Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Torna kisbaba mellett.. fórum

Torna kisbaba mellett.. (beszélgetős fórum)


7. Erzsó78 (válaszként erre: 2. - 064209f635)
2010. jan. 28. 15:11
Az nagyon jó lenne!Köszönöm
2010. jan. 28. 14:48

Sziasztok!Gyógytornász vagyok,csak annyit szeretnék tanácsolni, hogy szoptatás után tornázzatok, mert a mozgás hatására keletkezett tejsav miatt változhat a tejelfogadás mértéke.

Sok helyen lehet járni baba-mama tornára,esetleg próbáljátok ki! Jó tornázást kívánok! :)

2010. jan. 28. 11:26
Sziasztok.Én Béres Alexandra Lendületben, és 200% című tornájára fogytam le 10 kg-ot.Szerintem szuper.Szerintem szoptatás alatt is lehet csinálni, mert nem kell ugrálni.De közben nem árt diétázni, vagy csak kicsit kevesebbet enni, de ugyebár ezt szoptatás alatt nem lehet megtenni.Én a helyetekben megvárnám a szoptatás végét.
2010. jan. 28. 10:50
sziasztok! nekem is elküldenéd a tornát? köszi!
2010. jan. 28. 10:19

Sziasztok!

Én is szeretnék tornázni, nekem is szopizik.

Én azt olvastam erről, hogy az ugrabugra nem jó (aerob mozgások), csak erősíteni lehet helyileg.


Télibaba, elküldenéd nekem is a Béres Alexandrás linket?

2010. jan. 27. 22:24
igennnn én el is kezdtem deabbahagytam, ha kell küldök linket ahonnan le lehet tölteni béres alexandrának van könnyű tornája:D
2010. jan. 27. 22:07

Sziasztok!

Van egy öthónapos kisfiam,még szopizik,szeretnék már egy kicsit formába kerülni,tornázgatni de azt sem szeretném,hogy csökkenjem a tejmennyiségem vagy valami.

Van valaki hasonló cipőben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook