Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Életem Ausztriában 2. – Zsófi baba születése fórum

Életem Ausztriában 2. – Zsófi baba születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Életem Ausztriában 2. – Zsófi baba születése

2013. máj. 2. 20:49

Szilvaaa, MissBabyka, köszönöm!


Buboka, álomszülést kívánok Neked és egy egészséges kisbabát!


Krisz42, ez nem semmi! Az ultrahangon látták előre, hogy nagy baba lesz? Bár nekem hiába volt óriás baba, ha koponyavégű fekvésben lett volna, megpróbáltam volna megszülni. De farosan nem engedték, ami valószínűleg jobb volt így, bár akkor nagy csalódás volt a császár. Ti utána még vállaltatok negyedik babát, vagy elment a kedved az egésztől? Nálunk a harmadik szülés után elég sok komplikáció volt, úgyhogy nekünk tuti nem lesz negyedik.


Ildike, mi az a szívlapát? Hehehe, agyon ne üsd, ki fogja akkor fürdetni nekem ezt a sok gyereket! Meg a szemetet is ő szokta levinni, szóval tényleg nélkülözhetetlen!

8. b4b1d52444 (válaszként erre: 1. - Tittike1982)
2013. máj. 2. 20:21
Gratulálok a babához, viszont a férjedet most legszívesebben szívlapáttal ütném agyon.
7. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Tittike1982)
2013. máj. 2. 13:55
Gratulálok és szerintem is jobb,h császároztak,mert nekem a harmadik 37cm-es fejkörfogattal,57cm-rel fejjel előre beszorult a medencêmbe.5percig úgy volt,a végén a férjem is rámfeküdt a doki és a szülésznő mellett.Nem tudom mi fájt jobban,ahogy nyomták a hasam vagy a medencém,amit feszített a fiam feje.Ráadàsul utána 1.5hónapig vereztem.Szerencsere fiamnak nem lett baja,de én lassan jöttem rendbe.
2013. máj. 2. 13:00
Gratulálok! Örülök, hogy mindannyian egészségben és boldogságban vagytok! További sok boldogságot kívánok nektek!
2013. máj. 2. 11:46
Persze már én is elhatároztam, hogy az orvosnak azt fogom mondani, hogy mindent úgy tegyen, ahogy legjobb tudása szerint gondol, s a lényeg, hogy a babánknak ne legyen semmi baja, mert ő a legfontosabb.
2013. máj. 2. 11:22

Köszönöm!


Buboka, én sem akartam császárt, kézzel-lábbal tiltakoztam ellene, de olyan nagy baba volt, hogy nem mertük vállalni a kockázatot. Mert a farfekvéses babának, ha beszorul a szülőcsatornába, elszorítja a feje a köldökzsinórt és akkor nem kap levegőt. És vagy fogyatékos lesz, vagy a legrosszabb esetben megfullad.


Szóval így utólag nézve jó, hogy császár volt, de akkor nagyon ki voltam utána, mert annyira nem erre készültem. Pedig a végeredmény a lényeg, hogy a baba és a mama is egészséges legyen.

2013. máj. 2. 10:40
Én is gratulálok Nektek! :) Mi most várjuk első babánkat, s november 14. -re vagyunk hivatalosan kiírva. S én sem szeretnék császárt. Nagyon sokan félnek a rendes szüléstől, de én meg császárt nem szeretnék. Persze tudom nem kívánság műsor, de bízom benne, hogy menni fog simán. :)
2013. máj. 2. 09:40
Gratulálok Nektek:) és a lényeg a végeredmény a gyönyörű kislányotok:)
2013. máj. 2. 09:08
Közeledett a szülés ideje, 2008. november 14-re voltam kiírva, a férjem szülinapja pedig november 13-án van. Berendeztük a babaszobát, megvettük a kis babaruhákat, persze mindent semleges színben, okulva egy barátnőm esetéből – neki minden ultrahangon lányt mondtak, úgyhogy kifestették a babaszobát rózsaszínre, megvették a habos-babos kis babaruhákat és persze hogy kisfia lett, sőt a második gyerek is fiú lett. Pedig nekünk szerencsénk volt, mert a végig kislánynak mondott babánk tényleg kislány lett!

Ugrás a teljes írásra: Életem Ausztriában 2. – Zsófi baba születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook