Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az Ausztriában fogant baba fórum

Az Ausztriában fogant baba (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az Ausztriában fogant baba

1 2
18. amet
2008. aug. 6. 16:23

macs: nem csak félidőben szeretkezünk:)


na jó, kösz a tanácsokat, türelmes leszek, meg nem aggódós, (máramennyire)


minden jót nektek!

2008. aug. 2. 15:25

Szia macs! Szerintem is a környezetváltozás hozta meg nálad a sikert a babához plusz a nyugalom. Én pl állandóan változtatom a környezetem, laktam én már Ausztriában is, meg el se hinné senki ha mondanám hol, de a stresszt is vittem magammal és nem is lett baba!

Szóval környezetváltoztatás és nyugalom! Tuti lehet a recept! Köszi macs! Sok-sok boldogságot a kismamás hónapokra és az azutáni csodás évekre!

2008. aug. 2. 15:14

Nagyon szép történet, szinte romantikus filmbe illő.

Köszi, hogy megosztottad velünk.

Sajnos én is lelkileg kikészültem a várva várt baba miatt, aztán beletörődtem, hogy nekem nem lehet babám és láss csodát 3 hét után megfongant a mi drága Kincsünk, aki most 12 hetes a pocakomban. :-))

15. macs77 (válaszként erre: 13. - Amet)
2008. aug. 1. 19:56

Az igaz, hogyha gyereket szeretnél, nem lehet nem rá gondolni. Az előző kapcsolatomban ezt én is megéltem. Ráadásul, mint írtad, a környezet is mindig csak stresszel. Talán kéne pár hónap szünetet tartani, mármint hogy nem tudatosan, félidőben próbálkoztok, hanem "csak úgy" élitek az életet, mintha nem is szeretnétek még gyereket.

Tudom, én könnyen beszélek (már), de hidd el, a te babád is tudni fogja, mikor kell megérkeznie!

14. 4b6a2525df (válaszként erre: 13. - Amet)
2008. aug. 1. 18:55

Nem gondoltál/gondoltatok esetleg arra Ti is, hogy elmentek külföldre dolgozni?

Talán a nagy herce-hurca, készülődés elvonja a figyelmed. De ha nem külföldre, hanem az ország másik végébe?

13. amet
2008. aug. 1. 17:33

Gratulálok, és kösz a történetet!


Csak egy kérdésem lenne: hogyan ne akarjam görcsösen? könyörgöm, én nem akarom görcsösen! csak akarom és kész. nem tudunk most csak úgy hip-hop elutazni, és nagyon jól megvagyunk a férjemmel, semmi probléma, a félidőkkel sem foglalkozok nagyon, szóval a szabály csak az, hogy minél több együttlét, annál nagyobb esély, persze ez nem azt jelenti, hogy állandóan és kényszeredetten szeretkezünk, szóval minden normális, rajtam kívül még nem aggódik senki, de már csak két hónap van a házassági évfordulónkig, és persze a környezetemben majdnem mindenki várandós, és ők sem éltek kiegyensúlyozott életet, szóval ha valaki adna valami tanácsot, hogy hogyan csináljam azt, hogy ne ez a mondat forogjon a fejemben: " nem gondolhatok gyerekre, mert az görcsölés, jajj, dehisz görcsösen akarom, jajj, de hát persze hogy akarom, tök normális az én koromban, jajj mással kellene foglalkoznom stb..."


neeeeem, nem olyan egyszerű a gondolatok fékentartása. és ettől olyan dühítőek a "ne gondolj rá, ne görcsölj! tanácsok....


ugh, ez jólesett. kisírtam magam...

sziasztok! Jó egészséget mindenkinek!

12. macs77
2008. aug. 1. 13:11

Sziasztok! Köszi mindenkinek a hozzászólást. Mint látom/olvasom mások is hasonlóan jártak mint én :) Angi, drukkolok h minden rendben legyen a babával! Én sem hittem volna h kimegyek Ausztriába, és rögtön összejön.

Ja, és Dorkát tényleg a Jézuska hozza majd: dec 24-re vagyok kiírva :))

11. angi84
2008. aug. 1. 12:06

Nagyon kedves kis történet.Hát most én is így jártam...Párommal 3,5 éve szertnénk babát, de idáig még nem jött össze.Eldöntöttük új életet kezdünk, kiköltöztünk Angliába május 22-én.Holnap után repülök haza, mert kisbabát várok és el kell menjek orvoshoz, hogy megtudjam minden rendbe van a picivel.Annyi csalódás ért már, hogy még mindig nem tudom elhinni, hogy kijöttünk és röpke 2 hét alatt....szóval abban biztos van valami, hogy a baba akkor jön, amikor ő akar....:))))))))

Remélem minden rendben lesz!!!

Sok egészséget és boldog babavárást!

2008. aug. 1. 07:37
Végre nagyon örülök,hogy egy olyan cikket olvashattam akinél hasonlóan történtek meg a dolgok mint nálam kivéve,hogy én nem voltam házas annó mikor a nagyobbik lányom készült.Igaz végül 3 évre rá hozzá mentem az apjukhoz és ma már két csoda baba édesanyja vagyok.Mind ezeket amiket te előző kapcsolatban át éltél én is megtapasztaltam,de kicsit durván és másképp.Sok Egészséget nektek remélem írni fogsz mikor megszületik a kis hölgy egy újabb történetet.Várjuk szeretettel.
2008. júl. 31. 21:24

Szívből gratulálok Dorkához! Kívánom, hogy sok örömed legyen benne, a családodban, és nagyon jó egészséget kívánok!!

És esetleg a Jézuska hozza majd Dorkát? :-)

2008. júl. 31. 21:14
Környezet váltás sokat számíthat a baba vállalásánál. Ők akkor jönnek, amikor akarnak. És meg is fognak születni. 20 éves az enyém. Valaki azt mondta mi akartuk a gyereket nem Ő akart megszületni. ( pedagógus mondta és akkor se hittem el neki, most se hinném, hiszem). Persze mindenki abba hisz amibe akar. Én is nagyon örültem mikor rájöttem, valami valaki van ott. Sok sikert!!!
2008. júl. 31. 20:00
Akkor már biztos annál is nagyobb az öröm,mikor megírtad a sztorit :)
2008. júl. 31. 19:24

Köszi mindkettőtöknek a kedves szavakat! Azóta, amióta a cikket írtam (kb 2 hete) már az is kiderült h kislány lesz (90%).

További szép estét nektek!

2008. júl. 31. 18:43
őszintén örülök én is nektek :) Valóban a baba tudja a legjobban mikor kell,akar jönni! Egyébként sokkal fiatalabbnak nézel ki mint 31! Boldog babavárást!
2008. júl. 31. 17:50

Ez nagyon szép történet. Kívánom Neked/Nektek, hogy hasonló gyönyörűségeket éljetek meg mind a párkapcsolatotokban mind pedig a pici babátokkal.

Gratulálok!!

3. macs77 (válaszként erre: 2. - Rohiani)
2008. júl. 31. 17:40
köszi :) és igaz, a görcsös akarás is közrejátszott (mármint h anno nem jött össze)
2008. júl. 31. 17:11

Lehet ez is, de lehet, hogy éppen azért nem jött össze annó, mert annyira akartátok vagy igazából csak te akartad.

Egy ismerősömnek sem jött össze fél évig, mert valójában a férje még tartott az egész apaság dologtól és belül nagyon félt az egésztől. Egészséges volt meg minden, de ez a belső félelem teljesen legyengítette az egyébként életképes ondósejteket és nem is jött össze a baba.

Amikor már ő is kész volt a dologra (sok beszélgetés, kisgyerekes ismerősöknél látogatás) és már azt mondták, hogy most akkor szünet, nem pedig gyerekgyártás, hanem csak szex, magáért a gyönyörért, örömszerzésért, na akkor jött a bébi, szinte rögtön.


Egyébként gratula a babához, és legyetek nagyon boldogok.

2008. júl. 31. 17:03
Ezt az írást elsősorban azoknak ajánlom, akik gyereket szeretnének, és még nem jött össze nekik. Meggyőződésem, hogy a környezetváltozás (akár egy rövidebb utazás vagy nyaralás) mennyit tud segíteni!

Ugrás a teljes írásra: Az Ausztriában fogant baba
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook