Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az Ausztriában fogant baba fórum

Az Ausztriában fogant baba (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az Ausztriában fogant baba

1 2
48. macs77 (válaszként erre: 46. - Fájgele)
2011. júl. 14. 09:53
Ezt nagyon szépen leírtad. Kívánom h teljesüljön!
47. Stupsi (válaszként erre: 45. - Dettyke12)
2011. jún. 3. 20:04

,,Hőmérős módszer" !Előtte nekünk se sikerült,ezzel rögtön :D

Most 9hetesek vagyunk.

2011. máj. 1. 22:13

Sziasztok!

Én még nagyon új vagyok itt. 3-4 hónapja próbálkozunk a babával, épp ma jött meg egy hét késés után. Ennyi pont elég volt, hogy beleéljük magunkat, máskor elég pontosan szokott megjönni. :(

Szóval gondoltam, hogy írok Nektek egy szomorkodó, kiábrándult és türelmetlen levelet, de a végén ez sikerült:



Kedves Kisbabánk!


Nagyon várunk Téged, és nagyon nagyon szeretünk. Annyira, amennyire csak képesek vagyunk a szeretésre, mi ketten, a szüleid. Papa és Mama. Tudjuk, hogy nehéz döntés előtt állsz. Tudjuk, hogy nagy bátorság és sok erő kell ahhoz, hogy rászánd magad, és eljöjj hozzánk. Mi - bár már nagyon szeretnénk ölelgetni és ringatni Téged - elfogadjuk és tiszteletben tartjuk, hogy Te döntöd el, mikor készültél fel erre a nehéz és csodálatos utazásra, amit életnek hívunk. Amikor úgy érzed, itt az ideje, hogy megérkezzél erre e világra, mi itt fogunk várni Téged. Nem sürgetünk, hiszen tudjuk, hogy nem jó, ha az emberre olyan döntést kényszerítenek, amire még nem áll készen. Amikor aztán megérkezel hozzánk, mindig a képességeink szerinti legjobbat adjuk

majd Neked, ameddig csak élsz. Figyelünk érzéseidre, testi és lelki igényeidre. Már most olyannak és pont olyannak szeretünk, amilyen vagy. Mindent megteszünk, hogy biztonságban és boldogságban érezd magad itt közöttünk. Meleg és nyugodt otthont adunk Neked, ahova mindig jöhetsz, amikor nem vágysz a külső világ zajára.


Valószínűleg én is ugyanígy féltem a születésem előtt, mert nem tudtam, mi vár rám. Most remélem, meghallod, amikor azt üzenem Neked, hogy nem rossz itt ezen a világon. Vannak feladatok, igen. Vannak csalódások is. De annak az örömét, amikor az ember az úton előre halad, és bízik a jövőjében, és abban, hogy végül minden értelmet nyer és jóra fordul, nem tudja semmi pótolni.


Várunk hát Téged Kedves Kicsi Babánk ebben a kihívásokkal teli, csodálatos világban.


Mama és Papa

2009. ápr. 22. 16:22
Sziasztok!Mi már kicsivel több mint 2 éve próbálkozunk,hogy legyen baba!Eddig még sikertelenül...Tavaly októberben volt egy műtétem,de az orvos szerint mostmár semmi akadálya,hogy lehessen.De még valahogy valamiért váratja magát a dolog.A férjemmel is minden rendben.Nem tudom a továbbiakban az okát sajnos!Valaki tudna valamit ajánlani???
44. macs77
2009. febr. 18. 10:49

Időközben megszületett az "Ausztriában fogant baba", dec 14-én. Megírtam a szüléstörténetet "Dorka érkezése" címmel.

Sziasztok!

43. macs77 (válaszként erre: 42. - Hajni304)
2009. febr. 18. 10:48
Drukkolok h sikerüljön :)
2009. febr. 10. 21:02

Sziasztok!

Mi már 8. éve próbálkozunk, hogy kisbabánk szülessen, bejártuk közben a világot, de nálunk ez a "pihenés" sem segített... bár most voltunk Svájcban síelni... még várok egy kis időt a teszttel.

41. macs77
2008. okt. 24. 17:04

Örülök mindenkinek aki az utóbbi időben írt, azt hittem már senki sem olvassa a cikkemet, hisz már oly rég írtam ...

Továbbra is csak azt tudom írni, h tényleg sokat számít a kikapcsolódás, a stressz kerülése! (Már ha lehet a mai világban.) Mindenkinek, aki most próbálkozik: hajrá!!!

40. macs77 (válaszként erre: 39. - E178e93bc0)
2008. okt. 24. 17:01
Köszi szépen :)
2008. okt. 23. 19:57
Tetszett nekem is a cikk!! Sok boldogságot Nektek:-)) (Nagyon szép kismama vagy)
2008. okt. 23. 19:42
Hosszú gondtalan hétvége, kirándulás, ha nem épp nyaralni vagytok. Telefonokat kihúzni, kikapcsolni...
37. Enigma
2008. okt. 23. 15:32
Sziasztok! Új vagyok, 4. hónapja próbálkozunk. Úgy látom, elég régen járt erre fórumozó :( Remélem hamarosan többen leszünk itt, mert jó lenne megosztani a problémákat,módszereket, de leginkább a pozitív tesztet :)
2008. szept. 13. 21:13

Jaaaaj milyen igaz ez a cikk....

Mi is több mint fél éve próbálkoztunk célirányosan..lh teszt..stb(tudom ez nem sok,de nekem ez ia az volt)

Elmentünk nyaralni Horvátországba ....pihi..kikapcs..és most múltam 8 hetes és remélem minden oké lesz.

Szóval tényleg sokat jelenthet egy kis kikapcsolódás:)))

35. macs77 (válaszként erre: 34. - Macskafej)
2008. szept. 12. 13:42

Szia!

Csak annyit tudok írni, h ne add fel és meglátod, előbb-utóbb sikerülni fog! Én 25-30 között szerettem volna már szülni, most 31 vok, de így sem bánom :)

2008. szept. 12. 11:09
Nagyon örülök neki,hogy sikerült!Biztos nagyon boldog lehetsz.Ugyan abban a cipőben járok mint te,nagyon szeretnék én is babát,de nem sikerül.Nagyon el vagyok keseredve ez miatt.Voltunk orvosnál de ugy érzem kisérleteznek velünk...!
33. 073644028b (válaszként erre: 32. - Macs77)
2008. szept. 3. 18:50
Ja bocsi :-))) kicsit szétszórt vagyok :-))))
32. macs77 (válaszként erre: 31. - 073644028b)
2008. szept. 3. 17:02
Mint ahogy a cikkben is olvastad, most vagyok terhes, a 24. hetet töltöttem épp be. Ahogy írtam, nekem tényleg ez az Ausztria segített (legalábbis én úgy érzem)
31. 073644028b (válaszként erre: 30. - Macs77)
2008. szept. 3. 12:28

Szia!


Köszönöm. Gondolhatod, hogy fel vagyok dobva :-) apára is sikerült totálisan átragasztanom a lelkesedésem... :-)))))

Persze mindenképpen írok.

Neked van babád, vagy tervezitek?

30. macs77 (válaszként erre: 29. - 073644028b)
2008. szept. 3. 12:21
Szia! nagyon drukkolok h már babásan gyere vissza :) majd írd meg utána, ha sikerült :)
2008. szept. 3. 12:06

Sziasztok!


Engem nagyon megfogott a cikk. Mi a párommal két hónapja próbálkozunk, de eddig sajnos semmi. De egyáltalán nem csüggedek. Mi is mostanában szeretnénk elmenni egy hosszú hétvégére pihenni, ahol csak egymással foglalkozunk, hátrahagyva a mindennapokat. A cikk olvasása után nagy reményekkel indulok neki a pihenésnek. Még nincs lefixálva az időpont, de szeptember közepe, október eleje körül gondoltuk... de lehet, hogy addigra már babás leszek. (de jó is lenne)

2008. aug. 19. 07:50

Sziasztok,

Nagyon orulok a sztoriknak , remelem nekunk is sikerulni fog, mivel most vettunk hazat, de csak tavasszal koltozunk,remelem nem kell addig varjunk,sok sikert mindenkinek!

27. macs77 (válaszként erre: 24. - Ani58)
2008. aug. 10. 19:40

Amióta megírtam a cikket, nagyon sok ilyen történetet hallok/olvasok h a környezetváltozás segített. A húgoméknak pl. akkor jött össze a baba amikor új lakásba költöztek - biztos ő is megérezte, mert tényleg a baba "dönti el", mikor jön.

Sok boldogságot Dominikkal! :)

26. macs77 (válaszként erre: 23. - 39f5f6877d)
2008. aug. 10. 19:38
Köszi szépen! Nektek is sok boldogságot a kis Bencével :)
25. Ani58
2008. aug. 10. 15:24

Meddosegre ajanlom mindenkinek a kornyezetvaltozast gyogyszerek helyett!


Gratula minden kismaminak!Szep babavarast!

24. Ani58
2008. aug. 10. 15:09
Nagyon orulok ennek a cikknek,mert en is vallom,a kornyezetvaltozas csodakra kepes.Par szoban az en tortenetem,mert nagyon ideiilik.Sokaig probalkoztunk a ferjemmel,de nem jott a baba.Elkezdtunk kezelesekre jarni ugy,hogy semmifele problemat nem talaltak.A vegen mar rengeteg penzt emesztett fel,a lelki dolgokrol nem is beszelve.Anyagi okokbol 2006 okt.-ben kimentunk Angliaba dolgozni,abbahagyva a kezelest.11 honapig nehez fizikai munkat vegeztunk,sok volt az idegeskedes is.Aztan uj munkahely,rendes emberek,jo lakotarsak jottek,minden nagyon jo volt.Ugy ereztuk haza sem jovunk.2007 Karacsonyara hazajottunk szabira,amikor is kiderult,hogy babat varok.Derult egbol villamcsapas!5 ev probalkozas utan estem teherbe!Tenyleg akkor jott,amikor minden jora fordult.Aztan ugy dontottunk hazakoltozunk MO.-ra.2008.maj.8-an du.indultunk.Sajnos masnap hajnalban Nemeto.-ban autobalesetet szenvedtunk,de csodaval hataros modon megmenekultunk es a lenyeg,hogy a baba is.Semmi baja nem lett.Nekem is csak egy csuklotoresem.O ugy gondolta,hogy most kell jonnie es igenis meg kell szuletnie,ezert eletben maradt.Ket het mulva varjuk a kis Dominikot.Ez az en sztorim.:)))))))))
2008. aug. 10. 13:00
Köszönöm,hogy elolvashattam. Nekünk sem jött össze mikor görcsösen és tudatosan akartuk. A mi kis Bencénk is akkor fogant mikor már teljesen lenyugodtunk és szinte már lemondtunk a gyermekáldásról. Gratulálok és kiváncsian várom majd a babuci megszületését. Vigyázzatok magatokra!
22. Szandika017 (válaszként erre: 21. - Anyuca66)
2008. aug. 7. 17:33
Köszönöm szépen.
21. anyuca66 (válaszként erre: 20. - Szandika017)
2008. aug. 7. 16:05
A szülő(k)nek nehéz tudomásul venni: megnőtt, felnőtt a gyermeke. Barátja-vőlegénye, barátnője-menyasszonya van. Ha pedig már ennyire komoly, előbb utóbb nagyik leszünk... Örülni kell az új életnek. Sok sikert.
2008. aug. 6. 18:29

Sziaztok!

17 éves vagyok és 10 hetes terhes.2 éve vagyok eggyütt a 26 éves barátommal.Egyiptomban nyaraltunk,és egyáltalán nem voltam fitt meg úgy nem volt kedvem semmihez!Haza jöttünk és csak aludtam meg aludtam 2 héten keresztűl...Aztán elkezdődtek a reggeli rosszúl létek,hányás stb.Én már éreztem hogy terhes vagyok,de nem hitt nekem a barátom.4 hetesen elmentem nőgyógyászhoz és azt mondta hogy "terhességre utaló jelet nem lát".Nem hittem el, mert éreztem hogy babát várok és elmentem 6 hetesen egy magán orvoshoz, aki megállapította hogy 6 hetes terhes vagyok és a magzat tyúk tojásnyi...:)Nagyon örűltünk!Szüleim beletörődtek és most már Ők is örülnek az unokának...:)Mint kiderűlt a baba egyiptomban fogant...

19. macs77 (válaszként erre: 18. - Amet)
2008. aug. 6. 17:51
én nagyon drukkolok nektek!!!!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook