Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 3. kerületi (Békásmegyer, Csillaghegy) autista gyermeket nevelő anyukákkal ismerkednék fórum

3. kerületi (Békásmegyer, Csillaghegy) autista gyermeket nevelő anyukákkal ismerkednék (beszélgetős fórum)


2013. aug. 27. 11:37

szia!

Az én fiam 3,5 éves.

A fiad gondolom már iskolás!

Mi most várjuk a szakértői Bizottság vizsgálatát,hogy kiderüljön hova mehetünk oviba.

Megkérdezhetem ti melyik oviba jártatok?Bár lehet h azóta változott a rendszer.

Hogy telik egy napotok?

2013. aug. 27. 10:59

Szia!


Békásmegyeriek vagyunk, a fiam 11 lesz pár nap múlva. Autizmus spektrumú. Mások szemében "neveletlen". Szívesen beszélgetnék....

A tied mekkora?

4. kismackó2006 (válaszként erre: 3. - Tarcalibetty)
2013. aug. 27. 10:57

Igen, nálunk is úgy van, hogy míg kisebb volt, akkor úgymond "még belefér" kategória volt, de ahogy nagyobb, úgy nehezebben tolerálja a közösség, de mi szülők, is feszültebbek, türelmetlenek vagyunk. Mennyi idős Márk?

Nekem két fiam van, a nagyobbik (16) pervazív fejl. zavar (autista), a másik (7) enyhe ért. fogyatékosként diagnosztizálta a szakértői bizottság, de nagyon sok autisztikus vonása van. 1 éve még a Vadaskertbe is elvittem a gyermeket kivizsgálásra, hogy biztos, hogy nem auti. Szeptemberben kezdi az iskolaelőkészítő osztályt. Szóval nagyon nem könnyű, nagyon megvisel minket, pedig próbálunk türelmesek és optimisták maradni, de gondolom nálatok is hasonló a helyzet. Mi a X. kerületben lakunk.

2013. aug. 27. 10:22

szia!

Hát igen ez egy elég nehéz helyzet.Márk annyira nem is súlyos eset mégis nehézségekbe ütközik játszótérre,bevásárolni menni.Még ha előre el is tervezek mindent akkor is borulhat a bili és akkor kapod a miért nem nevelted meg a gyereked pillantásokat?És minél nagyobb a lurkó az emberek annál kegyetlenebbek.És én hiába próbálok nem odafigyelni, nem megy...Ti hol laktok?Megkérdezhetem mi a gond a gyermekeddel?Ő is autista?

2. kismackó2006 (válaszként erre: 1. - Tarcalibetty)
2013. aug. 27. 09:20

Szia!


Mi nem a környéken lakunk, de hasonló problémám van nekem is. Mivel problémás gyermekem van, ezért nem tudok átlagos gyermeket nevelő anyukákkal ismerkedni a gyermek sajátossága miatt. Emiatt én is el vagyok zárva a társaságtól, pedig vágyom rá. Szóval átérzem a helyzeted.

2013. aug. 27. 07:55

Sziasztok!


26 éves vagyok nagyobbik fiam autista.Szerencsére csak "enyhe" autista.Mi Csillaghegyen lakunk és szívesen ismerkednék és ha lehet találkoznék is hasonló helyzetben lévő anyukákkal,lurkókkal.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook