Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Angliában élő diétázók, fogyni akarók gyertek, beszélgessünk :) fórum

Angliában élő diétázók, fogyni akarók gyertek, beszélgessünk :) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
414. skygirl (válaszként erre: 411. - D9e2022b84)
2010. jan. 13. 14:13

Nem taliztam magyarokkal és ez komoly mióta itt vok, ja bocs egy sráccal, aki tök jól el van, de még a reptereken is angolokkal futok össze, mellettem is angolok szoktak ülni, otthon meg csak azt hallgatom, haza ne merj jönni.

tényleg ne tudom, ennyire megy a fikázás? egy ismerősöm sincs külföldön, olyan akivel jelenleg is tartom a kapcsolatot. tényleg nem tudom.

413. skygirl (válaszként erre: 411. - D9e2022b84)
2010. jan. 13. 13:39

:D:D



te otthon voltál karikor? De jó neked! Erikasz most van otthon! Szerintem március körül megyek haza csak, de már hiányoznak a szeretteim nem gyengén!

2010. jan. 13. 13:37

Nem birom en sem elviselni az ilyen negativ embereket. Tobbek kozott a magyar tarsadalomnak ez is az egyik nagy hibaja. Az rohadt nagy "optimizmus" ugye. Marcsak a moral es felfogas miatt sem szivesen mennek haza tobbet.

Egyebkent meg mindig meg kell nezni, hogy ki fikazza az angolokat es az orszagot. Azoknak altalaban nem sikerul soha semmi, mert hulye a hozzaallasuk.

Nem vagyok elfogult, felre ne ertsetek, de ugyan mar, van eppen eleg orszag a Foldon, akiknek lehet a veret szivni.

2010. jan. 13. 12:59
jajj... mikor enis mentem haza karacsonykor, a repteren sikerult belebotlanom egy fickoba, aki egesz uton fikazta az angolokat, meg az orszagot. enis megkerdeztem tole. te minek vagy itt? erre mondta, hat nem tudja, de nem sokaig. mondom akkor jo, mostmar befejezheti. persze baratsagosan, de istenkem de idegesito volt :Dmondta az okossagait, de vegulis csak azert volt angliaban, mert szerencset akart probalni. szoval nem is ertettem :D
410. skygirl (válaszként erre: 409. - Jasmine24)
2010. jan. 12. 15:00

hál'istennek nem futottam bele hisztisekbe, csak magamba, hihihi


viccet félretéve, ilyen hideg régen nem volt állítólag! Ehhez mi hozzá vagyunk szokva, ők nem. Így a házak meg minden kissé más pölö.

Majd vége lesz 1x. Csak reménykedjünk, hogy hamar.

Nem is lehet ugyanaz minden, ha csak az időjárásnál maradunk. A szokások stb, de mi választottuk, a kutya nem kényszerített erre. Szoktam is mondani a kollégknak, h. én nagyon szeretlek titeket, angolokat, de igazán mindenestől elköltözhetnétek velem együtt melegebb éghajlatra. Ezen ők jót röhögnek, mert ahol én reszketek kabátban, ők simán pólóban vannak. De a telet meg mi bírjuk jobban.

hihihi

409. Jasmine24 (válaszként erre: 408. - Skygirl)
2010. jan. 12. 14:39

En is elvagyok itt, eddig nem voltak nagy gondjaim. Az emberek mindenhol segitokeszek voltak es jobban megbecsulnek mint otthon.

Persze sok minden lehetne maskepp, vannak olyan hulye dolgaik, hogy az mar faj, ha mar a szigetelesnel tartunk. Sok dologban nagyon le vannak maradva, viszont sok dologban meg mi tanulhatnank toluk. 1 szo mint 100, sehol sem tokeletes, mindenhol vannak gondok, csak kerdes, hogy mennyi es milyen. Nem szeretem az olyanokat, akik allandoan panaszkodnak erre az orszagra, ilyenkor mindig megkerdezem hogy "Minek jottel ide? Es miert vagy meg itt?". Szerintem jogos a kerdes. :)

408. skygirl
2010. jan. 12. 13:04
ráadásul Anglia volt gyerekkorom óta az álmom, de hát én ilyen sózott se..ű vok. Mehetnékem van állandóan. :D
407. skygirl (válaszként erre: 406. - Jasmine24)
2010. jan. 12. 13:03

Na igen! Épp elég volt ide beilleszkedni!

Nagyon szép, nagyon jó, nagyon hideg, szigetelésük semmi, megfagyok egész évben. Pedig szeretem az országot. Valaki odébb csúsztathatná egy picit! :)


Kanada nagyon szép, de a probléma ua, Florida is jó, csak onnan azért nem olyan egyszerű hazaugrálni. Európa jobban bejön, jó persze nyaralás szinten minden bejön,egye fene még Amerika is! :D:D:D


JA! Én még a tanulási úton vagyok az angolban is. Francia valaha jól ment, de olyan nehéééééz, a németet meg nem szerettem soha. Szval angol nyelvterület kell bizony bizony.

2010. jan. 12. 12:19

Ha innen elmegyunk, akkor tenyleg olyan hely kellene, ahol szinten az angol az anyanyelv. Nem akarok ujra kezdeni mindent! :S

Bar hozzateszem, nagyon szeretem a nyelveket es jo lenne meg megtanulni legalabb konyhanyelven 1-2-t, de amikor az eleted es a sorsod mulik rajta, az nem olyan szorakoztato, mint egy 10 napos kiruccanas mondjuk a spanyolokhoz. Ott is, ha nem tudod a nylevet, nem tudsz ervenyesulni. En Floridat neztem ki magamnak, de meg ne voltam ott, tehat kerdeses, hogy tetszene-e, ez inkabb olyan regi almom. Remelem eljutok oda legalabb hogy korulnezzunk. Paromnak Kanada az ami nagyon bejon, vegulis nem zarkozom el attol sem, csakhat ott megint hideg van, raadasul egyes reszein a francia nyelvet hasznaljak.

405. skygirl
2010. jan. 12. 10:29

Sziasztok!

szerintem én valahová olyan helyre megyek ahol, nádkunyhóban víz- és fűtésrendszer nélkül lehet élni.

komolyabban, Ciprust nézegetem. Csak állítólag nem éppen a legbefogadóbb nép.

2010. jan. 11. 14:14
az biztos :) az angol sok helyre egyben a belepod is :)hat... igazabol nekem tetszene itt hosszu tavon, de a parom nem igazan szereti angliat(sosem volt meg itt na! :P) remelem ez valtozik, es egy ideig elleszunk itt. :) amerika hatigen, vannak melegebb resze is, de... nehezkes, ausztralia szinten... milyen lehetosegek vannak meg? jamaica megijenek? :)
403. Jasmine24 (válaszként erre: 402. - D9e2022b84)
2010. jan. 11. 11:14

Mi itt terevzunk hosszutavra, tavaly elott befektettunk egy lakasba is, mert ugy erezzuk most mind a ketten jo helyre kerultunk, a varost is megszoktuk es baratokat is gyujtottunk a kornyeken. De en nem tartom kizartnak, hogy egyszer majd innen is tovabb allunk esetleg valami melegebb tajra. Azonban most jol alakulnak itt a dolgok es ezt ki akarjuk hasznalni feltetlen. De mi nem zarunk ki semmi eshetosegek.

Ha az ember meg mar tudja az angolt,. akkor meg szinte az egesz vilag nyitott.

2010. jan. 10. 21:46

huha. enis akarok kint dolgozni a parommal egy ideig, jasmine ti itt is akartok mar maradni?

hat skygirl, ne is mond, mar annyira kezdenek valamit magammal. jo itt meg minden, kis felelosseg, megkisebb munka, de azert kezdenek mar valami komojabbat :) persze tudom vissza fogom sirni ezt, de erted remelem :)

401. Jasmine24 (válaszként erre: 394. - Skygirl)
2010. jan. 10. 20:40

Szia en most marciusban leszek itt mar 4 eve a parommal egyutt. Mieloszor egy idosek otthonaban kezdtuk, aztan 2 evre ra mindketten elheleyezkedtunk a szakmankban es olyan allasban ami jobban erdekel. En munkavedelmi felmereseket csinalok.

Amugy a jobb lehetosegek miatt jottunk ki, de a melegebb eghajlatok engem is erdekelnenek. :)

400. afb21f7623 (válaszként erre: 395. - De7b7302d3)
2010. jan. 9. 20:07
Szia Szilvi...nálunk szakad az eső:(((((már éjszaka óta!
399. skygirl (válaszként erre: 396. - D9e2022b84)
2010. jan. 9. 19:23
én is filóztam annó az au pair- kedésen (hogy szép magyarul megmondam,hihihi), de szeretem a függetlenséget, meg tele vok sok sok dilivel, úh elvetettem.
398. skygirl (válaszként erre: 395. - De7b7302d3)
2010. jan. 9. 19:21
ugye? A hót még le is sz.rnánk, de a szél, tiszta sarkvidék! :(
2010. jan. 9. 19:13
*au-pair
2010. jan. 9. 19:12
igen, ittis eleg nagy ho van, marmint az eddigiekhez kepezt. varom mar a melegedest, de az meg odebb van. en auapair vagyok, es remelem aprilisban elkezdek rendesen dolgozni a parommal :)
395. de7b7302d3 (válaszként erre: 393. - Afb21f7623)
2010. jan. 9. 19:09
Esik a ho is, de foleg kib@szottul hideg van MAzsi! Ma talan a legrosszabb, a szel!!!! hideg szel basszus!!!
394. skygirl (válaszként erre: 389. - Jasmine24)
2010. jan. 9. 11:05

Szia!


Én lassan egy éve élek itt.


De lesz ez még több is!!!! hihihi

Vagy nem??? Talán megcélzok egy melegebb éghajlatú országot jövőre.



Ki mi jót csinál itt és miért jött ki?

2010. jan. 8. 23:21
hát....nálatok:)mármint angliában,vagy ahol élsz ott nem ilyen vészes a helyzet???mert idehaza azt zengi a tv,hogy fagyhalál vann:)))-20c,meg hogy korlátozták a gázfogyasztást...stb.stb
2010. jan. 8. 23:18
marmint hol is? :)
2010. jan. 8. 22:13
Tényleg annyira nagy a hó nálatok?????
2010. jan. 8. 16:54
Jasmine, nyugatra, akkor en pont ellenkezo iranyban vagyok sajnos :) oktober vegen jottem amugy, elvileg egy darabig meg leszek. Te mit csinalsz? mar itt elsz?
389. Jasmine24 (válaszként erre: 388. - Skygirl)
2010. jan. 7. 21:06
Londontol 1 orara nyugat fele. Akkor viszont jo messze vagy tolem. Ti miota vagytok itt?
388. skygirl (válaszként erre: 382. - Jasmine24)
2010. jan. 7. 19:22
nem tom merre van én manchester "mellől" vok
387. skygirl (válaszként erre: 385. - De7b7302d3)
2010. jan. 7. 19:21

hihetetlen h. hóembereket látok a kertekben! Vaze tényleg mint otthon, de akkor seszerettem meg a telet!


Ráadásul "hiányoznak"a kilóim és még jobban fázom! -üzenet a minusz kilóknak:de azért ne gyertek visza,van még felvehető pulcsim!!!!!!!!

386. skygirl (válaszként erre: 384. - D9e2022b84)
2010. jan. 7. 19:18

kollegám, angol a drága aztmondta hogy ez volt a leghidegebb éjjel ezen a télen, biztos volt vagy -5!!!!!!!!!!


mondtam tuti hidegebb van mert én nagyon fáztam ismerem a -5 öt. Az nem ilyen.

Naná, h. kiderült, h. reggel 8 körül 10,5öt mért egy másik koll.

Azért az nem ua.

385. de7b7302d3 (válaszként erre: 383. - Skygirl)
2010. jan. 7. 18:33
nem :( az para, majdnem mint az orosz tel!!!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook