Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Astaxanthinról vélemények, kérdések? Pozítív és negatív vélemények :) fórum

Astaxanthinról vélemények, kérdések? Pozítív és negatív vélemények :) (beszélgetős fórum)


2019. nov. 7. 23:46

Utólagos vélemény:

Egyfolytában szedem a Makula komplex-et és az Astaxnanthin 11-13 mg-osat.

Abba se merem hagyni, már a kifogyás előtti napokban beszerzem az újabb adagot. Az elején volt beszerzési probléma miatt az egyiknél is, a másiknál is (eltérő időszakban) néhány napos szünet, azt megérezte a szemem.

Három injekciós kezelés után gyakorlatilag tünetmentes vagyok, csak kontrollra járok.

Meggyőződésem, hogy ebben ez a két bogyó segített.

10. Guruljka (válaszként erre: 9. - Guruljka)
2019. febr. 13. 22:08
A Makula komplex-et azonnal kiváltottam, az Asta-t pár nappal később kaptam meg, azt is azonnal szedni kezdtem. Ezek ha segítenek, én bizony ki nem hagyom a lehetőséget, nekem még sokáig kell tudnom fordítani, látni, olvasni tudni.
9. Guruljka (válaszként erre: 8. - Dorci9)
2019. febr. 13. 22:06
Hát nálam is. De nálam már elindították az injekciós kezelést, ma voltam először.
8. Dorci9 (válaszként erre: 7. - Guruljka)
2019. febr. 13. 14:59
Elég friss, januárban diagnosztizálták Nála. Majd 3 hónap múlva kell visszamennie kontrollra.
7. Guruljka (válaszként erre: 6. - Dorci9)
2019. febr. 13. 14:51

Pedig van esély, hogy használ.


Párodnál régebbi állapot, vagy szintén mostani?

6. Dorci9 (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2019. febr. 13. 14:45
Értem, a Páromnak is makula degenerációt diagnosztizáltak. Ő is szedi a Makula komplexet, de egyenlőre nem tudtam rávenni, hogy az Astaxanthint is szedje. Remélem, hogy Neked használ a kettő együtt.
5. Guruljka (válaszként erre: 4. - Dorci9)
2019. febr. 13. 14:40

Makula degenerációt diagnosztizáltak.

Ezt orvos is ajánlotta, de ezen kívül a szintén ajánlott Makula komplex nevű kiegészítőt szedem már aznap óta, hogy észrevették. Hamar feltűnt, mert nap mint nap gépelt szöveggel dolgozom, és egyik pillanatról a másikra jött a torzulás a szöveg közepében.

4. Dorci9 (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2019. febr. 13. 14:35

Szia Guruljka,

megkérdezhetem, hogy milyen szemproblémára szeded?

Kérlek, majd írj, ha lesz bármilyen eredmény.

3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Dorci9)
2019. febr. 13. 14:33

Nemrég óta szedem, kifejezetten a szememre. Labort nem néztek ezzel kapcsolatban.

Időközben az injekciós kezelés is elkezdődött, még nem tudok hatásról beszámolni.

2019. febr. 13. 13:07
Nem hallottam róla.
2019. febr. 13. 12:34

Sziasztok,

érdekelne mindenkinek a véleménye, aki kipróbálta már az Astaxanthin nevű étrendkiegészítőt. Ki, miért kezdte el szedni? Használt-e valamit, jobbak lettek a labor eredményei, stb.?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook