Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Augusztustól fogyni szeretnél? Csatlakozz ide, együtt könnyebb! fórum

Augusztustól fogyni szeretnél? Csatlakozz ide, együtt könnyebb! (beszélgetős fórum)


2009. aug. 1. 08:30
Sziasztok, en is szeretnek csatlakozni, mert sajnos aprilis ota semmit nem tettem az ügy erdekeben. Telen fogytam 10 kilot, abbol visszajött 3 ugy hogy nem figyeltem oda, hogy mit eszem, de most ujbol kezdeni szeretnem. EN nem matol kezdem, hanem hetfötöl, mert ma es holnap dolgozom es meg kell ennem a kicsit "kaloriasabb" kajakat.
2009. aug. 1. 08:29
mától igyekszem minél többet jönni forumra
2009. aug. 1. 08:20
Figyeljetek oda mit mivel ne éhezzetek mert az a legrosszabb. tulajdonképpen mindent lehet vegyesen csak figyeljetek a társításra naponta 3-szor egyetek mindenképpen vagy töbször is nekem ma húsnap van.reggel egy bőrnélküli csirkecomb párolva üresen délben kettő este megint egy. és rengeteg de rengeteg folyadék.persze a zöldtea elengedhetetlen.Nagyon hasznos méregtelenít emésztést serkent és zsírt éget ,még a rejtett zsírokat is .
2009. aug. 1. 08:12
szia melone persze minél többen vagyunk annál jobb
2009. aug. 1. 08:11

Sziasztok!

Csatlakozhatnék én is??

Nekem még 10-12 kilótól kellene megszabadulnom,10 már stabilan jojo nélkül lement!!

2009. aug. 1. 08:09
jehru ez neked szólt
2009. aug. 1. 08:08
szia volt egy kérdésed a jojo ellen igen van egy fajta szer ami enm engedi vissza a kilókat de reklámnak számitana ezrét nem irom ki és nagyon jó
2009. aug. 1. 08:05
Jó reggelt mindenkinek itt a nagy nap kezdődik mindent bele lányok
89. 8f52b86abb (válaszként erre: 88. - Kiscsillag1225)
2009. júl. 31. 22:00
a netről is le tudod tölteni, szerintem elég jó :)
2009. júl. 31. 20:05
az tök jó. Az új RR dvd is megvan Neked? azt lehet megvenném.
87. 99f17e008d (válaszként erre: 86. - Kiscsillag1225)
2009. júl. 31. 13:09
Én dvd-kre fogok tornázni, Rubint Réka a kedvencem, de van mindenféle, Norbi, Béres Alexandra, Czanik Balázs, stb. Ezeket fogom váltogatni, meg esetleg néha elmegyek futni + táncolni is imádok. És a görkorim is megvan már vagy tíz éve, illő lenne végre használni is. :) És persze séta minden mennyiségben.
2009. júl. 31. 12:04
sziasztok! Holnap a nagy nap:)Készültök már? Én sztem ma már ismét elkezdek tornázni, ti mit mozogtok majd?
85. Any19
2009. júl. 31. 11:37
Sziasztok!Hogy vagytok!Holnap indul a fogyókúra!Bár én már régóta próbálok figyelni...Velem az a baj, hogy egyik pillanatban úgy gondolom, hogy áá nem fogyózok, minek sanyargassam magam, másik pillanatban meglátom magam a tükörben, akkor jön az elhatározás.Nagy akaraterő kell az biztos.Valamivel el kéne vennem az étvágyamat, de gyógyszert nem akarok szedni...
84. jehru (válaszként erre: 45. - El_gapo)
2009. júl. 30. 21:11

Szia

Azért tisztába vagyok mi mennyi kalória kaja ügyileg meg a sportban is.És tudom,hogy nem jó,amit csinálok,de mivel nem 2 napja kezdtem a fogyókúrát,ezért a szervezetem hozzászokott mindig az adott kalóriákhoz és az edzésekhez is,így nem tudtam mit csinálni,mint csökkenteni a ételadagokat és növelni az edzést.Az ételek összetételére mindig figyelek,kerülöm a "szemét" kajákat,sok fehérje,kevés ch,"jó" zsírok stb....Persze nem szeretném ezt folytatni egész életemben,most még szeretnék fogyni 4-6 kilót,akkor lennék kb 57-59 kiló a 163 cm-hez,ami még így se kevés,de nekem jó lenne(egyelőre:))

Aztán marhára észnél kéne lennem,hogy ne hízzak vissza.(ami már 1x sikerült +10kg formájában)


Tudom hogy nem egészen ide tartozik,de ha valaki tud valami jó tanácsot,hogy fogyókúra után hogy lehet normálisan a súlyt megtartani,az ne tartsa magába:)Mert szerintem az még nehezebb dió,mint maga a fogyás,legalábbis nekem.A fogyókúra elég nagy kontroll,viszont utána...El_gapo,esetleg ezzel kapcsolatban valami okos gondolat?Te egyébként még fogyózol,vagy már elérted azt a súlyt,ami megfelel neked?

2009. júl. 30. 13:31
Én egyébként 177cm magas vagyok és 76 kilóról indultam, most 74 vagyok. 15-18 kilót szeretnék fogyni, ami lehet, soknak tűnik, de azzal még nagyjából jól éreztem magam. Persze akkor nem voltam valami izmos, és most az szeretnék lenni, és az izom ugye nehezebb, tehát lehet, hogy a súlyban változás kevesebb lesz. Az is lehet, hogy 10 kiló mínusznál már azt mondom, hogy így jó, tetszem magamnak. Az a lényeg, hogy mindenki a saját elvárásainak eleget tegyen! És a módszernél is fontos, hogy megtaláljuk a saját utunkat. Nem kell feltétlenül divatdiétákat követni!
2009. júl. 30. 13:26
Szerintem az egynapos léböjttől is nagyon jól fel lehet frissülni, és annyit ki lehet bírni. Én sokkal kevésbé voltam éhes, mint amikor össze-vissza zabálok mindenféle édességeket. Van valami abban, hogy amikor az ember éhes, először igyon. Én mióta ilyen sokat iszom, szinte nem is érzek éhséget, vagy ha igen, az sem olyan, hogy falnom kell, mert különben összeesek. Szóval igyunk nagyon sokat, mentes vizet, zöldteát, gyógyteát! A mérgek is mennek, és éhesek sem leszünk! :)
81. knelli
2009. júl. 30. 10:53
szerintem én se bírnám
2009. júl. 30. 10:52
én max. egy napig.
2009. júl. 30. 10:51
Hát minden elismerésem a léböjt kúrához én egy napig se bírnám ki hogy csak iszok....
2009. júl. 30. 09:55
te nagyon ügyes vagy!!!hány napig csinálod?
2009. júl. 30. 09:52
de enélkül is belekezdhetsz csak így gyorsabb a dolog én minden évben kétszer fogyi nélkül is megcsinálom tavasszal és ősszel
2009. júl. 30. 09:45
szívesen felveszlek msnre., köszi az infókat, bár naon kétlem,h. betudnám ezt tartani,h. csak folyadék.
2009. júl. 30. 09:43
a méz és almaecet nagyon jól kiegyenlítik egymást és nem lesz vérnyomás problémád és mindkettő anyagcsere gyorsító is ami szintén nagyon fontos és ha bírod esténként lefekvés előtt mehet egy pohár gyógytea a reklám miatt nem hiszem hogy kiírhatom a nevét de ha felveszel msn-re akkor megmondom természetesen liliom33@freemail.hu
2009. júl. 30. 09:40
én két liter vízbe tettem két evőkanál bio almaecetet és két evőkanál jó minőségű mézet jól összerázni és ebből amennyit csak tudsz meginni nekem 4 liter bement
2009. júl. 30. 09:39
igen és lehetőleg és ha megtudod inni akkor méz és almaecetes ásványvíz az almaecet fertőtlenít és méregtelenít a méz meg vitamintartalmánál fogva feltölt vitaminnal
2009. júl. 30. 09:36
ez azt jelenti,h. ilyenkor csak ihat az ember?
2009. júl. 30. 09:34
utána pedig friss és üde lesz mindenki használ a bőrnek beleknek tisztitja a vért de legfontossabb a vastagbél már ezalatt is sokat fogytok. a léböjt kurához hozzáteszem hoyg én itthon dolgozom gyermekekkel és ha rosszul voltam le tudtam pihenni csak az tegye akinek van lehetősége pihenni vagy hétvégére tegyétek be pl péntek estétől vasárnap estig ez is több mint a semmi
2009. júl. 30. 09:30
de nagyon nehéz volt az biztos a gyógyteák általában 20 nap alatt tisztítanak ki
2009. júl. 30. 09:29
én tartottam két hét léböjt kúrát gyógyteákkal kmbinálva és teljesen kitisztultam
2009. júl. 30. 09:28
nagyon figyeljen mindenki a bő folyadékbevitelre (ásványvíz) lehetőleg szénsavmentes elfelejtettem a legfontosabb hogy aki bírja és még nem tette meg méregtelenitsen erre vannak praktikák

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook