Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anyósokról fórum

Anyósokról (beszélgetős fórum)


61. bea533 (válaszként erre: 57. - Mothertiger)
2006. jún. 13. 21:10

Meg értelek de.Arra kérlek hogy a párodnak soha se mond.hogy dobja el a szüleitt a te kedvedért.Most még nem érted de egyszer te is leszel anya-anyos Neked sem lesz mindegy ha a te

Fiad vagy a lányod nem megy hozád nagyon fog fájni.Párodnak a legroszab mert két tüz közőtt őrlődik nem tudja kinek is tegyen a kedvére ha menyen haza majd ő is be látja hogy kinek van igaza had jőjőn rá magátol.Jó tanácsként mondom.

60. emilia
2006. jún. 13. 19:50
köszönöm hogy vannak olyan mennyek is, akik a jót is észreveszik az anyósokban. Kinek milyen a lelkivilága úgy ítél, ha megdobnak kővel dobd vissza kenyérrel, talán ha rossza jót adsz, idővel jót kapsz vissza. Nem az a valami , amit az életben elérsz, hanem az a valmi amit eltürsz.
59. Pimpus (válaszként erre: 58. - E71af41436)
2006. jún. 10. 17:29
Ezt én is csak meg tudom erösíteni. Az apukám szülei mindent apukám bátyjának adtak, apukám semmit sem kapot, még kedves szavakat is ritkán. Ennek ellenére végig ragaszkodott hozzájuk és mindig kisegítette öket a bajból, amikor az imádott másik fiúk rendszeresen cserben hagyta öket. Ez olyan kötelék, amelyet nem igazán lehet megszakítani és nagyon nehéz tétlenül nézni, elfogadni, de ha belebeszélünk, akkor csak rosszabb lesz.
58. e71af41436 (válaszként erre: 57. - Mothertiger)
2006. jún. 10. 15:45
Ez azért lehet,mert ő akkor is az Anyuja marad. Ez nálunk is így van, a párom is és a testvérei is tudják,hogy sok rosszat kaptak gyerekként,de akkor is az ő az Anyujuk. ennyi.....akit mellesleg én is úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúútálok....
57. mothertiger (válaszként erre: 52. - Bea533)
2006. jún. 10. 15:04

Nem kamuzok, bár kamuzhatnék!!!

Tartom is tőlük a távolságot, ne aggódj! Csak a páromat nem tudom megérteni, mert ő olyan előszeretettel megy hozzájuk-- persze nélkülünk,--és látom rajta, hogy rosszul esik neki, ha az anyjáról rosszat mondok. Lehet rejtett mazochista?? :))) Hálistennek már kb. 2 hete nem tolta el a pofáját az a szipirtyó, mert "megsértettem". IIIIIIGEEEEEENNNNN!!!!!

2006. jún. 10. 13:53
sziasztok!Az én anyósom nagyon tündéri nőszemély.Nagyon sokat vigyáz a gyerekeimre,/Bálint 4 éves,Marcell 3 éves lessz/és a gyerekek is imádják a mamát!Nagyon ritkán avatkozik a magánügyeinkbe,de ha meg is teszi,nem mélyül bele.Én nagyon bírom,de ez szerintem kölcsönös!
55. Kunigunda (válaszként erre: 53. - 3b4055e2b2)
2006. jún. 9. 16:05
Egyik "harc edzett" ismersom azt ajanlotta, hogy vegyem be "a tojokra tablettat" , haszanljam az "egyik fulemen be, masikon ki" modszert. Na en megfogadtam a tanacsat es azota nyugodt vagyok, nem eszem mindenert magam.
54. Rekus (válaszként erre: 53. - 3b4055e2b2)
2006. jún. 9. 11:38
Igen, az nagy segítség, ha a párod melletted áll!:)
2006. jún. 9. 10:36
Na és mit szóltok amikor az orrát mindenbe beleütő anyós mellé kaptok egy ugyanolyan sogórnőt fiatalabb kiadásban!Hála Istennek azok az évek már elmultak amikor még levegőt sem tudtam tőlük kapni!Szerintük mindent ugy kellett volna rendeznem ahogyan ők látták jónak, ha a gyerekem beteg volt lelkiismeretfurdalást akartak okozni"Miattam beteg a gyerek!"Azóta sok viz lefolyt a Dunán,párom is mindig mellettem állt és szép lassan letudtam őket szerelni!
52. bea533 (válaszként erre: 46. - Mothertiger)
2006. jún. 9. 10:11
Hátha ez mind igaz akkor meg értelek elég szomoru,hogy ilyen emberek is vannak.A HÁTAMON IS VÉGIG FUTT A hideg akor ezek egy szadista család. Parancsolni peddig semi képen ne enged tisztes távolság ,TŐLE.!!!!
51. zazuka (válaszként erre: 50. - Kunigunda)
2006. jún. 9. 10:00

Nahát, én is tudnék az enyémről rémtörténeteket mesélni.

Pedig legtöbbször ugye úgy megy, hogy gázos anyós, édes após.

Hát, nálam nem jött be :(

2006. jún. 9. 09:52
Sziasztok. Mindenki az anyosarol beszel en meg aposom miatt kapok sokszor agybajt.Ezert is romlott meg mostanaban a kapcsolatunk. Sajna.
49. zazuka (válaszként erre: 48. - Rekus)
2006. jún. 8. 13:54
Én is szívesen tartoznék ahhoz a párthoz, de az én anyósom alattunk lakik (mi a tetőtérben).
48. Rekus
2006. jún. 8. 13:39

Hellosztok!


Hát látom van az én anyósomnál rosszabb, meg jobb is...

Alapjában véve kedves, aranyos, segítőkész nő, de mindenbe bele akar szólni.Mindezt jóindulatból, hogy az legyen ami szerinte a leghelyesebb....

Néha egészen fondorlatos cseleket tud kieszelni...

Még jó hogy távol lakunk tőle, és így nem nagyon tud beleszólni a mindennapjainkba. A sógornőm nem lakik tőle messze, és sajnálom szegényt mert folyton hadakoznia kell az anyjával.


Csatlakoznék ahhoz a párthoz aki szerint olyan messze kell az anyóstól lakni, hogy ne tudjon átjönni papucsban.

47. 4726e582cf (válaszként erre: 46. - Mothertiger)
2006. jún. 8. 11:55

Moti! Ne is hagyd, hogy a saját rezidenciádon bárki is beleszóljon bármibe is :), sőt a saját gyerekedet úgy neveled, ahogy neked tetszik, ebbe se engedj beleszólást. Nyilván legjobb tudásod szerint neveled :).


Nohát! Felháborító... mármint a nevelési szokásaik. Neked is verned kéne a gyereket? Attól jobb lesz? Juuj grrrrrrrr.


Igazad van, nem kötelező tűrnöd, bár én mondjuk már az első adandó alkalommal visszacsaptam volna, de csak azért, mert én nem vagyok urinő.

Juuj, mitől lennél kurva? Grrrrrr, lehet nincs tisztában a szó jelentésével. De szenya... Hát Csibi, remélem távol tudod tartani a csemetétől ezt a nőszemélyt!

46. mothertiger (válaszként erre: 45. - Bea533)
2006. jún. 8. 10:40

Annakidején amikor összejöttünk a párommal, neki mondta, az egyik ismerősöm meg a tanú rá. Nem érdekel az indok hogy miért utál, nem szerethet mindenki. Viszont azt nem tűrhetem, hogy az én házamban fikázzon, szerintem te sem tűrnéd. Meg az állandó célozgatások, hogy rossz anya vagy.

Anyósom most 40 éves. Próbáltam vele tisztázni egy-két dolgot, de ő csak fújta a magáét és tagadott. Elmondok neked egy-két dolgot.

Párom elmesélte, hogy kiskorában mindig megverték, ha "rossz" volt, mamája pl. orrvérzésig pofozta, anyósom meg szembe köpködte. Anyósom nem igazán vett részt a gyereknevelésben, mert fontosabb volt neki a tanulás mindennél, teszi ezt mind a mai napig. Próbáltam elengedni a fülem mellett cinikus, bántó megjegyzéseit, és azt hogy nevelni akarja a gyerekemet. De elérkezett egy bizonyos pontig a beszólásaival, és elegem lett. Nem kötelező nekem tűrni a bunkóságait, és mióta megtudtam ezeket a gusztustalan dolgokat róla meg a családjáról, megértheted, hogy még a kezébe se adom szívesen a kisfiamat. Ő kurvának tart engem, én meg egy idióta, érzelmileg primitív embernek őt. Ennyi. :)

45. bea533 (válaszként erre: 44. - Mothertiger)
2006. jún. 7. 21:26
nem tudom mennyi idős az anyosod? és te honan vetted hogy mindenek le hordot.Meg kérdezted mi ért van ez az ellen szenv irántad.Tudod van egy kjözmondás okos enged szamár szemved.HA RÁ HAGYOD TUDOD UGY JÓBB LESZ mind kettőtöknek azt a kis időt ki birod amig találkozol vele ha nem laktok együtt.pláne.csak annyit foglalkoz vele amennyit éppen csak muszály.
44. mothertiger (válaszként erre: 43. - Bea533)
2006. jún. 6. 22:15
Tudod az a legszebb az egészben, hogy nem én kezdtem a genyóskodást. Összejöttem a fiával, lehordott--a hátam mögött természetesen--mindenféle vén, cábár kurvának, úgy hogy nem is ismert. Nem is akart megismerni kb. még 3 évig, amikoris teherbe estem. Onnantól üzengetett, sütit küldött...stb. Semmi bocsánatkérés nem volt, de ezt még elnéztem. Itt rontottam el a dolgot, mert kérdőre kellett volna vonnom, csak hogy ne szálljon el magától! Próbáltam a barátja lenni, normálisan beszéltem vele, elnéztem a hajdani kurvázását. Aztán ahogy lenni szokott, elszaladt vele a ló, én meg besokalltam. Ennyi a történet. Most pedig felőlem akár fel is fordulhat...
43. bea533 (válaszként erre: 41. - Pimpus)
2006. jún. 6. 22:05
Szia!! igazad van jóbb olyan anyos akivel mindent meg lehet beszélni,s az is hogy nyugodtan elmondhatod a véleményed ez nagyon jó én is azt mondom a lánykáimnak.hogy beszédből ért az ember lánya.Szemtől szembe és akor nincs fére értés.Nem igaz?Minden embernek van árnyoldala,de azt el kell nézni egymásnak neked és nekem is van.Hiba nélkül nincsen ember Ha másban meg értitek egy mást az nagyon jó.Az én mennyeim is nekem mondanak el mindent mint a saját szüleiknek azt mondják én meg értem őket,meg beszéljük.ha gond van és meg oldjuk.
42. Pimpus
2006. jún. 6. 17:46
...azt elfelejtettem írni, hogy mindig el szokta mesélni, hogy mennyit járt annak idején bulizni. És nevetve adja elö, hogy 1968-ban terhesen, nagy pocakkal ment férjez - mindezt egy konzarvatív dél-spanyol családban.
41. Pimpus
2006. jún. 6. 17:43

Sziasztok!


Én nagyon kedvelem az anyósomat. Persze vannak árnyoldalai, pl. minden tüsszentésnél egy kisebb méretü gyógyszertárra való tablettát vesz be ill. szeretne másba belediktálni. Ennek megfelelöen az egész ház tele van pezsgötablettával, gyógycukorkával és egyéb hasonló kellékekkel... Amit nagyon szeretek benne, az az, hogy teljesen toleráns és nem sértödékeny. Meg lehet mondani neki bármilyen véleményt (a fiai gyakorolják is ezt szorgalmasan), nem sértödik meg, hanem képes azt is belátni, hogy esetleg nincs igaza. Ez nekem azért fontos, mert az anyukám sajnos nem így müködik, nálunk az egész család tapintatosan elhallgatja az eltérö véleményeket. Ja, és ami a legjobb, 70 éves és biciklitúrákra jár, simán letagadhatna 10 évet.

40. bea533
2006. jún. 5. 23:57
Lányok -lányok lesztek még ti is anyosok akkor,is igy fogtok véleményt alkotni.Nem hiszem erről vitatkozhatnánk.Nekem is volt anyosom.és van kétt menyem isÉn ugy érzem nem vagyok és voltam gonossz boszi anyos igaz ezt a menyeim tudnák meg mondani én ugy érzem ,hogy rendbe van minden.De hát ézt ők jóbban tidják nem igaz.
39. mothertiger (válaszként erre: 35. - Szika)
2006. jún. 4. 16:17

Bocsi, de én mégse dugnék fel szappant a babucimnak. Még nekem is rosszul esik, amikor belemegy a szappan a ..., nemhogy annak a pici ártatlan gyereknek.:) Erre inkább a glicerinkúpot használjuk, nekem ez humánusabb eljárásnak tűnik.

Egyébként az a lotyó már nem vesz levegőt a közelemben, gondoskodtam róla! Többé nem hagyom, hogy úgy beszéljen velem, mint egy utolsó kurvával, már elnézést, hogy vulgáris voltam...

2006. jún. 3. 21:32

Sziasztok!


Nekem nagyon jó a kapcsolatom az anyósommal, pedig már 2 éve élünk egy fedél alatt, közös konyhán! Ö föz és meg kell mondjam, semmi pénzért nem venném ki a fakanalat a kezéböl,mert isteni kajcsikat pakol az asztalra.

A néhanapján elöforduló vitáktól eltekintve, semmi különösebb bajom nincs az anyósommal. Persze nagyon tudni kell alkalmazkodni, de szerintem ezt akkor is muszáj lenne, ha nem vele laknék egy házban, hanem az én szüleimmel, vagy bárkivel.

A jó viszonytól függetlenül lassan szeretnénk elköltözni, de ez nem anyós miatt van, hanem mivel most házasodunk össze, ideje lesz külön lakás-életet élni.

Az én anyósom olyan rendes velem, hogy ilyet csak kívánni tudok mindenkinek! Igaz, hogy sokszor olyan dologba is beleszól, amibe nem kellene, de ez elkerülhetetlen, hisz nem dughatja homokba a fejét, amikor hallja a beszélgetéseinket. Ok, olyankor én sem örülök ennek, de szerintem nem csak az anyósnak, hanem a menynek is kell alkalmazkodni. No,persze csak annál akinél lehet:)

Képzeljétek el, mindig a kedvenc kajáimat készíti nekem, sokszor hoz apró ajándékokat, ha lát valami -szerinte- nekem való dolgot.Múltkor bugyit hozott!és tudta a méretemet:)nem felejti el a szülinapom, névnapom, tortát csináltat...bla-bla.

Jó-jó...nem szent,néha agybajt kapok, mert nem egyezik a gondolkodásuk pár dologban, és olyankor inkább elhagyom a harcteret, hogy ne legyen nagy baj, s hogy késöbb is elmondhassam, hogy minden okés, de alapban én azok közé tartozom, akik szeretik az anyósukat!


Üdv

37. 4726e582cf (válaszként erre: 36. - Rozsa3)
2006. jún. 3. 16:22

Nálunk nem lesz vész... :) Tudod röppenek a pasihoz :)), anyós marad itt. Mivel már 19 éve (tom más számot mondtam, de utánaszámoltam és 19 a helyes) kint él, és előtte sem kötődött úgy az anyjához, így ebből sem lesz gond.


De mondtam, hogy eddig az ég világon nincs semmi bajom az anyósjelölttel :). Különben is nagymamás, és inkább úgy is kezel, mint az unokáját, nem mint a fia szerlemét :). Cukipofa tényleg. Sajnálom, hogy másmilyen anyós is létezik :(((.

36. rozsa3 (válaszként erre: 34. - 4726e582cf)
2006. jún. 3. 09:47

Tényleg messze az anyóstól. Volt ilyenben részem, mi elváltunk. Azóta már nincs jóban az anyjával. Mi abban az utcában vettünk házat, annyira naív voltam, azt gondoltam, majd megszeret. Állítólag szeretett.

Kell egy kicsi taktika, mindenbe látszólag egyezz bele, soha ne mondjál ellent, majd saját maguknak megcsinálják a keresztet :)

35. szika (válaszként erre: 7. - Mothertiger)
2006. jún. 2. 23:17
Én teljesen elhiszem, hogy utálod anyóst. én is enyémet. De a székrekedésre tényleg jó a szappankúp. Szokták is adnia mai napig. Anya körzeti nővér, és ő is mindig javasolja. mert ez egy természetes anyag, enm egy gyógyszer, és többe között az a trükkje, hogy ugye glicerines, síkosítja nyílást, illetve picit csípi is,a mitől a pici össze-összehúzza, és így megindítja a perisztartikát, és könnyebben eredményt hoz. :))) Ettől függetlenül tudom, miylen a gonosz anyós, úgyhogy megértelek, hogy iylenkor már semmi sem jó..az se ha levegőt vesz. Sőőőt. Az lenne a legjobb, ha nem is venne. hihihi :))
34. 4726e582cf (válaszként erre: 33. - Ekka)
2006. jún. 1. 13:07

jóvan, akkor tudjuk a választ...


ejej... jó messzire költözzetek anyóspajtástól :).

33. Ekka
2006. jún. 1. 13:05
Szerinted ki az oka annak, hogy a kis Lükim így áll a nősüléshez?? (költői kérdés:)) )
32. 4726e582cf (válaszként erre: 31. - Ekka)
2006. jún. 1. 13:03
Vagy nem meri... Lentebb írtam, hogy úgy vannak az anyósok a pici fiukkal, hogy a nő, akit elvesznek feleségül az az ő pici fiuk, és az a nőszemély egy undok, és elrabolja a kisfiukat... Nos így nézve tényleg így kezelik a fiukat.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook