Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Anyós probléma, amikor már semmi nem jó, amit csinálsz fórum

Anyós probléma, amikor már semmi nem jó, amit csinálsz (beszélgetős fórum)


1 2
2015. ápr. 2. 13:54
Ügyes vagy h csak ennyit híztál!!!Nemrég hallottam egy kutatásról,amiben megállapították,h az eleve túlsúlyosan induló vagy a terhesség alatt túl sokat hízó kismamák gyerekei betegesebbek lehetnek.Ez persze csak általánosságban igaz,de azért mindenképpen jobb,ha nem híznak a mamák túl sokat.
7. pieta4 (válaszként erre: 5. - Bözsi néni)
2015. ápr. 2. 13:44

Én is annak a híve vagyok, hogy az adott illetővel kell rendezni a problémát, tőle megkérdezni, mi a gond.

Sajnos azonban vannak olyan emberek, akikkel ezt nem lehet megtenni, mert olyan a személyiségük, hogy az egyenes beszéd nem használ vagy épp megsértődnek:(

6. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - 70b16b8f8b)
2015. ápr. 2. 13:42

Éljétek úgy az életeteket, ahogy ti szeretnétek.

Nem szólhat bele még az anyós sem.

Ha nem tetszik valami neki, akkor mi van?

Lehet, hogy csak félt mindkettőtöket!

Te is leszel anyós!


Egy anyós :D

5. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - 70b16b8f8b)
2015. ápr. 2. 13:38

Szerintem ahelyett, hogy itt vadidegenektől kérdeznéd, hogy anyósod miért ilyen, kérdezd meg szépen, kedvesen tőle.


Biztosan nem veszi le a fejedet, ha megkérdezed, hogy szerinte miért is kellene többet híznod, mikor az orvosok is általában max. 10 kilót tartanak normális súlygyarapodásnak.


És elmagyarázhatnád neki ugyanígy az indokaidat is költözéssel kapcsolatban - még az is lehet, hogy megértené.


Én például azt nem értem és fogom fel, hogy ha valakinek valami baja van egy másik emberrel, (akár anyós, akár házastárs, munkatárs v. testvér) miért nem az illetővel beszéli meg?


Lehet, hogy az érintett nem is érzékeli, hogy a másik félnek gondja van vele, és meg lehetne beszélni a dolgokat.


Ehelyett idegenekkel kibeszélni családi problémákat... hát se nem etikus, se nem megoldás semmire.

2015. ápr. 2. 13:34

Ne engedd, hogy bárki más mondja meg, hogy Neked hogyan kellene élned, mit kellene tenned.


Mivel az anyós a férjünk Édesanyja, így tisztelettel hallgasd meg a tanácsait, -hisz bölcs öregek,- és természetesen azt tedd, ami Neked, és a kis családodnak /apa, anya, gyermek/ a legjobban megfelel.

2015. ápr. 2. 13:32

Azt nem tudom,miért ilyen!


De ezek nem olyan nagy problémák(szerintem)


Van itt bőven anyós fórum...na,azokban aztán van harc az anyósokkal.


Ha nem tetszik neki,akkor nem tetszik,ez van...

2015. ápr. 2. 13:32

Jaj, ez egy szupi anyós, már látom! :/


Részvétem!


Párod melléd áll?

2015. ápr. 2. 13:26

Szeretnék véleményeket kérni, hogy az anyósom miért ilyen.

A terhességem elején megállapították a

terhességi cukorbetegséget,diétára fogtak, amit tartok. Emelett a 32-ik hétre is "csak" 10kg-t híztam, ami az anyósomnak nem tetszik. Alapból vékony testalkatról indultam 52kg-mal kezdtem 162cm-hez és most tartok 62g-nál.

Hiába mondtam, hogy kötelező a diétát betartanom, olyan mintha fel se fogta volna.

A másik, hogy az zavarja, hogy a szomszéd faluba költöztünk, ami 5km-re van tőlük, de vmiért gyűlöli azt a falut és az a legnagyobb gondja, hogy miért nem a másik helyre (konkrétan Mórra) költözünk. Költözhettünk volna tőlük 40km-re arrébb is de akkor a fiát is alig látja,az unokájával együtt.Ne haragudjatok, hogy ennyit írtam, de sajnos kikívánkozott!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook