Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anyukák! Ti mit csináltatok éppen mikor elindult a szülés? fórum

Anyukák! Ti mit csináltatok éppen mikor elindult a szülés? (beszélgetős fórum)


1 2
53. chateigne (válaszként erre: 50. - Maditta)
2014. febr. 9. 23:18
5-10 perces fájásokkal hajnalban, aztán reggel kórház, erősödő fájások, majd végül koradélutánra megszületett Lili :)
2014. febr. 8. 18:47
Már nagy a lányom,de éppen havat lapátoltam mikor elfolyt a magzatvíz egy része.
51. álmodozó hölgy (válaszként erre: 49. - Chateigne)
2014. febr. 8. 18:30
Akkor lehet gratulálni? Megírnád, mikor,mennyivel és a nevét? Köszönöm! Minden jót nektek!!!!!
50. maditta (válaszként erre: 49. - Chateigne)
2014. jan. 28. 21:00
Hogy történt/ folytatódott? :)
49. chateigne (válaszként erre: 47. - Álmodozó hölgy)
2014. jan. 27. 21:26
na most már én is tudok nyilatkozni: Aludtam :)
2014. jan. 23. 20:20
aludtam
47. álmodozó hölgy (válaszként erre: 1. - Chateigne)
2014. jan. 23. 15:04
Szia! Mi újság????
46. pzuzu
2014. jan. 21. 11:50
Nekem péntek este bevásárlás közben folyt el a magzatvizem a Pennyben :-). Volt még hátra 3 hét. Egyedül voltam, de hál' isten autóval. Hazamentem, riasztottam a párom, bementünk és szombaton délután lett meg a pici. Így utólag bánom, hogy hagytam hogy ilyen sokáig legyen víz nélkül, de akkor még nem tudtam, hogy ez nem túl jó!
2014. jan. 20. 23:54
Forma1-et néztünk
2014. jan. 20. 23:45
Az elsőnél olvastam,mert már délután tudtam,h buli lesz,éjjel meg az 5 percesektől aludni nem tudtam,így hajnalban bementünk. A másodiknál fogat mostam,készűltem a koriba,mert őt túlhordtam.
43. boxa
2014. jan. 20. 23:39
Aludtam. Derék fajas kombinálva hasi görcs el. Amikor kezdtek rendszerezodni akkor voltam biztos benne.
42. Rubiny
2014. jan. 20. 07:21
Aludtam-volna:)
41. Zamila
2014. jan. 18. 17:17
Mind a két lányomnál hajnalban kezdődött,arra ébredtem,5 percesekkel.Az elsővel otthon a másodikkal a kórházban mert már túl hordtam.
40. a0c1361e44 (válaszként erre: 24. - Szomorkodó)
2014. jan. 17. 23:08

Majdnem teljesen stimmel:)

Annyi a különbség, hogy nekem nem kötözték ki a lábaimat, de feküdtem és kínlódtam...

2014. jan. 17. 23:02
Az osztálytalálkozómra készültem.....csak nem értem oda. :)
2014. jan. 17. 23:00

Mindkét gyereknél a magzatvíz folyt el,fájás semmi nem volt. Egyébként aludtam,hajnalban kimentem pisilni, visszafeküdtem és akkor éreztem, hogy bepisiltem, tudtam, hogy a magzatvíz az.

A labda nekem sokat segített, kevésbé fájt úgy, mint mikor az ágyban feküdtem.

37. chateigne (válaszként erre: 36. - Ében11)
2014. jan. 17. 20:48
hát igen, sokan mondják, hogy mennyire energikusak az előtte való napokban...hát én inkább fáradtságot érzek egyelőre, de mindenesetre túl aktív biztos nem vagyok :)
36. ében11 (válaszként erre: 17. - Chateigne)
2014. jan. 17. 19:34

Jósló fájásaim nekem is voltak, főleg hajnalban, mindig felkeltem hogy olyan furcsán kényelmetlen minden, majd visszaaludtam.

Szülés előtt viszont toppon voltam előtte nap még takarítottam is, babakádat sikáltam ki.

Amikor elfolyt a magzatvíz egy része otthon semmi fájdalmam nem volt, délután 5 órától 12 óráig szinte semmi nem történt, menses szerű fájásaim voltak 11 körül a méhszáj is félig nyitva, adtak ezért infúziót, az jól felerősítette a fájásokat-csillapítót nem kértem, de utána egyáltalán nem emlékszem hogy mennyire fájt.:)

2014. jan. 17. 19:26

Aludtam előtte nap végre egy igazán jót!

Délután 5 körül zöldbablevest főztem-kiszedtem belőle egy jó nagy adagot magamnak, tv-ztem és egy pici pattanást éreztem belül és elfolyt a magzatvízből egy kevés.

Evés helyett tusolás, pakolás a bőröndbe, telefonok, 9 körül felvettek a szülőszobára-fájások még sehol, 3:20kor megszületett a drága.:)

A szexet az én dokim is említette előtte pár héttel, de nekem már kissé nyitva volt a méhszáj és nem próbáltuk ki, az utolsó hónapot kihagytuk.:)

2014. jan. 17. 19:11
Én aludtam. A burokrepedésre ébredtem fel, mintha megcsípett volna belülről. :-)
33. álmodozó hölgy (válaszként erre: 27. - Chateigne)
2014. jan. 17. 18:34
A helyes lélegzetvétel könnyít. Minden fájás CSAK 1 percig tart,és annak van egy csúcsa.!!! Lazíts, mintha lassan fújnád el a gyertyát...Első gyermekemnél ma már lassan 20 éves, végig jártam terhestornára! Egy tündér volt a csaj! minden elpróbáltunk. A második lányomnál 7 éves a sok sex segített:-) Bár az éjjel nem vállaltam be, mondta a szülésznő, hogy kár volt, mert a sperma igen jó hatással van arra, hogy gyorsabban tágulj.Mert a lényeg, hogy gyorsan nyíljon a méhszáj...
2014. jan. 17. 16:15

Hajnalban, 3:15-kor ébredtem kellemetlen érzésre alvásból.


20 perces fájásokkal kezdtem, és fél 12kor mentem be a kórházba ,


majd délután fél 2 -kor megszületett a Lányom :)

2014. jan. 17. 14:35
Én hajnalban ébredtem, 12 percesek voltak, egy óráig néztem, az olyan 5 fájás kábé, csak a rendszeresség volt feltűnő, de nem fájt olyan nagyon. Felkeltem, ittam, visszafeküdtem és elaludtam. Ez volt olyan 1-től 2-őig. Fél ötkor ébredtem erős fájásra, olyan volt, hogy a levegő is bent akadt, visszaaludtam, fél óra múlva újabb, majd megint fél óra múlva újabb fájás, össze kellett kulcsolnom a két kezem, hogy kibírjam. Akkor keltem fel, és onnan 15 perces fájásaim voltak, némelyik levegő bennakadós volt, némelyik kevésbé erős. 5 percesekig vártunk, majd indultunk a kórházba.
2014. jan. 17. 14:30

Nekem reggeltől kezdve fájt a hasam, sugárzott a derekamba is. A magzatvíz nem egyszerre folyt el látványosan, hanem több kis részletben.

Estére már úgy fájt, mint egy jó erős menstruációs görcs beszorozva kettővel, akkor mentünk a kórházba, még aznap megszületett.

(Én úgy "bírom", amikor filmekben látványos-ordibálós-összerogyósan jön rá valakire egyik másodpercről a másikra...)

29. Zebra25 (válaszként erre: 27. - Chateigne)
2014. jan. 17. 14:30
Mindenkinek más válik be. Majd kitapasztalod.
2014. jan. 17. 14:30

Tévét néztem, épp azon gondolkodva, hogy megyek fogat mostni, hogy nyugodtan elalhassak a filmen!:)

Aztán ahogy felkeltem, valami pukkanásfélét éreztem a hasamban, mintha pezsgőt bontott volna a kissrác. Kimentem wc-re, valami enyhe szivárgás volt csak - onnan tudtam, hogy ez már "az" lesz, hogy enyhén zöldes árnyalata volt a víznek, tudtam, hogy az a magzatvíz lesz, és nem vizelet. 2 és fél órával később a tökéletesen egészséges kisfiam már a kezemben is volt!:)

2014. jan. 17. 14:25
vajúdás alatt milyen pozíció segített?
2014. jan. 17. 14:01

Össze lehet téveszteni.

Én azt hittem, elfolyt a magzatvíz, közben pedig csak angyon erős folyásom volt.

Nagyon gáz volt, bementünk a kórházban, de már 2 ujjnyira nyitva voltam, szóval mégsem voltam azért annyira hüle.

Na de magas vérnyomás, székelési inger minden megvolt.

2014. jan. 17. 13:48
Fájdogált a hasam, gondoltam jósló fájások. Elmentem zuhanyozni, mikor már készen voltam elment a magzatvíz így menni kellett a kórházba.
2014. jan. 17. 13:42

Feküdtem a szülőágyon szétrakott, kikötött lábbal, és kinlódtam.

Szerintem a nagy átlag ezzel üti agyon az időt ilyenkor.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook