Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Aranyeres gyulladás fórum

Aranyeres gyulladás (beszélgetős fórum)


2017. ápr. 4. 12:38
Valaki nem próbálta jegelni? Segít valamit?
2017. márc. 29. 20:22
na, mostmár kint is megjelent, remek...
13. LVJanos (válaszként erre: 12. - Fiore)
2017. márc. 27. 12:53
Belső aranyérre az ülőfürdő szerintem sokat nem ér. :( Teát lehet kipróbálom
12. fiore (válaszként erre: 11. - LVJanos)
2017. márc. 27. 04:31
Próbáld meg a körömvirágos ülőfürdőt,körömvirág teát, a tea belsőleg gyulladáscsökkentő,nekem szokott segíteni.
11. LVJanos (válaszként erre: 9. - Tavasz.77)
2017. márc. 27. 01:24
A viszketés és ülésnél az az állandó mocorgáskényszer mintha elmúlna, gyulladtnak se érzem jelenleg, talán ért valamit a kúp+kenőcs meg normális étrend, kevés ülőhelyzet. Detralextől nekem fájt fejem meg kicsit rosszul voltam tőle, viszont tényleg megszöntette ezeket az érzéseket amikor bevettem, de első nap abba is hagytam mert nem esett jól. Meg ez csak ideiglenesen szünteti meg panaszt, ha nem szedném ugyan úgy előjönnének a tünetek. Én inkább megoldást keresek :) Gyűrűzés lehet fáj, de más szerintem nem fogja megoldani az a baj... 1 hónapnyi kenegetés után még mindig érzem valamennyire akkor akár folytathatnám ezt évekig... meg attól félek ha abbahagynám egyből ugyan ott tartanék tüneteket tekintve.
10. 31bc25d879 (válaszként erre: 1. - LVJanos)
2017. márc. 23. 17:23
Doxiproct - ha még nem próbáltad.
9. tavasz.77 (válaszként erre: 1. - LVJanos)
2017. márc. 23. 17:15
Jelenleg III-IV.fokú külső és belső aranyérrel küzdök, totál gyulladt volt. A Hemorid kenőcs jó, nekem már nem volt elég. Műtétet mindenképpen elkerülném, ezért először megpróbálom magam gyógyítani sebész tanácsára. Amit ajánlani tudok és nekem bevált: Külső aranyérre: Hemostop krém (leviszi a gyulladást és a fájdalmat nagymértékben enyhíti 2 nap alatt és gyógynövényes). Belső aranyérre: Detralex tabletta + Proctis M kúp. Én nem kísérletezgetek mindenféle kencével, a legjobbra és hatásosra mentem, mert már sem ülni, sem állni, sem feküdni nem tudtam a fájdalomtól. Ez a kombó hatásos, de nem olcsó, együtt 10.000 Ft. Nem érdekel a pénz, lényeg hogy helyrejöjjek, mert ülőmunkát végzek és nem vállalom a műtétet, mert iszonyatosan lepadlóztatja az embert a műtét utáni fájdalom. Láttam a testvéremnél. Nem kérek belőle. Jobbulást! :)
8. tavasz.77 (válaszként erre: 5. - LVJanos)
2017. márc. 23. 17:00
A gyűrűzést gondold át, mert iszonyatosan fájdalmas. Ha lehet, kezelgesd először.
7. LVJanos (válaszként erre: 6. - 9c57fd10dc)
2017. márc. 20. 17:11
2 hét múlva lesz csak controll :(
6. 9c57fd10dc (válaszként erre: 3. - LVJanos)
2017. márc. 20. 17:04
Szakorvos mondta ezeket, de a többit szerintem te is a dokitól kérdezd :-)
2017. márc. 20. 16:14

Gondolom ebből gyűrűzés lesz :/

Milyen stádiumban lehet azt alkalmazni? Azt tudom hogy II-es típustól, de nem kéne hozzá hogy meg legyen nyúlva az ér? Vagy csak simán rátolják? Ennyi erővel mehetne az is, nem kenegetném hetekig-hónapokig ha elöbb utobb ugyis rákerül a sor gyűrűzésre.

4. szemtelenke (válaszként erre: 2. - 9c57fd10dc)
2017. márc. 20. 14:46
Ezek mindenképpen ajánlott dolgok,viszont inkább lágyítják a végterméket, a gyulladást nem igazán csökkentik
2017. márc. 20. 14:29
Neked mennyire volt súlyos a helyzet? Voltál szakorvosnál is? Vagy csak háziorvóstol hallottad ezt?
2017. márc. 20. 14:20
Anno az én dokim javasolta, hogy reggelente egyek egy evőkanál olívaolajat. Én ettem mellé egy kanál lenmagot, de ezt akár reggeli pelyhes müzlibe is el lehet keverni. Volt mikor útifűmaghéj kúrát tartottam. Sok zöldség, sok rostos cuccot kell enni. Ezek a magos dolgok nálam beváltak (lenmag, müzlipehely, útifűmaghéj). Kenőcsből a Hemorid ami bevált, de van aki sima disznózsírral kencézik a fájdalom meg minden ellen.
2017. márc. 20. 13:44

Üdv,

Másodfokú (2-es típusú) belső aranyerem van a vizsgálat szerint, mérsékelt gyulladással. Most egy hónapig kell kúp+kenőcs de nagy mértékben nem javult egyenlőre. Van valami praktika amivel le lehetne vinni a gyulladást? Gondolom az a fő cél. Pár naponta megeszem reggelente egy gerezd fokhagymát, elméletileg az jó, meg kevés hús, sok rost amit igyekszem betartani. Olvastam hogy lehet iylen teafilteres borogatást tenni, de nekem az nem tudom mennyire segítene belső aranyérnél. Valami tapasztalat? Hasonló fórum téma már volt, de nekem sose nyitja meg valamiért.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook