Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Anyák kisgyermekkel. Tanulsz valamit? Mit? Mikor? Mennyit? fórum

Anyák kisgyermekkel. Tanulsz valamit? Mit? Mikor? Mennyit? (beszélgetős fórum)

11. M0ncsa (válaszként erre: 1. - 39dbe380da)
2013. dec. 10. 19:59

Tanulason mar tul vagyok (be nem vallalek ugy gyereket, hogy hatravan meg csomo vizsga...), mar csak a diplomamunkamat kell befejeznem. Hetente ketszer anyosom vigyaz a gyerekre, amig en dolgozom, maskepp nem menne.


Tervezem, hogy elmegyek varrotanfolyamra is majd, de az nem szellemi munka :)

2013. dec. 9. 20:12
Most párhuzamosan több iskolát is csinálok egyszerre és persze itthon dolgozom is és itt a kicsit is. Én őszintén megmondom, hogyha kezdhetném előlről,nem vállalnék be fősulit gyerek mellett és fordítva sem. Borzasztóan nehéznek érzem és megszenvedek is vele rendesen.
2013. dec. 9. 16:40
Ja igen,a jogsi az nálam is tervben van,gyerek mellett nélkülözhetetlen szerintem!
2013. dec. 9. 15:42
én nekem csak érettségim volt a terhesség előtt. Amióta itthon vagyok, letettem a jogsit, és egy középfokú angolt; remélem, szeptembertől egyetemre is felvesznek. Elkezdtem eszperantóul is tanulni, de arra most nincs időm, mert csúcson van a fogzás:)
2013. dec. 9. 15:21
Én jelenleg angolt tanulok,mert szeretném ha meglenne a nyelvvizsgám.Hetente egy délután kell menni,meg persze otthon tanulni.
2013. dec. 9. 15:15
Nekem csak a diplomamunkámat kellene megirnom, de baba mellett nehéz. Most talán már több időm lesz + angol nyelvvizsga és folyamatosan tanulok észtül. Egyenlőre ennyi. Majd meglátom, hogy gyes után, hova tudok elmenni dolgozni, kell-e még valami képzés.
2013. dec. 9. 15:11
Én jelentkeztem egy számítógépkezelőire, csak a vizsga miatt. Arra heti 2x3 órát járok. Viszont közben be kellett állnom dolgozni is. Így kicsit sok ugyan, de anyagilag mindenképp megéri. Kiskincsem a nagyijával van, ha én nem vagyok itthon. Egyedül nevelem, illetve a nagyival ketten. Jól megvannak együtt, sosem volt még gondja a távollétem miatt.
2013. dec. 9. 15:04
Én gondolkodom rajta.Nem tudom,lesz-e még olyan lehetőség,amit a munkaügyin keresztül lehet kérni,támogatott okj-s tanfolyam gyes-en lévő anyukáknak.Én nagyon szeretnék vmi hiányszakmát tanulni,mert ugyan van diplomám,de nem megyek vele semmire:S
2013. dec. 9. 15:01
Én állandóan képzem magam, nyelv, szakma, stb...
2013. dec. 9. 15:01
Én ingyenes nyelvtanfolyamra jelentkeztem, sajnos nem jött össze, remélem legközelebb sikerül.
2013. dec. 9. 14:59
Csak úgy érdekel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook