Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az apa féltékeny a fiára fórum

Az apa féltékeny a fiára (beszélgetős fórum)


2011. febr. 8. 10:53
Kicsit zavaros a story, de ha 16 évesen nyomul az édesanyjára, az nem normális. Persze, attól függ mit nevezel nyomulásnak. Mert az, ha ölelkeznek..stb. az lehet egyfajta biztonsági viszony. Ha ennél többről van szó, akkor az már beteges.
2011. febr. 7. 19:20

És a barátnőd öccse nyomul a saját édesanyjára?

Mondjuk ha ilyen a helyzet, és nem feleségedet írtál, nem hiszem, hogy Neked kellene elmondani bármit. A párodnak mesélj inkább a meglátásodról és Ő majd eldönti, komoly-e a dolog, vagy lehet náluk ez így volt természetes. Bár nem tudom, miket csinál a fiú, ami miatt erre következtetsz.

2011. febr. 7. 19:16
A barátnőm öccse az.
2011. febr. 7. 19:01

Kielégül lelkileg?

Külön lelkileg nincs kielégülés. A lelki egyensúlyhoz, nyugalomhoz és boldogsághoz mindennek adottnak kell lennie.

Mi a probléma azzal, ha egy anya olyan közeli viszonyban a fiával, hogy megbeszélik egymással a lelki dolgaikat? Esetleg tényleg jó anya-fia kapcsolatot ápolnak? Ebben semmi kivetni való nincs.

A férfinek, aki a párja, neki kell az ágyban testestül-lelkestül kielégítenie, ha itt erre célzol.

De ilyesmit, csak azért mert szereti a fiát és jó a viszonyuk, nem nála fog keresni.

Azzal meg ne legyen már gond, hogy jól érzi a saját gyereke társaságában magát...

17. veledjooo (válaszként erre: 15. - 1e11c1e25c)
2011. febr. 7. 18:53

... mondjuk egy éve még a 15 éves fiam simán odabújt mellém, ha tv-t néztünk.... azóta nem, mert már nincs ágy a nappaliban. De naponta megölel, meg masszírozni kell a lábát, szóval bizalmi a viszony, de attól még barátai vannak és teljesen normális gyerek. :))

Nem lehet, hogy kicsit túlliheged?

16. andi6020 (válaszként erre: 15. - 1e11c1e25c)
2011. febr. 7. 18:49

Hogy az anyja a fiánál fog lelkileg kielégülni, és túl jóban lesznek?

Háát, nekem ez a történet elég zavaros. Mi közöd neked hozzájuk?

2011. febr. 7. 18:44

Csak félek ,hogy az anya nála fogja keresni a kielégülést most nem a testire gondolok hanem lelkire

hogy túl jóban lesznek

14. andi6020 (válaszként erre: 1. - 1e11c1e25c)
2011. febr. 7. 18:40
Te milyen szinten vagy érintett a dologban?
2011. febr. 7. 18:31

Talán elkellene beszélgetni vele, mert vannak olyan kamasz fiúk, akik az első perverziójukat az anyjukkal képzelik el. Ennek oka főképp az, hogy nincsenek barátnői, barátai, akiket közel érezne magához. Így megpróbál olyan személyről ábrándozni, aki kedves vele és szereti. Jelen esetben ez az anya.

Mindenképp elkellene vele beszélgetni, mert ezek nem normális gondolatok. Nyílvánvaló, ha az apa észreveszi, zavaróan hat rá. Lekell ülni, nem neki esni, egyszerűen kérdezgetni az ismerősökről, lányokról. Beállítottség kérdése is lehet. Van aki kifejezetten az idősebb nők társaságát keresik, de hogy ez a nő ne az anya legyen azt tisztázni kellene.

12. veledjooo (válaszként erre: 11. - 1e11c1e25c)
2011. febr. 7. 18:26

... hát az picikét gáz. :/

Vannak barátai, barátnője? Amúgy normálisnak tűnik?

Milyen a kapcsolata az édesanyjával?

2011. febr. 7. 18:24
A gyerek 16 éves
10. veledjooo (válaszként erre: 8. - E54caf90fe)
2011. febr. 7. 18:17
... már csak azon filózom, hogy csak nem a fórumindító 28 éves fiú az anya ágyába ugrándozós, mert az akkor tényleg gáz! :DD
9. 859d58d4d8 (válaszként erre: 7. - Veledjooo)
2011. febr. 7. 18:14
Kutyára is féltékenyek... ez tetszik!:-)
8. e54caf90fe (válaszként erre: 7. - Veledjooo)
2011. febr. 7. 18:14
Mostmár azért valóban kíváncsi vagyok én is arra a korra. :)))
7. veledjooo (válaszként erre: 6. - E54caf90fe)
2011. febr. 7. 18:11

Áh, a pasik egy kutyára is féltékenyek, ha az asszony kicsit kedvesebb vele, szóval ez nem mérvadó a kor tekintetében. :)

Megvárjuk a pontosabb infót! :))

6. e54caf90fe (válaszként erre: 5. - Veledjooo)
2011. febr. 7. 18:09

Tény, tényleg nem írta.

Én a tabu és a féltékenység szóból következtetek egy fiatal kamasz fiúra... :)

Engem nem zavarna, ha lenne gyerekem és pl. 5 évesen a helyemre bújna, de mondjuk 17 évesen ilyen helyzetben szerintem komolyabban elbeszélgetnék vele. Főképp az okát keresnem, mert azért az ilyesmi nem lenne normális.

5. veledjooo (válaszként erre: 4. - E54caf90fe)
2011. febr. 7. 18:05
Sehova nem írta, hogy mekkora a gyerek... én naívan feltételezem, hogy nem a 17 éves fia ugrik be az anya ágyába... :)))
2011. febr. 7. 18:04

Szerintem nyílván nem egy kisgyerekre gondol. :)

Miért zavarná az apát, ha a mondjuk 5 éves gyermeke anyja lengébb, kényelmesebb öltözetben van a kisfia előtt? :\

3. veledjooo (válaszként erre: 1. - 1e11c1e25c)
2011. febr. 7. 18:02
... hány éves a gyerek? Azért aprókaként ez még teljesen normális... anya helye jó meleg, és jó illatú. :)
2011. febr. 7. 18:01

Szerintem ha valahol egy gyermek az anyjához vonzódik, olyan szinten, hogy a helyére bújik ha elmegy otthonról, esetleg a ruháit szaglássza, az nem egészséges.

Más dolog, ha a gyerek szépnek, szép nőnek tartja az anyját, de mindennek megvan az egészséges határa.

Ahol pedig az apa a saját fiára féltékeny, saját értékelési zavarai lehetnek. És valójában fiatal szeretne lenni mint a gyereke, hódításra vágyik.

De semmiképp sem tartom az ilyesmit "normálisnak".

2011. febr. 7. 17:55
Olyan témát akarok létrehozni ami minden családban tabu: az apa féltékeny és nem bírja elviselni ,hogy a felesége sexyn hálóköntösben járkál othon. HA elmegy dolgozni a gyerek rögtön odabújik az ágyba az anyja helyére.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook