Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kisbaba mellett ápolnátok a beteg szüleiteket? fórum

Kisbaba mellett ápolnátok a beteg szüleiteket? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
11. matyera (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 12. 16:42
Te jó ég. No way!!
10. matyera (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 12. 16:41
Nincs szülőm otthonban. De nem is mentem a járvány idején hozzájuk. 2x látogattam meg őket úgy, hogy vettem ezt-azt és a kapuba odaadtam.
9. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 12. 16:39
A betegségtől is függ. Ahogy Mézes-Krémes írja, az is más, ha csak idős és betegeskedik, és az is más, ha stroke érte, ami után már szellemileg nem épült fel teljesen. Függ még a ház méreteitől is.
8. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 12. 16:38
Ezt csinálom. Babával is csináltam. Online oktatással is csinálom.
7. Guruljka (válaszként erre: 3. - Matyera)
2020. máj. 12. 16:36

Nagyon optimista vagy.

Mi elég hamar megtudtuk, hogy helyben nincs ápolási segítség, aztán azt is, hogy megfizethető ápoló, aki ott lett volna Anyánnkal napi több órát, olyan a környéken sincs. Viszont elég hamar romlott annyit az állapota, hogy már 24 órás ápolásra szorult, és vagy a krónikus betegosztály lett volna megoldás, vagy egy ápolást is vállaló öregotthon, de ez megint csak marha kevés van. A húgom talált egy egyházi otthont a közelükben, de mint utóbb megtudtuk, az egyházi otthonokban más a felügyelet és más rendelkezések érvényesek, szó nincs arról, hogy egy nővér ránézne időnként, ivott-e az ágyban fekvő gondozott, akiért mellesleg nem kevés pénzt fizetnek.

És erre a férőhelyre is hónapokat kellett várni.

Tudom, hogy szépen hangzik: együtt megbeszéljük, hova is megy, de sajnos ez nem ilyen romantikus és nem is csak simán választás kérdése.

Olcsó és megfelelő otthon esetleg az ország másik végében akad...

Olcsó alatt azt értem, hogy a havi díj esetleg kikerülhet az idős ember saját nyugdíjából is, és nem kérnek beugrót sem.

2020. máj. 12. 16:34
Stomazsák, pelenkacsere baba mellet?
2020. máj. 12. 16:32
Igen, ápolnám ha tehetném. Nálunk majdnem mindenki otthon halt meg, ápolta a család. Aki nem, az azért nem mert hirtelen történt, vagy nagyon súlyos demencia miatt ön és közveszélyes volt már.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Matyera)
2020. máj. 12. 16:28
Most hogy látogatod meg? Nem lehet látogatni most.
3. matyera (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 12. 16:25

Én a negatív oldal vagyok.

Nem, sajnos nem lennék képes -lelkileg- a saját szülőmet ápolni.😔 Leülnék vele beszélgetni és elmondanám neki hogy nagyon szeretem és szeretnék rajta segíteni és vagy felfogadnék valakit vagy keresnénk vele együtt egy otthont, ahol ápolják majd. Én meg sokat megyek és látogatom.

2. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 12. 16:24
Persze, ez nem kérdés.
2020. máj. 12. 16:12
Ti ápolnátok otthon beteg szüleiteket? Úgy, hogy kisbabátok van?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook