Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ez pozitív vagy negatív reakció egy férfitól? fórum

Ez pozitív vagy negatív reakció egy férfitól? (beszélgetős fórum)


1 2
59. e676663877 (válaszként erre: 55. - Boglár31)
2015. dec. 7. 19:01

Tiszta sor, hogy nem lép ki az ember egy 10 éves kapcsolatból csak úgy.


Adjál számot, készíts mérleget. Egyszerűen értékeld a kapcsolatod negatív és pozitív irányba. Fogj egy füzetet, oszd ketté, írd az egyik részre, hogy jó, a másikra hogy rossz (azért azt vedd számba, hogy Te tettél-e azért, hogy valami jó lett vagy rossz lett), a füzet végébe meg a céljaidat. Szépen sorold fel mindkét oldalon a dolgokat és vonjál mérleget. Aztán hasonlítsd össze a céljaiddal.


Én ezt csinálnám. Objektíven.


Mindezek után kezdjál el csak filózni annak a lehetőségén, hogy mi legyen ezzel a sráccal.

De igazából két ilyen ember, mint Te és Ő, nem biztos, hogy egymásba kéne, hogy gabalyodjon, már csak azért sem, mert mindkettőtöknek "levegőzni" kéne egy kicsit mielőtt újra belekezdene bármibe is.

58. barbylove (válaszként erre: 57. - Ancsika688)
2015. dec. 7. 16:53
Ja, értem. :D Akkor minden más. :)
57. ancsika688 (válaszként erre: 56. - Barbylove)
2015. dec. 7. 16:52
Azt a barátnője,húga,nővére vagy a kolléganője kérdezte,természetes nem ő volt.:)))
56. barbylove (válaszként erre: 55. - Boglár31)
2015. dec. 7. 16:44
Augusztusban kiírtál egy fórumot, akkor szingli voltál. Most meg 10éves kapcsolatod van? Én ezt nem igazán értem. Vagy már akkor sem voltál szingli és megtetszett a kollégád? Nem az én dolgom, csak érdekes.
55. Boglár31 (válaszként erre: 52. - E676663877)
2015. dec. 7. 14:19
Biztos van ebben vmi, hogyha annyira rendben lennének a dolgok a saját házunk tájékán, akkor ez nem fordulhatott volna elő. Ilyen kapcsolatokból azonban a kilépés nem egyszerű, így még én is várakozó állásponton vagyok, ahogy gondolom ő is.
54. Boglár31 (válaszként erre: 50. - Tuksika)
2015. dec. 7. 14:17
Köszönöm, ez így igaz, én sem adtam jeleket soha senkinek sem. Úgy gondolom, a mostani esetre is igaz ez.
53. 76c87e32e1 (válaszként erre: 50. - Tuksika)
2015. dec. 7. 14:00

Szerintem nem létezik igazi férfi-nő barátság, de ez örök vitatéma. Nyilván egy női baráton is látod, ha szép, de attól még nem fogsz nemileg vonzódni hozzá és többet akarni.


Az meg eleve nem barátság, amiről itt szó van, hogy érzik, "van valami", vagy bepróbálkoznak. Az csak ismerős, haver, aki valószínűleg azért "barátkozik", hátha lesz valami, és ha nem, akkor lelép, ahogy a fórumindító írta. Köze nincs semmilyen barátsághoz.

52. e676663877 (válaszként erre: 40. - Boglár31)
2015. dec. 7. 13:47

Tehát akkor Neked is, neki is van kapcsolata. 10 éves, ha jól értem?


Esetleg azért vonzódtok egymáshoz, mert ez valami új, nem a megszokott, teljesen más, titokos. Nem lehet az, hogy a saját tájékotokon kellene rendezni pár dolgot?

51. e676663877 (válaszként erre: 39. - Boglár31)
2015. dec. 7. 13:45

Mert lehet szerelmes lett Beléd.


A másik ok pedig az, hogy tudassa Veled virégnyelven, ha mégis lesz köztetek valami, az nem a barátság lesz.

2015. dec. 7. 12:56
Csak egy megjegyzés a férfi-nő barátság témához. Szerintem igenis létezik, mert látok rá példát a környezetemben. A másik, hogy nem biztos, hogy egy nő úgy viselkedik, hogy azt a férfi "barátok" flörtnek értzelmezik, lehet egyszerűen csak olyan a kisugárzása. De most tényleg, egy nő hogy viselkedjen egy férfi baráttal szemben? Vágja hátba, ha találkoznak? Netán fogjanak kezet? Direkt ápolatlanul mutatkozzon előtte? :) Tudom ezek komolytalan kérdések, de ha egy nő szimplán csak önmagát adja, nőként viselkedik, és egy-egy pasi havernak egyszer csak megtetszik, akkor a nő volt a hibás, mert jeleket küldött?... Nem feltétlenül.....
49. 76c87e32e1 (válaszként erre: 48. - Boglár31)
2015. dec. 7. 11:31

Ha kapcsolatban vagy, ő is, nem várhatod el, hogy csak akkor akarjon tőled bármit, ha komolyan gondolja. Nyilván akkor szakítana és keresne magának egy hozzá illő nőt. Nagy az esélye, hogy csak bepróbálkozott, mert érzi ő is, hogy tetszik neked.

Vagy belemész és meglátod, mi alakul, vagy hagyod flörtnek a dolgot. Ha komoly érzések alakulnának nálatok, úgyis kiderülne idővel, ha csak flörtölsz és nem fekszel, ő pedig nem akarna miattad borítani, nem fog erőfeszítéseket tenni, talál arra mást is.

48. Boglár31 (válaszként erre: 47. - Jasmeen)
2015. dec. 7. 07:42

Ha nem lenne senkije, akkor már próbálkozott volna, ebben vagyok csak biztos.

Tudom nagyjából hogy áll a párjához. Azt mondta nem olyan, amilyennek lennie kéne, de legalább stabil. Ezért nem tudom megállapítani, hogy áll hozzá. Mert úgy tűnik egyelőre a stabilitás fontosabb neki.

47. Jasmeen (válaszként erre: 45. - Boglár31)
2015. dec. 6. 21:51

Barátok vagytok, s nem tudsz semmit a kapcsolatához fűződő viszonyáról? Akkor már csak barátság címszóval is rákérdezhetsz a kapcsolatára.

Ha ennyire biztos vagy benne, hogy el tudná képzelni veled, akkor mi a kérdés?

46. globus (válaszként erre: 43. - Boglár31)
2015. dec. 6. 21:49
Éretlen vagy. Kérdeztem korábban, hogy augusztusban kinek vallottál szerelmet, akkor is kifelé nézegettél. Ezek szerint rendszeresen flörtölgetsz, ami tulajdonképpen nem baj. De miért nem lépsz ki a 10 éves kapcsolatból, ha unatkozol benne?
45. Boglár31 (válaszként erre: 44. - Jasmeen)
2015. dec. 6. 21:48
Azt, hogy el tudna képzelni többet is, kérdés nélkül megmondom. De ott van a kapcsolata, amit nem tudok felmérni mennyire veszi komolyan.
44. Jasmeen (válaszként erre: 36. - Boglár31)
2015. dec. 6. 21:44
Nem tart ott? Hol? Képtelen megállapítani, hogy el tudna-e veled képzelni többet, mint barátság vagy sem?!
43. Boglár31 (válaszként erre: 41. - Moonlight13)
2015. dec. 6. 21:40
Ezek a férfi barátok kb. 13 év alatt számolandók. Barátokat nem szokás tartani, én legalább is nem tartok és főleg nem "vmire" tartom őket. Sosem akartam egyiktől se semmit, feltételezem, hogy emiatt aztán nem is kacér a viselkedésem velük szemben. Most sem vagyok kihívó egyáltalán, annak ellenére, hogy még el is tudnám őt képzelni magam mellett.
42. csikil4ny (válaszként erre: 40. - Boglár31)
2015. dec. 6. 21:36
Ha ez így felmerült benned akkor a kapcsolatoddal baj van. Innen már az a kérdés, hogy te mit akarsz, nem az, hogy kiért.
41. moonlight13 (válaszként erre: 40. - Boglár31)
2015. dec. 6. 21:36

Ezek szerint viszont olyan a viselkedésed, hogy minden férfi azt hiszi, hogy kikezdhet veled. Furcsa, hogy ennyi férfi barátot tartasz.

Ha csak ez az egy eset lenne, akkor hagyján, de te már többről beszélsz.

40. Boglár31 (válaszként erre: 37. - Moonlight13)
2015. dec. 6. 21:28
Egyáltalán nem laza kapcsolatok, majdnem 10 éves mindkettőnké. Sok veszteni valónk van, és nem tudom így megmondani, hogy otthagynánk-e a párunkat. Azt biztosan tudom, hogy mindkét részről van egy erős vonzalom.
39. Boglár31 (válaszként erre: 34. - Moonlight13)
2015. dec. 6. 21:27
Ezt amúgy ő is mindig elmondja. Ezt is egyébként nem tudom miért hozza fel újra és újra.
38. unom (válaszként erre: 36. - Boglár31)
2015. dec. 6. 21:26
Hol nem tart? vagy akar szexet, vagy nem. Ha eddig eljutott, akkor esélyes, hogy akar, csak nem tudja, van-e épp szabad hely.
37. moonlight13 (válaszként erre: 27. - Boglár31)
2015. dec. 6. 21:26
Milyen a jelenlegi párkapcsolatotok? Laza, vagy már több éves kapcsolat? Tehát ott tudnátok hagyni egymásért a párotokat?
36. Boglár31 (válaszként erre: 32. - Jasmeen)
2015. dec. 6. 21:25
Értem, de mi van, ha még tényleg nem tart ott? Vagy úgy gondolod, hogy ez vagy azonnal működik vagy sosem? Ne felejtsük el, hogy nem független ember, ahogy én sem.
35. csikil4ny (válaszként erre: 10. - Boglár31)
2015. dec. 6. 21:24
Nekem ebből csak az jött le, hogy mindketten kapcsolatban éltek. Innentől mit akarsz, vagy nyitott kapcsolat és mindenki belefér? Akkor meg...
34. moonlight13 (válaszként erre: 10. - Boglár31)
2015. dec. 6. 21:22
Férfi és nő között nincs barátság, az mindig egy egyoldalú szerelem valamelyik részről. És azért marad barátság, mert az egyik nem akar többet, a másik fél viszont azt várja, hogy hátha ez az állapot változik.
33. Anyagi
2015. dec. 6. 21:21
Miért nem tőle érdeklődsz, hogy mégis mit szeretne???
32. Jasmeen (válaszként erre: 31. - Boglár31)
2015. dec. 6. 21:18

Úgy látom, nem lehet meggyőzni! :)

A véleményünkre voltál kíváncsi, s én elmondtam az enyémet.

Ha valamit megtanultam, akkor az az, h kár taktikázni, találgatni. Ha nem akar tőled többet barátságnál és elmondod neki, hogy te esetleg el tudnád képzelni, akkor nem azért lesz nemleges a válasza, mert őszinte voltál vele, hanem mert amúgy se akar semmit. Ha pedig ő is így érez és tudatod vele, akkor, ha ésszel teszed mindezt, nem jöhetsz ki belőle rosszul. Ha akar téged, akkor akarni is fog, ha nem, akkor nem. Ennyire egyszerű.

Felesleges bonyolítani az életünket. :)

31. Boglár31 (válaszként erre: 28. - Jasmeen)
2015. dec. 6. 21:12
Hát, de ez ugyanúgy kezdeményezés.
30. df3f5729d1 (válaszként erre: 27. - Boglár31)
2015. dec. 6. 21:11
;-)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook