Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Augusztustól fogyni szeretnél? Csatlakozz ide, együtt könnyebb! fórum

Augusztustól fogyni szeretnél? Csatlakozz ide, együtt könnyebb! (beszélgetős fórum)


37. jehru (válaszként erre: 36. - 8f52b86abb)
2009. júl. 29. 20:15
Én már rég csinálom ezt a kalóriaszámlálgatós mizériát.És sajnos ezalatt a 2 év alatt,de leginkább az utóbbi 1 évben,annyira lecsökkentettem a kalóriaadagomat,hogy már nem tudom hova.Mostmár azt kezdtem el csinálni,hogy nem eszek vacsit.Eszek max 2kor ebédet és annyi.Tudom,hogy ez nem jó,de hát ez van.Bár holnap enni fogok vacsit,mert nem akarok ennyire drasztikus lenni,meg a sport se megy kaja nélkül.Ez a napi 600-700 kalória is piszok kevés,ha egyáltalán van annyi.Ma tuti nem volt,talán a fele.
36. 8f52b86abb (válaszként erre: 35. - Jehru)
2009. júl. 29. 19:59

Én is pontosan ezt csináltam, de most kitaláltam, hogy elkezdek kalóriát számolni. Kiszámoltam, hogy átlagosan 2000 kalóriára van szükségem. Megpróbálom minimalizálni, 1000 körül tartani, így megeszek kb. 1200 kalóriát, mert nyilván nem tudom pontosan kimérni, mégha azt remélem se.


Találtam egy jó oldalt, ahol kattintással és a pontos grammok beírásával összeadja nekem egész napra, kalória, fehérje, szénhidrát, zsír... :)

35. jehru (válaszként erre: 26. - Any19)
2009. júl. 29. 19:25

Akkor neked szerencséd van kaja szempontból.Sajnos én még otthon lakom a szüleimmel és hát elég nagy a kísértés,de most valahogy könnyen tudok ellenállni.


Nekem is megvan pár billy blanks videó,de eddig még nem nagyon tornáztam rá,egyszer kipróbáltam.Pedig nagyon jó,csak annyi videóm van,hogy azt se tudom melyiket csináljam.Személy szerint a Rubint Rékás dvd-ket szeretem,vagyis nekem azok jönnek be.


Kicsit most tanácstalan vagyok mi legyen a szénhidrátokkal,mert azért kéne az is,főleg hogy sportolok.Ma is majdnem beájultam torna közben.Mondjuk nem is csoda,ha valaki annyira eszes mint én,hogy 2 szelet dinnyét eszik egész nap,azt is reggel meg délben.Úgyhogy nem is csodálkozom magamon.

2009. júl. 29. 17:09
Helló!Én is szeretnék csatlakozni.Ahogy elnézem vagyunk böven,hátha akad valaki aki megmondja a tutit.Sok sikert mindenkinek!
33. Tipke
2009. júl. 29. 17:05
Én kb 1,5 hete fogyizok. Diétám nem más mint h kevesebbet eszem mint előtte nem iszok cukros üdítőt meg nem eszek édességet. Tornázok, bicajozok! Nincs konkrét célom, örülni fogok ha pár kgot le tok adni.
2009. júl. 29. 16:56

Sziasztok!


Én is szívesen csatlakoznék, bár már pár napja nekiálltam. Kb. 15-18 kilót szeretnék leadni. Az én módszerem: minden nap kb. egy óra mozgás dvd-kkel, rengeteg ásványvíz, zöldtea, gyógyteák, naponta öt étkezés, kis adagok. Ebédre mindig az, ami éppen van, tízórai, uzsi joghurt, gyümölcs, müzliszelet, vacsi hat előtt. Tiltólistás a cukor, fehér kenyér, cukros üdítők, péksütemények, ilyesmik. Nagyvonalakban ennyi. Mindenkinek hajrá és kitartás!

2009. júl. 29. 16:53
Én is beszállok, bár én folyamatosan, próbálok fogyni:) nekem összesen 10kg feleslegem volt, most még hátra van 6...De mindig az utolsó pár kg a legnehezebb:(
2009. júl. 29. 16:50
És hová tűnt Liliom? :)
2009. júl. 29. 16:50

ezzel a képlettel kiszámolhatjuk az átlagos kalória szükségletünket. elvileg, ha mondjuk a rád vonatkozó értéknél 3-400 kalóriával kevesebbet eszel, akkor fogyni fogsz.


a képlet: 655+ (9.6x testsúlykilogramm)+(1.8x magasság cmben)- (4.7x kor)


milyen mozgást végeztek? :)

2009. júl. 29. 16:44

A wellnesscaffén most jött egy 7 napos pontos fogyókúra leírás.

Ha kell be tudom másolni.

2009. júl. 29. 16:39

Sziasztok !


Először is kellene egy étkezési terv. Természetesen nem mindegy hogy hány kalóriát eszünk, ezt is kellene számolni.

Másodszor pedig kb 60 perces torna is kellene legalább vagy valamilyen mozgás. Ez ahhoz kell, hogy ne ráncosodjunk meg.

Minimum 1,5 l /de legalább 2,5 liter a jó/ vizet kellene meginni citromlével.

Nem ártana a zöld tea sem.

26. Any19 (válaszként erre: 24. - Jehru)
2009. júl. 29. 16:19

Jó tornázást!:)

Hát én este 8 körül szoktam tornázni, ma billy blanks tabeo cardio lesz.Fent van a youtub-on is és még egy pár videója,fel vannak darabolva.

Hát én is most úgy szeretném hogy kevesebb szénhidrátot eszem, csak nagyon nehéz...Édességet nem nagyon eszem, mert nem is veszünk haza.:)

2009. júl. 29. 16:17

SZIASZTOK!

ÉN IS CSATLAKOZNÉK!

ELÉG SÚLYOS EGYÉNISÉG VAGYOK !:( JANUÁR ÓTA MÁR SIKERÜLT MEGSZABADULNOM 14 KG-TÓL, DE SAJNOS AZÓTA STAGNÁL A SÚLYOM! ELHATÁROZTAM HOGY INTENZIV TORNÁZÁSBA KEZDEK AUGUSZTUS 1-TŐL!

SZERETNÉK MÉG LEGALÁBB 30 KG-TÓL MEGSZABADULNI!

BIZTASSUK EGYMÁST!

24. jehru (válaszként erre: 19. - Any19)
2009. júl. 29. 16:13
Én is valami ilyesmit csináltam eddig,de most kicsit változtattam rajta,több fehérjét próbálok enni,hogy az izom maradjon,bár most úgy érzem,hogy kicsit vissza kéne vennem az edzésből,mert már túl sok.Én is dvd-re szoktam,meg reggel lépcsőzök,futok,meg bicózok.Asszem most is nekiállok valami kis tornának.Sziasztok
23. Henci2
2009. júl. 29. 16:13
Sziasztok. én eddig leadtam 8 kg-ot kb. Még 10 kg-ot kellene. Sok sikert mindenkinek.
22. 7e55627956 (válaszként erre: 15. - Jazmin24)
2009. júl. 29. 16:13
Én sajna már nem szoptatok... De kevés cukrot fogyasztottam és rendesen sokszor ettem kis adagokat csak úgy lepotyogott rólam 6 kiló szoptatás alatt... Már nem szoptatok és mondhatom már 3 hete egyáltalán nem eszek cukrot,tésztát,kenyeret és egy deka nem ment le rólam :(
2009. júl. 29. 16:11
mivel fogyiztok?
20. jehru (válaszként erre: 17. - 7e55627956)
2009. júl. 29. 16:09
Egyetértek maximálisan,talán csak annyira lehet "versenyzésnek" felfogni,hogy így együtt talán több motivációja van az embernek,jobban húzzuk egymást,hogy kitartsunk a cél érdekében.
19. Any19 (válaszként erre: 16. - Jehru)
2009. júl. 29. 16:09
Hát én úgy csinálom, hogy reggel eszek egy szendvicset, ebédre amit főzök csak pici adagot, vacsira pedig általában fehérjeturmixot.Tízórai, uzsonna meg gyümölcs de van amikor kimarad.Dvdékre szoktam tornázni.Van egy pár.:)
2009. júl. 29. 16:08
sziasztok..én is csalakoznék...most vagyok túl egy tíznapos méregtelenítésen és arra gondoltam, h pár nap pihi és utána elkezdenék egy szálkásító détát...csatlakozthatok kedves leányzók?:)
17. 7e55627956 (válaszként erre: 13. - 2104cc91e8)
2009. júl. 29. 16:06
Szerintem itt nem a versenyzésről van szó (még ha nem is szó szerint)hanem hogy támogassuk, biztassuk egymást tapasztalatokat cseréljünk....
16. jehru
2009. júl. 29. 16:06
Azt elfelejtettem megkérdezni,hogy valakinek van valami konkrét kajaterve vagy csak magatoknak alakítjátok ki?És a sporttal hogy álltok?
2009. júl. 29. 16:05
Sziasztok én is csatlakoznék hozzátok!Szeretnék lefogyni 10-15kilot.Csak sehogy nem megy:( mert ugye egy nagy problémám van szoptatom babokám és igy nem ien ajánlott fogyozni,de valahogy csak lehet...
14. jehru
2009. júl. 29. 16:04

Sziasztok!

Én is csatlakoznék,én épp benne vagyok a fogyókúrában,már lassan 2,5 éve csinálom.Már nincs olyan sok hátra,de mostanság nagyon elhagytam magam és megint visszajött kb.7kiló.Ezt szeretném leadni első körben.Ez a harmadik hetem és még van vissza ugyanennyi,mert utána nyaralás.Aztán majd meglátom hogyan tovább.Előre is sok sikert és kitartást minden fogyizónak!!

2009. júl. 29. 16:00

Mindenkinek sok sikert kívánok:)

Igazából Én is közétek tartoznék, de nem lehet versenyezni(a versenyt ne szó szerint értsétek!) egy fiatalnak egy idősebbel még, ha egyforma súlyt is kellene leadni!

Sajnálom, hogy ezért nem csatlakozhatom, de, továbbra is kívánok Nektek rengeteg mínusz kilót :D :D

2009. júl. 29. 16:00

Hali!

Én is csatlakoznék. Jó lenne kb -20kg.

2009. júl. 29. 15:56

Helló!

Én is társulok.A célom -20kg.

2009. júl. 29. 15:56

Sziasztok :)


Én a fogyim elején tartok, de még 13 kg hátravan az első célig. A vége még 33 kg, de az egészen sokára lesz. Szívesen csatlakozom hozzátok!

2009. júl. 29. 15:54
Nekem az megy nehezen hogy este hat után ne egyek főleg hogy sokszor éjfélig is fenn vagyok.....
2009. júl. 29. 15:52
Sziasztok sorstársak! Amikor én 2 éve lefogytam nem ettem egyáltalán kenyeret,tésztát,cukrosat,és nem ittam üdítőt sem csak csapvizet.Mellette tornáztam,és bicikliztem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook