel a fejjel!

176. kostyi79 (válaszként erre: 173. - 108f0209e1)
2010. júl. 11. 14:30
Oh, te szegeny! Ez most nem hianyzott. Szerintem is varj most egy darabig, szep lassan majd megnyugszanak.
175. Adali
2010. júl. 11. 14:20

Jaj, rossz olvasni, milyenek...

probalj toluk most tavoltartani...en nem mennek sokaig es hatha majd nekik kezdesz el hianyozni...

174. 108f0209e1 (válaszként erre: 172. - Zzzsch)
2010. júl. 11. 12:53
Akkor egyidősek (:
2010. júl. 11. 12:53
Ma még bátyóval egy hatalmas kutyafürdetés, mert nélkülem nem csinálja meg senki és jó darabig nem jövök haza. Még egy kicsit kételkedtem ennek a "jó" voltában, de ma édesapám bebizonyította, hogy nem kell. Nem mintha szükségem lenne a segítéségére, de megnyugtatott, hogy ha esetleg párommal szétmegyünk és egyedül nem tudom eltartani a babát, akkor mehetek a híd alá, ő nem fog segíteni semmiben. Ő is tud szemét lenni, ahogy én is az vagyok, mert idézem: " Zsolti belém rondított és a családunkba!" Ráadásul még meg is tartom.( én szemét) Na ez az ő véleménye :( Mindegy egyszerűen már nem tud érdekelni, hogy ennyire rosszindulatú. Remélem megváltozik a szemléletük mihamarabb. Szép napot mindenkinek, ma már nem leszek netközelben. És ami a legfontosabb : Örüljetek az áldott állapotnak! (:
172. zzzsch (válaszként erre: 170. - 108f0209e1)
2010. júl. 11. 00:09

10 hetes

jóéjt mindenkinek!

2010. júl. 10. 22:55
Köszönök mégegyszer mindent és mindenkinek jó éjszakát (: Lövik a pizsit.
170. 108f0209e1 (válaszként erre: 167. - Zzzsch)
2010. júl. 10. 22:50
Neked most mennyi idős a babád? (:
169. 108f0209e1 (válaszként erre: 166. - Zzzsch)
2010. júl. 10. 22:47
Köszönöm, olyan jólesik kiírni magamból, hogy el sem hiszitek.
168. 108f0209e1 (válaszként erre: 165. - Adali)
2010. júl. 10. 22:45

Így van. Ugyanez a baba nem fogan meg mégegyszer. Az meg a másik, hogy egy abortusz tönkretehet mindent. Az nem érdekli őket, hogy egy ilyen után talán soha nem lehet majd gyerekem. Anyu engem 23 évesen, de van egy bátyám akit 21 évesen szült. De neki már volt szakmája akkor blabla. Természetesen van a párommal bajuk, meglátják a szálkát is másokon ettől nem kell félni. Nem is ismerik, soha nem akarták megismerni egyik párunkat se bátyámmal, de ítélkezni tudnak. Anyósom nagyon boldog és felköltözik pestre, hogy tudjon segíteni a babával egyrészt, hogy az iskolát elvégezzem meg h beletanuljak az anyaságba, mert ugye az én anyukámra nem számíthatok.

Egyébként csak akkor vagyok borúlátó mikor Tatabányán vagyok. De nagyon szeretem az állataimat úgyh időnként hazahúz a szívem. Meg természetesen a családomat is még akkor is, ha így viselkednek. De mikor pesten vagyok távol tőlük, annyira gondtalan minden.

167. zzzsch
2010. júl. 10. 22:41
hú, látom, lemaradtam, gépelés közben elmászkáltam és mire elküldtem, már csomót írtatok
166. zzzsch
2010. júl. 10. 22:39

bogyo!

Most nekem is olyan fejgörcsöm van, hogy teljesen kikészít.


kostyi! Gratulálok!!! :)

Jó lehet ennyi gyerekkel!


Lepke! Enegem is érdekelne, mennyi idős vagy, mert amiket írsz, az alapján jónéhány idősebben gyereket vállalónál is jócskán komolyabban gondolkodsz.

A tömegközlekedéses rosszullét teljesen normális, főleg, ha előtte nem ettél és mondjuk sokat állsz, ezért még a vérnyomásod is leesik. Próbáld kerülni az ilyen helyzeteket, nehogy eless és megüsd magad!


Az, hogy két percenként sírsz, az normális a hormonoktól, néha nekem is előjön, de az, hogy a saját szüleid sértegetnek és nem fáj nekik, hogy Téged bántanak, ezen igazán elkerekedett a szemem. Szerintem örülj, hogy a pároddal szeretetben és teljes egyetértésben örültök a babátoknak és együtt várjátok. A ti babátok lesz és boldogan éldegéltek majd hármasban (persze csak míg nem jön a következő baba :)).


Ezért én a helyedben, ha anyagilag is függetlenek vagytok és nem vagy rászorulva arra, hogy a szüleidnél, nyomasztó és nem elfogadó környezetben tölts időt, akkor nem tenném egy darabig. Nem tesz jót, ha kiborítanak. Aztán majd úgyis elfogadják.


Ha bármi gondod, kérdésed van, vagy csak a szívedet öntenéd ki, itt szívesen meghallgatunk!

165. Adali
2010. júl. 10. 22:28

A tanulast BARMIKOR be tudod fejezni. Egy ev halasztas, mi az mar a mai vilagban??

Arrol nem is beszelve, hogy tanulni meg egesz eletedben tudsz, de ez a babad ha elveszik mar soha tobbe nem lehet ...csak egy masik.

Ne hallgass rajuk.

Egyebkent anyukad mikor szult teged? Mert az enyem 22 evesen...regen a nok koran szultek.

Nem lehet hogy a paroddal van bajuk?

Pozitiv gondolatok, az anyosod boldog es pozitiv legalabb?

164. kostyi79 (válaszként erre: 163. - 108f0209e1)
2010. júl. 10. 22:26

Koszi. A naplomban vannak kepek a legkisebbrol is. Bar mar eleg regiek, igyekszek majd ujat is felrakni.

Szerintem jo, hogy tartani probalod a kapcsolatot a szuleiddel. Idovel megbekelnek majd. A parom anyukaja pontosan igy reagalt, mikor terhes lettem az elsovel. Most meg imadja mindet. :)

163. 108f0209e1 (válaszként erre: 161. - Kostyi79)
2010. júl. 10. 22:22
Nagyon tetszik a gondolkodásod. Én hármat szeretnék, párom többet, de ez még a jövő zenéje. Megnéztem a képeiket, bár ha jól tippelem a legkisebbről csak pocakos képed van. Amúgy nagyon szépek (: Biztos sok örömet okoznak.
162. 108f0209e1 (válaszként erre: 160. - Adali)
2010. júl. 10. 22:19

20 éves vagyok, de 21 évesen szülök. Január 20.-ra van kiírva a baba pont mikor a párom született (:

Tudom én, hogy nem jó ez az állapot csak próbáltam nem elszigetelődni tőlük és elfogadtatni a helyzetet, de belátom, hogy nem megy és a baba meg a saját érdekemben is jobb, ha picit megszakítjuk a kapcsolatot, hogy nyugalom legyen végre. Meg azt nem tudom, hogy ha megszületik akkor nem fogják szeretni? Vagy mit gondolnak mi lesz? Hogy fogják a kezükbe venni mikor mindvégig ( elnézést a csúnya kifejezésért) a halálát akarták? És csak annyit mondanak mindig lesz másik gyereked. Szörnyű komolyan ez a felfogás. Csak azért aggódom, hogy vele minden rendben legyen és hogy ne veszítse el a nagyszüleit :(

Az az alapvető problémájuk, hogy még nincs meg a szakmám. 4 éves képzésre járok és most fejeztem be a másodikat. A következő félévet megtudom csinálni pocakosan, pont belefér aztán fél év passzív, anyós segítségével meg lehúzom azt a másfél évet kedvezményes tanrenddel. Csak ők nem hisznek benne.

161. kostyi79 (válaszként erre: 159. - 108f0209e1)
2010. júl. 10. 22:16

A legidosebb Ivan 4 lesz augusztus vegen, Emma 2,5, es Ricsi 1 eves. Nem tartom magam batornak, mi igy szerettuk volna. Inkabb nagyon nagyon szerencsesnek tartom magunkat, hogy vannak nekunk.

Minden terhessegem csodalatos volt, es nagyon konnyu szuleseim voltak. Az egyetlen aprocska problema, hogy a cukrom terhesseg alatt kicsit magas, de dietaval azt is kordaban tudom tartani. Ennyit meger! Csodalatos gyerekeim vannak! Fantasztikus, ahogy latom oket felcseperedni, hihetetlen, hogy mar most mennyire sokat jelentenek egymasnak.

160. Adali
2010. júl. 10. 22:09

Lepke, hany eves vagy? persze ha meg szabad kerdezni:)

Szerintem en biztos nem mennek a szuleimhez, ha igy reagalnanak ram meg a hireimre. Mondd is meg nekik, hogy vagy pozitivak vagy nem mesz hozzajuk...aztan lehet elkuldenem nekik a 12 hetes ultrahang kepet postan...

hogy lehetnek ilyenek...


Nem rontod el az eleted, fiatal kismama leszel, fiatal anyuka, baratnoje tudsz majd lenni a lanyodnak egyben is (ha kislany), es ugyanugy mehetsz vele mindenhova...

Remelem, nem aggodsz.

Egyik kolleganom egesz terhessege alatt verezgetett. Persze jobb felni, mint megijedni, de ne aggodj, csak pozitivan, mert azt a baba am megerzi, hogy a mama mennyire akarja ot...

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook