Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Újdonsült kismamák fórum

Újdonsült kismamák (beszélgetős fórum)


9. Letti88 (válaszként erre: 8. - Bridzsy001)
2018. nov. 15. 23:03

Köszönöm igyekszem 🙂

Én nem terhes vitamint szedek, hanem külön a C, D, Q10+E vitaminokat, magnéziumot, vasat, inofolicot.

Te meg ne aggodalmaskodj mindenen, csak a pozitiv dolgokra gondolj 🙂 Te is vigyázz magatokra ☺

2018. nov. 15. 21:07

Jaj de jó@ Egyszerre kettő lenne az lenne ám az igazi csoda :)

A tüneteket pedig lehet elkerülöd :)

En szedtem a babavitamint 1 hétig de folyamatosan hánytam,ma már nem vettem be és érdekes mód,jól voltam szóval inkább szedek csak magában folsavat és magnéziumot. Nagyon vigyázz magatokra és kívánok gyönyörű babavárást és egeszséges bébiket :)

2018. nov. 15. 18:26

Javítanék, a felritkulás a beágyazódás helyét jelzi, ami végül vagy bekövetkezik, vagy nem 😊😊😊

B baba is nagyon be akar ágyazódni, kis szerelmem 😍

6. Letti88 (válaszként erre: 5. - Bridzsy001)
2018. nov. 15. 18:11

Köszi, csodababa(k) az biztos 🙂

Felritkulást a ma uh-n látottak alapján én petezsák kezdeménynek mondanám, amikor még nem szabályos kör alakú és kicsi, amiből vagy fejlődik petezsák, vagy nem.

Nekem a hasszúrkáláson és a mellbimbó érzékenységen kívül nincs tünetem egyelőre.

2018. nov. 15. 15:53

Jujjj nagyon örülök! :) Gratulálok nektek,csodabébi lesz ő ...vagy ők <3

Felritkulás az mit jelent? Vannak rosszúl léteid már? Nekem kb 5 hetesen kezdődtek és azóta szinte szüntelen :D Tuti kisfiú lesz,hogy így megkínoz de nem bánom.

4. Letti88 (válaszként erre: 3. - Bridzsy001)
2018. nov. 15. 12:11

Nekem magas volt a prolaktin szintem, szinte semmi progeszteron, pm alulműködés, IR, nem volt peteérésem.

Elvileg 5+6 vagyok ma, de ilyenről nem is beszéltünk. Még csak szikhólyagot láttunk, meg mellette talán egy felritkulást 🙂

Párom is bejött, csak vigyorogtunk, mint a tejbe tök 😁

Doki végén mondta, hogy abból a felritkulásból akár még tesó is lehet, vagy ha csak egy marad, abból lehetnek egypetéjű ikrek... Sírni tudnék örömömben 😊

2018. nov. 15. 09:54

Szia! Gratulálok nektek! :) Megkérdezhetem, ilyen fiatalon miért kellett lombik? :( De minden rendben lesz,biztos neked is sok a félelmed de mindig lesz valami új jó hír a dokitól amitől picit megnyugszol :)

Első baba igen,nekünk egyből,szinte az első alkalommal összejött amikor eldöndöttük,hogy mehet a project :)

Ma már biztosan a te babádnak is volt már szívhangja.én 6+2esen voltam előszőr uh-hn és már erősen dobogott neki :) Mesélj milyen érzés?

2018. nov. 14. 18:41

Szia. Persze, hogy van. Minden anyuka fél az elején, annyi minden történhet, hogy jobb nem is gondolni rá. Ilyenkor csak pozitívan szabad gondolkodni, beszélgetni a babóval, hogy jó helyen van, szeretve van stb.. 🙂

Én 30 éves vagyok, párommal 3 éve szeretnénk babát, ez úgy néz ki lombikkal most sikerült. Múlt héten szombaton már láttunk petezsákot, holnap megyek újra uh-ra, megnézzük, mennyi változás történt azóta. Ha jól számolom (bár holnap úgyis megmondják), ma lehetek 5+5 hetes.

Első babád lesz?

2018. nov. 14. 16:10
Sziasztok! 31 éves nő vagyok,7 hetes terhes. Szeretném ha beszélgetnénk arról,kinek milyen félelmei vannak igy az első hetekben.Én most nyugodtam meg picit az első uh után,amikor hallottam a kicsi szívét a babámnak.Előtte nagyon sokat rettegtem,de még most sem teljes a nyugalom.Van meg valaki így?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook