Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anyukákkal ismerkednék fórum

Anyukákkal ismerkednék (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 6. 20:43
Ti merre laktok! én 28 éves vagyok, van egy 3,5 éves kislányom :) igaz mi sokat ismerkedünk játszótéren de azért szívesen ismerkedek itt is , hátha van valaki a közelünkben is ... :)
2013. ápr. 6. 20:40

Sziasztok!

27 éves két gyerekes családanya vagyok,és szívesen ismerkednék is.Sajnos nálunk még játszótér sincs,így a baráti kör kialaulása sem lehetséges.

4. Ildianya (válaszként erre: 1. - Dulcinea84)
2013. ápr. 6. 13:21
Szia. Én is hasonló helyzetben vagyok. vidékről költöztem budapestre, két fiam van. Merre laktok?
3. moonlight13 (válaszként erre: 2. - Moonlight13)
2013. ápr. 4. 22:41
Bocs, az első kérdő mondat akart lenni! :)
2. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Dulcinea84)
2013. ápr. 4. 22:40
Nem lenne egyszerűbb a környékeden pl. a játszótéri anyukákkal megismerkedni! Nálunk ez nagyon jól működött, a mai napig megmaradtak azok a barátságok!
2013. ápr. 4. 22:24

Sziasztok!


28 éves, lassan két kisgyermekes, budapesti anyuka vagyok. A baráti köröm elkopott, a legtöbben gyermektelenek, így nehéz közös témát találni, időt szakítani egymásra, néha kakukktojásnak érzem magam! Szívesen ismerkednék, barátkoznék, élőben is! hasonló cipőben járó anyukákkal. Jó lenne az egyhangú hétköznapokat, akár a szürke hétvégéket feldobni valamivel. Elérhetőségem: dulcinea84@freemail.hu

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook