Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Arra vágyom, hogy visszamenjek az időben, és a barátaimmal... fórum

Arra vágyom, hogy visszamenjek az időben, és a barátaimmal... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

9. Napsugár8 (válaszként erre: 2. - Csicsi25)
2022. máj. 31. 14:19
Hol tart a munkában? Engem is érdekelne! 😀😀😀
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - 71ddaa07fa)
2022. máj. 31. 11:21
Igen, azt.
7. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 30. 17:40
A Hobo Blues Band Vadászat című albumát szeretnétek énekelni a tábortűz mellett?
6. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 30. 16:55

Én is, a gimis és utána pár évet kérnék vissza. Koncertek, tilosban járások, titokban cigizés, az épp olvasott könyvet befedtem az iskolai papírral, és nyugodtan olvastam, szülők "látták, hogy tanulok", és egyéb csínytevések, csakazértis jegy nélkül utazni a villamoson, és ezer, ehhez a korhoz kapcsolódó dolgok.

Hobó is nagy kedvenc, de Kóbor és Szörényi...kimondhatatlanul imádtam 14 éves korom óta.

2022. máj. 30. 11:40
Van amiért érdemes, és van ami szerencsére elmúlt.
4. liliom10 (válaszként erre: 2. - Csicsi25)
2022. máj. 30. 11:35
Nekem is azok voltak a legszebb éveim ! :)
3. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 30. 10:57
Sokszor gondolok vissza a kamaszéveimre. Igazi kamaszkorom volt, a családi nehézségek ellenére is. Jó barátok, bandázás, szerelmek, hatalmas bulik, tervek…akkor még nem a munkáról szóltak a hétköznapok! ♥️
2022. máj. 30. 10:13

Nyugi, a kisfiam megígérte, hogy dolgozik az időgépen, úgyhogy türelem :)

Amúgy én is szívesen visszamennék akkorra, amikor a két fiam még kisgyerek volt. Életem legszebb időszaka volt. Kár, hogy villámgyorsan felnőttek :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook