Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Autót hitelre fórum

Autót hitelre (beszélgetős fórum)


1 2
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Jucika33)
2016. febr. 10. 12:33

Ahogy írod, igen megy a behajtással megbízott kétajtós szekrény és viszik a kocsitokat.


Veszett az addig befizetett pénzetek, valamint fizethetitek tovább a részleteket, mert a kocsitok árverésre kerül és természetesen bőven áron alul, hogy legyen még mit fizetnetek.

Nagyon kell vigyázni, mert volt akinek a lakása is ráment egy ilyenre. :(

7. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 1. - Jucika33)
2016. febr. 10. 12:30
Amennyiben eddig nem vettél hitelre, most még inkább ne!
2016. febr. 10. 12:29
Létezik olyan biztosításféle, amit ha hitel mellett fizetek és végül bajba kerülök (pl.ellopják, nincs fizetésem stb.), kifizeti helyettem? Vagy hogy szokták ezt mások csinálni, hogy azért jól aludjanak, amíg tart a hitel?
2016. febr. 10. 12:23
nem arra készülök, hogy majd nem fizetek, csak nem árt felkészülni mindenre és nem csinálni magamnak kellemetlen helyzeteket.
2016. febr. 10. 12:23
valaki jön és elviszi? vagy mi történik? Tényleg az egészről nem tudok semmit.
2016. febr. 10. 12:21
Ha nem tudod fizetni, akkor elbuktad a kocsit, és a maradék tartozást is ki kell fizetni, immár autó nélkül.
2016. febr. 10. 12:19
Használt autót vennék és nem is valami drágát, csak teljesen bekrepált a jelenlegi kisautóm, valószínűleg nem éri meg megcsináltatni és muszáj helyette valami, mert olyan helyen lakunk, hogy a gyerekeket sem tudom másképpen szállítani és minden nagyon messze van. Máskülönben spórolnék, amíg összejön egy másik kocsira.
2016. febr. 10. 12:17
Olyanoktól kérdeznék, akik már vettek kocsit hitelre. Tapasztalatokra lennék kíváncsi- vagyis, mi történik a valóságban, ha el akarom útközben adni, vagy nem tudom fizetni mégsem a hitelt? Soha nem vettünk még részletre semmit és egy sötét folt ez számomra a világból. Illetve érdemes-e a kereskedő által kínált hitelt felvenni, vagy minden bankba be kell előtte menni kérdezősködni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook