Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Árfolyamrögzítésnél azaz szerződésmódosításnál lakást lehet-e cserélni? fórum

Árfolyamrögzítésnél azaz szerződésmódosításnál lakást lehet-e cserélni? (tudásbázis kérdés)


2012. júl. 31. 14:39

Tessék még is csak lehet cserélni.

De sajnos sok ember ráhagyja az ügyéntézőre amit mond és nem haladnak egyről a kettőre.


Érdeklődés és ennyi az egész.


:D

:D


MÉG JÓ,HOGY NEM HALLGATTAM RÁD vivcsii

2012. júl. 29. 22:23

De azt gondolom,hogy ők tévednek....2-nő egymás mellett és egymást kérdezték ugye igazam van????,,??,


Ők azt mondták ez nem otp-s szabályzat hanem államszabályzat.

Nem kell nekik mindent elhinni ,lehet ott ülnek napi 8 órában de ők sem lehetnek benne biztosan.

A közjegyző meg már csinált ilyet többször,hogy a hitelt átvitték...ő szerintem már több papírt látott,mint az otp-s hölgyek.


Az érdekelne ,hogy az államszabályzatot,hol tudnám megnézni,mert nem találom...........

8. c22ca7f12f (válaszként erre: 6. - 31e7524950)
2012. júl. 29. 22:19
ha a bank nemet mond,az a szentírás. tőle vetted fel a hitelt. ennyi
2012. júl. 29. 22:17
és ezt nem tudom,hogy hól keressem..mivel valamelyik kizárt!
2012. júl. 29. 22:16

Ezt értem pár hete voltunk bent és az ptp engedi a hitelt átvinni egy másikra.

De mivel az árfolyarögzítést már aláírtuk így már azt mondták,hogy nem lehet.Ezt nem az otp dönti el hanem az államszabályzat...ezt mondták az otp-ben és erre mondta a közjegyző,hogy igenis lehet átvinni a hitelt...mivel ugyanúgy van tovább fizetve.

5. c22ca7f12f (válaszként erre: 4. - 31e7524950)
2012. júl. 29. 22:11
nem a közjegyző a lényeg. a bank. be kell menned, elmondanod mit akarsz, és akkor döntenek. a közjegyző, csak írásba foglal
2012. júl. 29. 22:08
Igen de ők azt mondták,hogy államszabályzat nem engedi...de a közjegyző aki okosabb azt mondta lehet
2012. júl. 29. 22:07
bankaj válogatja. ezt tőlük kell megkérdezni.
2012. júl. 29. 22:06

Tud valaki ebben segíteni nekem?

A közjegyző azt mondta lehet hisz a hitelt nem folyásólja be de az otp-ben a nők az mondták nem lehet.

Így már nem tudom és sajnos sehól nem találtam ahól erre vannak pontok rendszerezve

2012. júl. 29. 22:04
Vagy esetleg milyen címen tudnék utána nézni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook