Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anyának lenni és maradni fórum

Anyának lenni és maradni (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Anyának lenni és maradni

11. Saci49
2011. máj. 9. 16:32
Sziasztok! Nagyon kedves tőletek, hogy írtatok! Sajnos beteg voltam, nem kicsit, de megbírkóztam vele és örülök nektek. Szép gondolatokkal toldottátok meg az enyémet.Köszönöm
2009. okt. 22. 09:53
Hát igen, azt hiszem az anyaság azért olyan csodálatos dolog, mert amínt egy anya megszüli gyermekét, egy életen át megtapasztalhatja és átélheti vele kapcsolatban a világ minden boldogságát és minden kínját. És ez igy szép és kerek, a jó dolgok a rosszakkal együtt. Erről szól, vagyis ez maga az élet...
2009. okt. 21. 17:43

Én mindennap benézek, de magammal mégsem beszélgethetek!

Kinyomtattam a cikket és elolvastam a lányaimnak is, hiszen ők kamasz fiúkat nevelnek, és most nagyon nehéz velük.

2009. okt. 21. 16:56
Huha ide jó rég óta nem írt senki!!:(
2009. febr. 18. 18:24
Köszönöm,hogy olvashattam.Igazi emberi érzésről tanuskodik.
2009. jan. 6. 18:04

Saci!

Ezt a cikket csak most találtam meg, véletlenül!!!

Nagyon-nagyon igaz minden szavad!!!

Köszönöm, hogy leírtad!!!

Kívánok még neked és a családodnak nagyon sok boldog együtt eltöltött évet!

2008. júl. 29. 19:20

Nem tudom miért olvastam el a cím alapján ezt a cikket.De mégis megtettem!:)))

Azt hittem megint valami szirupos mézes mázos történet ,a rózsaszín fellegekből.

Minden egyes mondatodat értem ,megélem ,átérzem és bizony van még jó pár évem ,hogy gyakoroljam a nagy titkot,hogyan legyek jó anya:)))

Köszi a cikket!

2008. júl. 29. 19:17
Nekem is nagyon tetszett
2008. júl. 29. 19:03

Ehez vajon miért nem szólt eddig rajtad kívül senki :(

Pedig igaz és szép is...

2008. júl. 29. 18:57
Minden elismerésem a Tiéd! Gratulálok!
2008. márc. 21. 17:03
Mikor megszületett a gyermekem és először a kezembe fogtam, akkor éreztem először milyen szép és felellősségteljes anyának lenni. Itt van egy kis "valami" vagy "valaki", aki szerelemben fogantatott és testünkből lett test. Most itt van a karjaimban és tőlem függ az életben maradása.
Egy pici-gyönyörű-élőanyag!
Minden anya azt szeretné és arra vágyik, hogy az ő gyereke legyen a legkülönlegesebb ember. A gyermek növekedik és nem vesszük észre, hogy nő a távolság közte és köztem. Vajon miért?

Ugrás a teljes írásra: Anyának lenni és maradni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook