Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az egyik mellemben lassan elapad a tej. Segítsetek! fórum

Az egyik mellemben lassan elapad a tej. Segítsetek! (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 8. 20:34
Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat, kipróbálok mindent, és igyekszem nem csüggedni :)
2010. szept. 8. 15:13
nekem a hónalj tartás bejött, kicsit olyan mintha ugyanarra kellene fordítani a fejét. illetve az is bevált ha ugyanazzal kezdtem mindig, ha megnyugodott áttettem arra amivel haragban volt. sok sikert. és ne csüggedj. ilyen is van :)
2010. szept. 8. 15:00

Az én kicsi fiam pár hét után csak egy ciciből volt hajlandó szopni. Neki semmi trükk nem vált be. Így csinálta 11 hónapig. Hat hónapig csak anyatejet kapott.

Ha tehát nem sikerül visszaszoktatnod mindkét melledre, akkor se legyél elkeseredve! Egyből is jön elég tej.

2010. szept. 8. 15:00
Köszi! Megpróbálom más helyzetben szoptatni. Addig meg fejni. Ülve szoptatok egyébként, és én is gondoltam arra, hogy másképp teszem mellre a picit jobb és baloldalon, de nem vettem észre semmi ilyesmit. Anno a nagy fiam épp a jobb mellemből szopott mindig többet, illetve abban volt több. Nem voltak ilyen gondjaim, ezért most meg vagyok lőve! Köszi minden biztatást és tanácsot!!!
2010. szept. 8. 14:55
de először is ne légy kétségbe esve! Győzd meg magadat, hogy nem fog elapadni, megoldjátok!
2010. szept. 8. 14:53

valóban, más pozíció is segíthet


az én kisfiam sem szerette picinek a jobbat mert nehezebben tudta bekapni. Elejével abból mindig ülve adtam neki. Mióta nagyobb már nincs gondja.

2010. szept. 8. 14:51
fejj belőle mielőtt azt a cicit adnád neki ha az a baj, hogy túl erősen jön belőle
4. gatto4 (válaszként erre: 2. - Tonettó)
2010. szept. 8. 14:50

Nem lehet, hogy más szögben teszed rá a picit és nem tud belőle jól cicizni?

Ha gyorsan jön a tej, meg próbálj úgy szoptatni, hogy hátradőlsz és úgy szoptatod a picit, vagy fejj ki valamennyi tejet és úgy tedd rá.

Hátha segítettem.

3. 25eed67283 (válaszként erre: 1. - Tonettó)
2010. szept. 8. 14:49
Fejjed rendszeresen, ezzel is elősegítheted termelődését. Akkor is fejd, amikor már nem jön belőle. Csak vigyázz, ne vidd túlzásba.
2010. szept. 8. 14:49
Az a gond, hogy a jobb mellemből nem szeret szopizni a kicsi lányom (7 hetes), és így lassan nem is lesz benne tejci. Amikor szopik, el-elengedi a mellemet, és sír. Ezt korábban főleg akkor tapasztaltam, amikor nagyon tele volt a mellem, de most már szinte mindig. Arra gyanakszom, hogy túl gyorsan jött belőle a tej, most meg már nem jön belőle. Hogyan állítsam vissza a viszonylagos szimmetriát?
2010. szept. 8. 14:47
Az egyik mellemben lassan elapad a tej. Segítsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook