Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


7657. 2af282e602 (válaszként erre: 7656. - Kira2424)
2017. márc. 1. 17:15
Ezt írd ki az arcplasztika fórumra. Kérdezd ott. Elrettento dolgok történtek hoxás tagjainkal..
7656. kira2424
2017. márc. 1. 16:50

Sziasztok csajszik

A kozmetikai Hifu kezelést arcra ajánljátok? Ráncok megelőzésére. 😊😊

7655. szabina2004 (válaszként erre: 7646. - SSszonja)
2017. febr. 28. 19:21
Mindháromszor ugyanaz az orvos csinálta?s mindháromszor kanüllel?ki ő? ha nem táskásodott be,sztem ne nagyon keresgess mást,mert engem csak azt tart vissza,hogy 1 ismerősöm is majd 2 hétig hatalmas szatyrokkal a szeme alatt volt kénytelen létezni :-(
7654. Csipkezsepi (válaszként erre: 7646. - SSszonja)
2017. febr. 28. 17:14
Milyen időközönként töltetted? Mennyire fájt maga a feltöltés?
7653. peonia53 (válaszként erre: 7652. - Csipkezsepi)
2017. febr. 27. 22:01
Én már idős vagyok 64 éves. Nekem már csak a szike hoz megoldást, ezt már rég óta tudom. 50 évesen még nem gondoltam ilyesmire, elfogadtam az akkori arcomat. Most nagyon megereszkedett a bőröm.
7652. Csipkezsepi (válaszként erre: 7649. - Peonia53)
2017. febr. 27. 09:12

Neked bevált valami?

Én nemrég vettem egy krémcsalád (a TCA-t is ezen krémcsalád orvosi felhasználású tagjával csinálják) két termékét, az egyik helyi szintű térfogatnövelést eredményez, a másik pedig megemel. Tudom, tudom. Ne várjak semmit az ilyen krémektől, hiszen akkor nem lenne szükség plasztikai sebészekre, de egyszerűen muszáj volt megpróbáljam ezt is. Már 4 hete kenegetek...semmi.

7651. zsazsi1 (válaszként erre: 7650. - Zsazsi1)
2017. febr. 26. 23:20
hopsz - privinek szántam, de végülis publikus :-)
7650. zsazsi1 (válaszként erre: 7617. - Studio64)
2017. febr. 26. 23:19

Szia! Nekem bioszálbehúzásom volt 2 éve. Ami pozitívum: korrektül megcsinálták, egyáltalán nem fájdalmas, nyoma nincs, csak egy kis ödéma és egy-két gombostűfejnyi bevérzés - lehet másnap dolgozni menni. Negatívum: drága, és nem igazán látványos az eredmény. Amolyan látom-mert-nagyon-szeretném-látni-hogy-van-mit. Megkockáztatnám, a beavatkozás utáni ödéma a leglátványosabb - kicsit feltölti és megemeli az arcot. De hozzáteszem, én 46 évesen csináltattam, lehet, hogy fiatalabbaknak érdemes. Az én alapproblémáimat - megereszkedett arcközép, mély nasolabiális redők, lefelé meginduló szájzug és elmosódni kezdődő állkontúr - nem, vagy csak nagyon kevéssé javította. Mégegyszer nem csináltatnám, mert drága, és nagyon szubjektív az eredmény.

Remélem, segítettem, szia: Zsuzsa

7649. peonia53 (válaszként erre: 7640. - Csipkezsepi)
2017. febr. 26. 22:04
Nekem is hasonló problémák vannak sőt erős petyüdés is.
7648. kleeri (válaszként erre: 7645. - Hajasbaba78)
2017. febr. 26. 21:37

nem kell ide feltöltés, meg tű, meg botox,

egy kanál szódabikarbónába keverj mézet hogy paszta szerű legyen, kend fel és 15 percig hagyd rajta, ha ezt hetente kétszer megcsinálod kisimul az arcbőröd

és szép lesz

7647. SSszonja
2017. febr. 26. 21:28
Elnezest nagyon hülye a billentyűzet.. tehát csak ott lesz egy pontban picit piros kék ahol be szúrják a tűt. Simán sminkelhető és azonnal ki lehet menni vele az utcára.
7646. SSszonja (válaszként erre: 7644. - Velvet67)
2017. febr. 26. 21:26

Semmi bevérzés nem volt.Eddig 3 szór volt töltve és sosem volt beverzes vagy ahol be szúrják a tűt egy kis pont.

A probléma nem az hogy táska lesz hanem hogy is magyarázzam: en azt szeretném hogy jobban a szemem alatt legyen az anyag tehát pl 2-3 mm re a szem alatt,hogy ugy jól ki legyen párnazva. De ezzel szemben mivel oda nem lehet szúrni ezért a szem alatt van egy kb 1cm sáv ami kimarad és alatta kezdődik a töltés. Egyébként a Te általad leírtak egyike sincs , nekem csont alá tettek lehet hogy ezért. Engem tényleg csak az zavar hogy a szem alatti 1 cm vékony bőr alá is jól jönne egy kis anyag.talán a hydrobalance kezeléssel lehetne oda is tenni.az olyan módszer ahol kis cseppekben mindenhova be szúrják az anyagot ezáltal egy általános hidratalast kap az arc mindenhol.egyszer rákérdeztem e-mailen és elvileg azt a szem alatti vékony bőrbe is be tudják juttatni. De ez nem tapasztalat csak egy e-mail es kérdésemre válaszoltak ugy hogy nem is láttak személyesen.

2017. febr. 26. 12:30

Sziasztok!


Rozaceas, összetett bőröm van (többfajta problémával).

A legtöbbel együtt tudok élni :) 38 éves vagyok.

Eddigi szépészeti múltam (hagyomanyos arctisztításon túl) 3 IPL kezelés Csellar doktornőnél a rozacea miatt.


Ami nagyon zavar és szeretném a véleményeteket kérni:

Szám szegletében, sarkában lévő ráncok haványítása - milyen megoldást javasolnátok?


Megköszönöm,ha megosztod velem a tapasztalataidat! (hasonló problemad van, próbáltál már rá megoldast talalni)

Szép napot!

7644. Velvet67 (válaszként erre: 7643. - SSszonja)
2017. febr. 26. 11:25

Kolbi: jó hasonlat valóban, meg amikor egyenetlenül szívódik fel az anyag akkor is lehet ilyen... normál természet adta zsírfogyatkozásnál és mint kiderült Hifu és társainál, plusz amiket leírtál....de Te ezt sokkal jobban tudod ...



Szonja: nekem két lapos rizsszemnyi csomó van, az árok nem lett egyenletesen feltöltve, illetve van egy kis zacskó az egyik oldalon, aminek a szélénél kis vályú keletkezett....egyébként a cicis fórumon a lányok u.ennél a dokinál arra panaszkodtak, hogy táskás szemeket csinál. Gondolom úgy mint Neked nem teszi elégé föl vagy sajnos lemászik az anyag és attól lesz táskás...

Mint laikus gondolkozom....esetleg ki lehetne azzal küszöbölni, ha 2x-re lenne betöltve? kevesebb anyag talán nem tud (annyira) "elmászni"

vagy hialuron függő is, hogy mennyire "sűrű" az anyag? pff... nah ezt majd legközelebb megkérdezem a dokitól akihez megyek, mi erről a véleménye...


Ha kanülösen kaptad kérdésem lenne, hogy volt bevérzésed? mennyire? meddig tartott???

Akihez megyek korrekcióra neki van ilyen plusz 3eft, de inkább kifizetem, mint megint hetekig alapozót kelljen használnom. Brrrr, de utáltam vastagon sminkelni.

7643. SSszonja (válaszként erre: 7639. - Velvet67)
2017. febr. 26. 07:31
Szemárokfeltöltésnél mit lehet elrontani? Csomós lehet? Azert kérdezem mert nekem mikor betöltik utana mindig picit mintha lejjebb ereszkedne az anyag , de igazából nem tudom mennyire kellene fent lennie. Tudom, hogy közvetlenül a szem alá nem szabad adni. De kiváncsi lennék akinek volt már mennyire marad fent az anyag a szem körül. Kanülös technikával kaptam. Gondolkodom másik orvos kipróbálásán legközelebb .
7642. 8f8f3a827e (válaszként erre: 7641. - Velvet67)
2017. febr. 26. 07:23

Ma is tanultam valamit... Ez a mogyoróscsoki hasonlat nagyon tetszik. Én azoknál látom, akik túltolják a dermarollert. Olyan hepe-hupás, nem természetes lesz az arcuk. Csak nem találtam rá hasonlatot. De ilyet látni, amikor a homlok és szem körül leállnak a mimikai izmok a botoxtól, a nasolabiális redőt túltöltik. A kacsaszáj is ide tartozik. Vagy egyszerűen csak rosszul sminkelve nagyon egyenetlen lesz a bőr. Mogyoróscsoki...tetszik.


Kolbi

7641. Velvet67 (válaszként erre: 7640. - Csipkezsepi)
2017. febr. 25. 21:21

Menj el konzultációkra, nagyon vegyes a vélemény...:)

van doki akitől zsírfeltöltésre, tokaplasztikára, Silhoutte-soft8 arcközép emelés és szájfeltöltésre több mint egy milliós árajánlatot kaptam, aztán elmentem egy másikhoz, hogy zsírfeltöltést szeretnék, azt mondta 2-3 ml-ért nem fog leszívni semmit és egyáltalán nem akar az arcomhoz nyúlni, mert korainak tartja és nem akarja szavaival élve mogyoróscsoki legyek, max a szemároktöltést javasolja. Most szomszédunkban korrigáltatom mással, de legközelebb hozzámegyek... már csak próbaképp is mert meg kell találnom a dokit, aki karbantartja majd az arcom és meg tudok majd benne bízni bármit is csináljon rajtam...

7640. Csipkezsepi (válaszként erre: 7639. - Velvet67)
2017. febr. 25. 18:58

Igazából én is kerülgetem a hyaluronsavas ránc/arc/szemárokfeltöltés és a saját zsír feltöltés témakörét. Folyamatosan olvasok tapasztalatokat és nézegetem a bőrgyógyászok és plasztikai sebészek honlapjait. Szeretném magam rászánni. Csak épp nem merem! Pedig lenne mit csinálni az arcomon. A nasolabiális ráncom már inkább redő, és a szemem alatt hatalmas fekete karika. Ez most vált egészen látványossá, mivel kiegészült a középső arcfél megereszkedésével. Így a szemem alatti fekete karika egy mély árokkal is bővült.

Tanácstalan vagyok és fogalmam sincs, hogy kihez menjek. Egyáltalán menjek-e? Merjek-e?


U.i.: Olvasgatom ám a hozzászólásokat az elejéről. Viszont nem jutott eszembe, hogy jegyzeteljek, így majd kezdem elölről a témát.

7639. Velvet67 (válaszként erre: 7637. - Csipkezsepi)
2017. febr. 25. 10:23

sajnos kevesen tudnak szépen tölteni hyaluronnal, még egy szájfeltöltést sem tudnak megcsinálni nemhogy egy szemárokfeltöltést. Sok doki kanült sem használ hiába plasztikai sebész...

velem is nagyon kedves volt a doki, nem a viselkedésével van a baj, hanem a munkájával úgy hogy baromi sok pénzt ott hagytam és most megint fizethetek, hogy helyre hozzák, aztán ki tudja az is milyen lesz... mondjuk a mostaninál már csak jobb lehet

7638. angie's (válaszként erre: 7601. - Szabina2004)
2017. febr. 25. 09:11

Szerintem qrvára nem biztos, hogy 3mm nem bontja a zsírt.Logikusan vékonyabb területnél (pl.szemkörnyék,vékony felhám,abban a mélységben is simán lehet zsírvesztés) Inkább az a gyanúm, hogy a többalkalmas kozmigépek 40-50 fokra melegítik csak a szövetet....

Olvasgattam itt, és teljesen helytálló a csajok észrevétele (sajnálatos saját tapasztalatuk alapján). Vékony felhámú, kevés zsírrétegű arcra ez a kezelés nem jó, főleg 1000-2000 lövésszámmal.De leginkább sehogy.Plusz az erősebb dohányosok se várjanak csodát....

7637. Csipkezsepi (válaszként erre: 7633. - Xzyxzy)
2017. febr. 25. 06:09
Én voltam dr. Dobozy Enikőnél, igaz nem hyaluronsavas ráncfeltöltésen. Nekem seprűvénákat injekciózott mindkét lábamban, az arcomon pedig egy 4 alkalmas TCA hámlasztásos kezelés volt. Mindezek a kezelések nem most, hanem kb. 5 éve voltak, viszont maximálisan meg voltam elégedve az eredményekkel és a doktornővel is.
7636. agi073
2017. febr. 25. 01:18
Sziasztok! Mikropixeles szendioxid lezeres arckezelesen volt mar valaki? Hetfon megcsinsltak a tesztet. A pirossag elmult 1 nap alatt de kicsi fekete pixelszeru foltok maradtak a helyen igy 5 nap utan es a boromet is erdesnek erzem ott. Ez normalis vagy rosszul reagalok?
7635. peonia53 (válaszként erre: 7631. - 2af282e602)
2017. febr. 24. 22:09
Marika 10 írja pár hozzászólással előrébb,hogy neki meg nagyon bevált ez a long.
7634. peonia53 (válaszként erre: 7630. - Velvet67)
2017. febr. 24. 21:53
Nekem nagy szükségem lenne rá nem tudom miért vagyok ilyen lassú hogy nem rendelem meg.
7633. xzyxzy
2017. febr. 24. 21:10

Dr. Csernus Krisztina, Dr. Varga Klára, Dr. Dobozy Enikő,Dr. Pataki Gergely hyaluronsavas tapasztalat?



Ellansé kezelést valaki próbálta már?

7632. beYOUtiful (válaszként erre: 7631. - 2af282e602)
2017. febr. 24. 12:06

Oh kár, szerintem neked egyértelmuen nem jó a Schrofner, szóval tényleg azonnal válts! Nekem már kb. 3 hét után volt pozitív változás.

Most azért kíváncsi vagyok a másikra is, de csak tegnap kezdtem el használni. Lehet pár hét múlva csak szempillaerdo lesz a fejem helyén??!:)))

7631. 2af282e602 (válaszként erre: 7628. - BeYOUtiful)
2017. febr. 24. 11:43

De jó neked. Nekem azóta se történt növekedés. Sőt nekem amikor bekenem a szempilla tövénél akkor csíp egy picit, főleg a szem külső sarka felé. És aztan viszket az egész szempilla tövem..lehet hogy valamilyen ható anyagra allergiás vagyok..

Úgy hogy én lassan abbahagyom, és visszatérek a jól bevált 4 long lashes re..

7630. Velvet67 (válaszként erre: 7628. - BeYOUtiful)
2017. febr. 24. 11:33

Szívesen...örülök, ha sikerélményetek van és ezzel aztán lehet...

Másik kence is jó, de én nem tudom rendszeresen használni, mert arra kicsit allergiás vagyok ...

7629. tanti59 (válaszként erre: 7626. - Xzyxzy)
2017. febr. 24. 11:11
Nem,,mi is keressük az igazit:(
2017. febr. 24. 11:07

Sziasztok, jöttem referálni a Schrofner szempillacsodáról. Nekem nagyon bejött. Öszzehasonlítani (még) nem tudom a másik fórumkedvenccel, de mivel azt is megrendeltem, majd 8 hét múlva azt is megteszem.:)))

Majdnem 8 hete használom, kezdetben naponta, alsó-felso szempillaívre egyaránt. Az alsóra kenést kb. 5 hét után abbahagytam, mert a szem külso részén egyszeruen összeakadt az alsó és felso szempillasor, mert az alsó szálak is túl nagyra nottek. Nekem dúsabb is lett a pilla, meg hosszabb is. Korábban (kb. 1 éve) volt műszempillám, na az eredmény arra hajaz, csak a mű hatás nélkül. Szóval nekem ez is bejött Velvet67-tol. Köszönöm az ajánlást!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook