Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Életem Ausztriában 6. – Kiara baba születése fórum

Életem Ausztriában 6. – Kiara baba születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Életem Ausztriában 6. – Kiara baba születése

2015. máj. 19. 13:58

Kedves Tittike!

Nagyon köszönöm,hogy ilyen rezletesen megosztottad velünk szüleseid törtenetet.

Egy leendö kezdö anyukänak nagyon sok betekintest enged az iräsod.Puszi!

2013. jún. 26. 22:47
Köszi szépen, Zsanomano!! Na akkor megnyugodtam, hogy mégsem írtam hiába :-))
2013. jún. 26. 21:33

Kedves Tittike! :)


Nekem nagyon tetszett, jó volt olvasni, mintha napló lett volna. Ja, és ne foglalkozz másokkal, én örülök, hogy elolvashattam az örömödet! Puszi! :)

6. 00301065a7 (válaszként erre: 5. - Tittike1982)
2013. jún. 25. 11:48
Kár volt 12-vel fáradnod, már a 6.-at sem olvasta el/végig már senki a jelek szerint, hóóót unalmas, fárasztó, aprólékos.
2013. jún. 24. 22:01

Sziasztok!


Babsziszi, összesen 12-t :-))


Ebben benne van a három gyerek és az angyalkánk.


Többiek: igen, túl részletes lett, ez van. Elhiszem, hogy aki éppen nem a nagy kaland előtt áll, annak halál unalmas. Viszont ha csak egy valakinek is ad valami plusz infót, aki éppen szülés/császár előtt áll, akkor már megérte megírni. Nekem jól jött volna, ha az első császár előtt valaki ír egy ilyen idegesítően részletes cikket arról, hogy mi vár rám. Azért írtam bele pl. azt is, hogy lehet beöntést kérni utána, mert nekem ezt senki nem mondta előre. Pedig milyen jó lett volna.


Mchxxx, nem like-okra hajazok. Leírtam mindent, amire még emlékszem, hátha segít valakinek. Anno én is sok infót merítettem mások történeteiből, de főleg a normál szülésről írt mindenki részletesen, a császárról nem. Így nem is igazán tudtam, hogy mi vár rám, amikor előszörre a műtőben végeztük.


További szép estét mindenkinek!

2013. jún. 23. 16:35

Hát igen, minden gyerek születését fejenként 3, összesen 9 cikkben közölni és olyanokat is beleírni, hogy az anyukának mikor lett már széklete? :D

Nem csoda, hogy nem tolonganak már a "like-oló" hozzászólók...

2013. jún. 23. 16:17
Szeretem olvasni a születés történeteket, de ez kifejezetten idegesítő volt. A többit biztos ki fogom kerülni, mert a szófosásnak semmi értelme.
2013. jún. 23. 09:47
Szent Isten! Hány cikket írtál még a szüléseidről? Ez a 6. és még van egy gyerek a 3-ból. Ennél részletesebben már aligha lehetne. :o)))
2013. jún. 22. 09:08
Katéter, borotválás, savlekötő, közben jött egy újabb fájás, és én sírva mondtam, hogy nem bírom tovább...

Ugrás a teljes írásra: Életem Ausztriában 6. – Kiara baba születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook