Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Anyós probléma, amikor már semmi nem jó, amit csinálsz fórum

Anyós probléma, amikor már semmi nem jó, amit csinálsz (beszélgetős fórum)


1 2
2015. ápr. 15. 09:21
az anyosod feltekeny rad egyszeruen,mert elvetted tole az aranyos kisfiat!en tuti vmi emlekezetes borsot tornek az orra ala,hogy elmenjen a kedve bantani teged!
37. Gyssmo (válaszként erre: 20. - 9b10f3d7ff)
2015. ápr. 14. 16:42

Sziasztok !

Csak olvasgatom a hozzászólásokat , hátha találok valami okosat az én " drága " anyósommal kapcsolatba, és ekkor olvasom ezt a tuti receptet :D!!!!

Ettől jobbat kitalálni sem tudnék :)

KÖszike !!

36. kleeri
2015. ápr. 5. 19:12
Szoritkozz a minél ritkább és rövidebb találkozásra
35. Bözsi néni (válaszként erre: 33. - EsztyMorgan)
2015. ápr. 2. 22:50
No, igen :-)
34. Misaki Itó (válaszként erre: 33. - EsztyMorgan)
2015. ápr. 2. 19:54
Ez 100százalék.
33. EsztyMorgan (válaszként erre: 15. - Bözsi néni)
2015. ápr. 2. 19:47
Azért a "fiatalokkal" sem egyszerű. Mindenkinek megvan a maga rigolyája". Talán épp ezért jobb külön.
32. 96e4cb8ca7 (válaszként erre: 23. - Arrival)
2015. ápr. 2. 16:36
Az enyém is másik földrészen van :D De van olyan befolyása a fiaira hogy ha utálna már lehet nem lennénk együtt a férjemmel. Ő viszont van olyan intelligens, hogy aki boldoggá teszi a fiát azt 100%-ig elfogadja. Ezt el is mondta nekem mikor ott voltunk, szóval engem elfogadott.
31. fincsi5 (válaszként erre: 29. - 1e072b34d7)
2015. ápr. 2. 16:33
DDD
30. 96e4cb8ca7 (válaszként erre: 5. - Bözsi néni)
2015. ápr. 2. 16:32
Van, akivel egyszerűen nem lehet kommunikálni, pl egy gyűlölettől elvakult anyós is ilyen sajnos. Bár saját tapasztalatból mondom, hogy egy após aki utálja az embert még ennél is rosszabb. Exem apja ritka nagy szemét volt, nem bírta megemészteni a fia választását, soha ne lássam többet...
29. 1e072b34d7 (válaszként erre: 1. - 70b16b8f8b)
2015. ápr. 2. 15:49

Nem látom tragikusnak a helyzetet. Csak elmondja a véleményét. Hadd mondja! Egy anyósnak ez a "dolga", a miénk meg az hogy elengedjük a fülünk mellett.

Később majd fog magában is beszélni.

28. Deni plus (válaszként erre: 5. - Bözsi néni)
2015. ápr. 2. 15:06
Nem hiszem,hogy sok értelme van.Sajnos,effajta szívszorító próbálkozásoknak se vége,se hossza.Veszedelmesen megzavart agyak léteznek,világért se ártanék neki;De máshova küldeném!:)
2015. ápr. 2. 14:50
Mégegyszer köszönöm mindenkinek a választ,hétvégén amikor megyünk és szóvá teszi, akkor meg próbálom megbeszélni vele, ha nem sikerül akkor se felfognia, akkor a tanácsait egyik fülön be másikon ki hallgatom.
2015. ápr. 2. 14:48
Ez jó:) hétvégén húsvét vasárnap megyünk, akkor elmondom neki ezt a mondatot:) addig én is veszek pár mély levegőt:)
25. Deni plus (válaszként erre: 1. - 70b16b8f8b)
2015. ápr. 2. 14:46
Javasolni kellene ,neki:Vegyen egy mély lélegzetet és próbálja túlélni,hogy nem vagy deszkalapos:)))
2015. ápr. 2. 14:36
Nálam "problémázik" ilyeneken. Sógornőm alapjáraton vékony, ezt öröklött dolog náluk, a férjem se egy hű de vastag ember,após is vasággyal 50kg. Azt látom néha,nem mindig, hogy számára fontos a divat,és hogy másnak milye van és szeretné utánozni. Párom unokatesójáéknál, ahol lett baba, ott kb 20-25kg ment fel. DE! ott nem volt eü probléma mint nálam ez.Anyósom is nem rég kezdett el fogyózni.Rájöttem miért ilyen:) Lehet, hogy azért ilyen,mert én kivételnek számítok:):)
23. arrival (válaszként erre: 1. - 70b16b8f8b)
2015. ápr. 2. 14:31

Ezert orulok, hogy az anyosom masik foldreszen van!

A 10 kg- al mi a baja? Es mi koze hozza?

En 29 hetes vagyok, eddig 6 kg ot hiztam, es nem kell dietaznom.

2015. ápr. 2. 14:22
Ahogy most így látom, tényleg én fújom fel egy kicsit a dolgot, és nem lehet mindenkinek megfelelni, de mindig az van a fejemben, hogy mégiscsak a párom anyja.
2015. ápr. 2. 14:21

Enissa


Szószerint úgy van ahogy mondod, itt napi szinten van háziorvos délelőttönként, van posta, gyógyszertár igaz, hogy csak 2órát van nyitva ált. iskola 4 osztályig és ez csak egy falu. Ott meg annyi az az előny hogy óránként van busz Fehérvár vagy Mór fele de azzal meg annnyit érek, hogy semmit,mert ha meg beteg lennék és nem keddre vagy péntekre esne,akkor mehetek egy másik faluba, ahova még rosszabb eljutni.

20. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 10. - 70b16b8f8b)
2015. ápr. 2. 14:15

Rittyents egy nagyon finom többfogásos ételt, és hívd meg a falu legpletykásabb emberét, azonnal elterjed a főzeléken kívül mást is tudsz főzni. :D Jó ez tréfa, de mi a manót érdekel, hogy most mit gondolnak Rólad? Aki ismer nyilván tudja mire vagy képes, aki meg nem, hát magasan tenni kell az ilyen emberekre, ha ennyi telik csak tőlük, hogy máson köszörüljék a nyelvüket. Mindenkinek nem fogsz tudni megfelelni, ami ellen meg nem tehetsz, ne is foglalkozz vele, mert csak magadat bosszantod.


Anyósodnak magyarázd el, ha nem éri fel a szellemi színvonala, hogy a baba és Te is veszélyben lehettek, akkor ezzel sem tehetsz semmit.

Költözni meg én oda költöznék, ahol gyerekemnek, családomnak jobb, ahol jobb az orvosi ellátás, vagy közelebb van, ahol jobb az óvodai, iskolai oktatás. Ti egy új család vagytok ezt kell figyelembe venni, nem azt a szülők mit szeretnének.

Gondolj bele hányan külföldön keresik a boldogulást, több ezer, tízezer km távolságra.

2015. ápr. 2. 14:14
Mielőtt valami félre értés lenne, nekem is vannak hibáim, és nem lejáratni szeretném őt,mert pl. az exem anyukája teljesen más volt.
2015. ápr. 2. 14:13

Amikor volt az az eset,hogy valótlant állított a hátam mögött( hogy csak főzeléket tudok főzni) kiderült a dolog,akkor se történt semmi.....

Amikor a nagymamájánál laktunk pár hónapot költözés előtt, akkor se csinált semmit a párom, de azóta már a nagyi is rengeteget változott, ahogy észrevettem. Sajnos nem csak én panaszkodok rá, hanem az anyukája, akinál laktunk, és az ő anyósa is.

17. Bözsi néni (válaszként erre: 10. - 70b16b8f8b)
2015. ápr. 2. 14:10
De még nem beszéltél vele? Azért egy próbát megér...
16. Bözsi néni (válaszként erre: 14. - 70b16b8f8b)
2015. ápr. 2. 14:09

Talán ha a párod beszélgetne el vele ezekről a dolgokról, az segítene.


Mégiscsak az ő anyukája.


Ha meg az se használ, hát úgysem találkoztok sokszor.

15. Bözsi néni (válaszként erre: 9. - EsztyMorgan)
2015. ápr. 2. 14:07

Igen, sajnos vannak kiállhatatlanok is. Nem is értem, nekik mi a jó abban, ha segítség helyett piszkálják a másikat.


Egyébként valóban jobb külön lakni - egy öregebb embernek már vannak rigolyái, nehezebben alkalmazkodik, stb.


Kár, hogy ilyen az anyósod.

2015. ápr. 2. 14:07
Ísy sem túl sűrűn találkozunk,mert az általa gyűlőlt faluban lakunk, ahonnan még ráadásul az apósom származik, szóval még így se jönnek túl sokszor, max minden másnap-húsvát másnap és karácsony másnap, meg max akkor amikor a párom szülinapja van, többnyire mi megyünk.
13. Bözsi néni (válaszként erre: 7. - Pieta4)
2015. ápr. 2. 14:05
Sajnos, vannak olyanok is. Akkor meg velük nem kell törődni, hagy mondják, egyik fülön be, a másikon meg ki.
12. 3d787b167a (válaszként erre: 11. - Mezei Virág)
2015. ápr. 2. 14:02
:)))
11. Mezei Virág (válaszként erre: 10. - 70b16b8f8b)
2015. ápr. 2. 14:01

Nem kell vele sűrűn találkozni.

Csak olyat mondj el neki, amit nem baj, ha a fél falu is tud...

2015. ápr. 2. 13:58

Köszönöm szépen mindenkinek a választ.

Csak ő problémázik ezen a dolgon,bárki aki megkérdezte, hogy miért van, hogy nem "szedem" magamra a dolgokat, felfogta,hogy ez van, ezért érdekes számomra dolog. Nem az a baj, hogy elmondja a véleményét, meghallgatom, max egyik fülön be másikon ki, ha épp homlok egyenes valamit másként csinálunk már durcázik.Sajnos arra is volt példa, hogy vmit elmondtam, és már a hátam mögött mindenkivel kibeszél, pletykál,és volt olyan is, hogy baromságot állított a hátam mögött pl: csak főzeléket tudok főzni. (akkor fogytam le elég durván 1hónap alatt egyéb szoc.problémák miatt).

Szóval igazat adok mindenkinek,tényleg nem arról van szó, hogy nem beszélnék vele csak sajnos hiába beszélnék vele,illetve beszélném meg a fenti problémák miatt már veszettnek érzem.

9. EsztyMorgan (válaszként erre: 5. - Bözsi néni)
2015. ápr. 2. 13:57
Ez így leírva olyan szépen hangzik :) de sajnos nem minden anyós ilyen megfontolt mint mondjuk Ön! Mikor terhes lettem a lányommal, a 34.héten elkezdett felkúszni a vérnyomásom. Akkor még azt mondta a doki, hogy szigorú ágy-nyugalom! Akkor még anyóssommal éltünk. Elmondtuk párommal a diagnózist és megértés, támogatás helyett megkaptam, hogy ilyen nincs! A terhesség nem betegség, mit akarok én egész nap "dögleni". Egy jó nagy veszekedés után az lett, hogy akkor oké..pihenjek. Két nap múlva mégis kaptam az ívet, hogy nincs ebéd főzve stb. Végül a 36.héten 190/100-as vérnyomást mértek nálam. Azonnal kórház, 10napot voltam bent mire stabil lett az eredményem. Szülés után sem lett jobb a helyzet. Folyamatos piszkálásokból telt a nap. Aztán az lett a vége hogy költöztünk. Én is hibáztam, ez biztos! De jobb így..nem jó anyóssal egy légtérben lenni. Persze kölcsönösen továbbra sem vagyunk egymás szíve csücske de ha nagy ritkán találkozunk akkor elbeszélgetünk.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook