Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Angliában élő diétázók, fogyni akarók gyertek, beszélgessünk :) fórum

Angliában élő diétázók, fogyni akarók gyertek, beszélgessünk :) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
444. afb21f7623 (válaszként erre: 428. - Jasmine24)
2010. jan. 15. 00:03
Sokszor eszembe jut az a gondolat,hogy csak nálunk van földrajz óra????Érdekes,hogy mi tudjuk más ország történelmét ,városait,ezek meg azt se tudják ,hogy a világon vagyunk,vagy esetleg nem szoktak térképet nézegetni???Csak úgy...érdekességképpen?!
443. skygirl (válaszként erre: 442. - D9e2022b84)
2010. jan. 14. 20:56

Remélem nem komoly!


(Bocs, azt hitem mindenki párosan van)

2010. jan. 14. 19:53
eugyi problemak... de csak en. mert hogy egyedul vagyok :)
441. skygirl (válaszként erre: 437. - D9e2022b84)
2010. jan. 14. 16:55
Miért mentek haza? Vagy mondtad, én meg lemaradtam?
440. skygirl (válaszként erre: 438. - Jasmine24)
2010. jan. 14. 16:54

ehhez csatlakozom!!!

Segítenek mindenben, minden szituban! És mosolyognak, a hírekkel ellentétben az angolok kedvesek! (Vagy általánosítok? nem hinném)


otthon én sem szeretem a "savanyúságot"!

439. skygirl
2010. jan. 14. 16:52

Sziasztok!


enge komolyan ne érdekel az időjárás! Legyen egy saját albérletem ( nem közösködés), új munkám komolyan boldog leszek. Felőle szakadhat eső, hó, meg akármi is!

438. Jasmine24 (válaszként erre: 437. - D9e2022b84)
2010. jan. 14. 15:12
Oszinten szolva en sem szivesen mennek haza mar inne, de nem is fogok ha rajtam mulik, max egy melegebb orszagba elkoltozunk, ha ugy alakulnak a dolgok. De hogy otthon kedvesebbek lennenek-e az emberek? Hat az ki van zarva. Es tisztelet a kivetelnek, de mikor hazamegyek, utalok boltba menni, mert olyan savanyu es bunko a kiszolgalas, hogy az eszem eldobom. Itt legalabb mosolyognak es ha lustak is, de kedvesek es segitokeszek a nagy tobbsegben.
2010. jan. 14. 14:32

de nem is csak Londontol, angliatol, a britektol. nem tudom, egy lanyzo, aki nemmessze lakik, azt mondta, hogy otthon az emberek sokkal kedvesebbek. hat ezen ojan jot rohogtem magamban. mondjuk a fiatalokat nem kedvelem, de a felnott emberek olyan baratsagosak itt! pesten engem egyszer szolitott meg a buszon idegen, az is roma volt, es utanna megvert! :D szoval ijet nekem ne mondjanak. itt sokkal normalisabbak az emberek

ez pl nagyon fog hianyozni. hihetetlen, hogy maris ugyerzem fel ev utan szar lesz otthon a hetkoznap!

2010. jan. 14. 14:30
:) de jo, neked, h rendes munkad van. en meg nemsokara bucsuzhatok Londontol. maris sorolgatom azokat a dolgokat, amik annyira fognak hianyozni! :(
2010. jan. 14. 14:25
Ne aggodj, nem vagy egyedul, en itt az irodaban allandoan fagyoskodom. Egyszeruen nem kepesek normalisan befuteni. Azt mondja a kollegam, hogy ez a normalis. Na, akkor jovan, mondom en magamban. Hazamegyek es ugy befutok a lakasban, hogy bugyiban lehet maszkalni. :D
2010. jan. 14. 14:19

az itt csak alig par pehely :) de eso az ma van boven, es meg a futes volt jo, de most befutom ugy, hogy tobbe nem hul ki :D

(mondjuk a szegenyes szigetelesi szokasaiknak koszonhetoen igenis kihul sajna :) )

433. Jasmine24 (válaszként erre: 432. - D9e2022b84)
2010. jan. 14. 14:04
Nalunk tegnap ho esett! :)
2010. jan. 14. 13:11
basszus, mijen eso van. kise akarok mozdulni a hazbol, pedig muszaly!!!
431. Jasmine24 (válaszként erre: 430. - De7b7302d3)
2010. jan. 14. 12:49
Szerintem naluk jobban kijon, ha valaki tanult es ezek altalaban inkabb kulfoldon szerzik a tapasztalataikat es nem otthon. De akikkel en talalkoztam uton utfelen, nagyon muveletlenek es butak voltak. Persz attol is fugg, hogy kekrol beszelunk konkretan, mert en jelenleg inkabb az indiaiakra es pakisztanokra gondoltam.
430. de7b7302d3 (válaszként erre: 429. - Jasmine24)
2010. jan. 14. 11:47

Lehet, hogy azert, mert azert ezek tanult uzletemberek - nagyresze legalabbis.

Nagyon kedvesek, joindulatuak, tisztelet tudok, udvariasak. Egy rossz szot nem tudok rajuk mondani, komolyan orom veluk dolgozni.

429. Jasmine24 (válaszként erre: 427. - De7b7302d3)
2010. jan. 14. 11:21

Tenyleg ilyen jo tapasztalatod van az azsiaiakkal kapcsolatban? Nem tudom , nekem egyik sem koser.

Meselj roluk, baratkozoak?

428. Jasmine24 (válaszként erre: 424. - Afb21f7623)
2010. jan. 14. 11:19

Szia Mazsidrazsi! En alkalmazkodo termeszetem letere, nagyon jol megtalaltam itt kint a helyem, mondhatni egybol. Termeszetesen erre rasegitett az is, hogy mindenki rendes volt velunk es segitokesz az elso pillanattol fogva. Az angolok nem ereztetik hogy en egy masik nemzet lanya vagyok, sot, szerintem mar annyira megszoktak azt, hogy itt az orszagban minden nemzet van, hogy mar nem is erdekli oket. Ez nem nagy szam nekik. Egyebkent a jelenlegi munkahelyemen en vagyok az egyeduli bevandorlo. Tobbi kollegam mind angol es idevalosi. Sose volt veluk baj, nagyon rendesek es 1-2-vel igazan jo is a kapcsolatom.

Szomszedaink is tudjak termeszetesen, hogy magyarok vagyunk, en sose szegyeltem, sot, sokszor ha lengyelnek neznek, igenis hatarozottan elmagyarazom, hogy en bizony magyar vagyok es a 2 orszagnak nincsen koze egymashoz.

Fura mikor neha azt hiszik, hogy mert en is kelet europabol jottem, ezert pl tudok lengyelul.

Sokszor jottek, hogy jaj te nezd mar meg ezt le tudnad forditani? En meg mondom, hogy magyarul tudok, de a lengyel az egy kulon bejaratu nyelv.

Szomoru viszont hogy azt sem tudjak, hol van Magyarorszag. Egyik kolleganom egyszer kerdezte, hogy az Oroszorszagon belul van-e? Hat neztem egyet! :) Es ez a csaj tanult fajta!

427. de7b7302d3 (válaszként erre: 426. - Afb21f7623)
2010. jan. 14. 10:52

Sztem ugy gondoljak - legalabbis azok a kanadai magyarok akikeel en talalkoztam anno, h ha ok szivtak anno, akkor had szivjon mindenki...

Munkahelyen nekem nagyon jo, sztem mindenhol, mert ez egy nagyon multikulturalis orszag. En ugyan egy angol bankban dolgozom, de szerencsere a fo profit azsiabol jon, igy nagyon azsiai szellemu az egesz hely, es hat az azsiaiaknal bekesebb, tisztelet tudobb, kedvesebb embereket keresve sem lehet talalni :)

2010. jan. 14. 09:25

Szia Szilvike...Jó munkát:)))


Akkor úgy van ,hogy aki már megvetette a lábát,már elfelejti milyen is volt "idegennek lenni"?????és mi a helyzet a munkahelyen???

2010. jan. 14. 09:18

Haaaaaaat Mazsi, nekem nincs jo tapasztalatom a kanadai magyarokkal. Azok, akik '56-ban egyutt kivandoroltak, azok tenyleg osszetartanak, de mas magyarokat nem igen fogadnak be... 10 eve, mikor en kikerultem, szerencset probalni a magyar volt, aki legjobban le akart huzni. 2 kanadai dollarert ajanlott allast, mikor a minimalber valami 5-6 dollar volt, a kulonbozetet eltette volna.

Itt Angliaban nem banok magyarokkal beszelgetni, de szerintem ez ember fuggo, marmmint aki nyitott az akar odahaza, akar barmerre a vilagban szivesen kot ismeretseget, baratsagot. En szivesen beszelgetek magyarokkal ha van ra lehetosegem, egy baratsag kialakulasat sem zarnam ki, de nem is eroltetnem, csakugy mint otthon.

424. afb21f7623 (válaszként erre: 422. - Jasmine24)
2010. jan. 14. 01:15

Elnézésedet kérem..én itthon m.o vagyok:)))csak érdekel.hogy tik hogyan élitek meg a távollétet,milyen lehet más országban magyar gondolkodással lenni.De az tény ,hogy kanadában és még számos államban összetartanak a népek:)))))köztük a magyarok is...hiszen magyar szót hallani mástól is szeret az ember hallani ...gondolom én.....De mint,hogy írod neked mik a tapasztalataid csak arra gondolok,hogy a magyarok többsége inkább el akar vegyülni és nem szívesen hangoztatja,hogy honnan is jött,pedig szerintem nem szégyen az ha valaki magyar,nem????Bár az ember gyermeke ott csak bevándorló...vendég munkás,hogyan viselkednek veletek az angolok????éreztetik ezt veletek????

Lányok ezt megírhatnátok milyen a viszony a kollégákkal???hogyan tekintenek rátok???és a szomszédok a lakóhelyen tudják,hogy magyarok vagytok???

2010. jan. 13. 17:45
Ha jobban elgondolkodok a dolgon, talan azert van ez, mert Mo-on is ezt lattuk, hogy marni a masikat es irigykedni, ha valaki eler valamit. Persze a munkat mar senki nem szeretne, ami mogotte van 1-1 eredmenynek.
422. Jasmine24 (válaszként erre: 417. - Afb21f7623)
2010. jan. 13. 17:44
Szia! JO hogy neked pozitiv tapasztalataid vannak a magyarokkal kapcsolatban Amerikaban. Ingazabol nem tudnam megadni a valaszt a kerdesedre. Mi a parommal elegge baratkozo emberkeknek szammitunk es minden alkalmat kihasznaltuk, ha honfitarsakkal hozott ossze a sors. Sajnos az esetek eros 70%-ban visszautasitast kaptunk es a tobbi ismeros/baratainknak is ez a tapasztalata. Nagyon szomoru, hiszen pont egy idegen orszagban kellene meg inkabb osszetartani. Nekem legalabbis ez a velemenyem. Saajnalom a helyzetet.
421. Jasmine24 (válaszként erre: 416. - D9e2022b84)
2010. jan. 13. 17:41
Itt ma nagyon sok ho esett sajna. En szemely szerint nem szeretem Londont, marmint ott eles szempontjabol nem, amugy semmi gondom vele, mindig is inkabb a kisebb varosok hangulatat szerettem.
420. Jasmine24 (válaszként erre: 418. - Skygirl)
2010. jan. 13. 17:36

Akkor tenyleg jo pici hely lehet ahol laksz.

szerencsesek vagyunk, hogy itt ennyi jofej magyarral ismerkedtunk meg, es tenyleg mindenben szamithatunk egyamsra. Ez nagyon jo erzes, meg a hetvegi osszeroffenesek. En sem adnam ezt semmiert, nagyon kell. Bar en parban jottem ki, meg ugy is nehez volt az elejen, hogy senkit nem ismertunk. Eleg nagy batorsag kell, hogy valaki egyedul belevagjon. Minden elismeresem.

419. skygirl (válaszként erre: 416. - D9e2022b84)
2010. jan. 13. 15:33

London!? Én is szerettem volna ott élni, de most már elvok itt. Én a fővárosi lányka, a tehenek között igen érdekes. De a környéket szeretem. A z esedékes költözéskor is ezen a terüleen maradok. Szép itt. Vannak barátok, ismerősök. Akiket nem adok oda semmiért.

Egyébként itt esik a hó nem gyengén. a szemközti suli udvarán a gyerekek a basszus, a 11. hóembert építik. aztaaaaaa

418. skygirl (válaszként erre: 415. - Jasmine24)
2010. jan. 13. 15:28

Manchesterben vannak magyarok a legközelebb, a környéken komolyan senki. Valaki valakitől hallotta, h. mintha magyar házaspár élne Crewe-ba. Na, hát ennyi. Már nem zavar. Addig voltam "kétségbe esve" amig meg nem barátkoztam az itteniekkel. Meg amig nem volt netem. :D

Persze néha jó lenne magyarul kiengedni a gőzt, tök jó lehet összejárni a magyar barátaitokkal, ezért irígy vok egy kicsit. :(

417. afb21f7623 (válaszként erre: 415. - Jasmine24)
2010. jan. 13. 15:27

sziasztok!

Miért nem akarnak az kinnt lévő magyarok ismerkedni egymással?????Amerikában olyan összetartóak magyarok...nem értem,vagy csupán el akarnak vegyülni a nép között és nem akarnak kívülállóként viselkedni...vagyis érezni magukat?????Itthon ma délelőtt sütött a nap,most be van borulva de nem esik semmi sem...

2010. jan. 13. 14:53

ahol en lakok, szinten egy magyar csajszi is van, tok kozel lakunk egymashoz. en hallottam mar utkozben is magyarul beszeloket. azert vagyunk itt kint egy paran :)

nemsoka a parommal kikoltozunk, csak munkat kellene meg keresni, amitol tartok, de kitartoak leszunk :)

amugy feletek esik a ho most?

igazabol nekem is nagyon tetszik az orszag, elvegre is enis kiskorom ota mondom, hogy egyszer kijutot Londonba, nem ertem miert ezt szurtam ki magamnak, de mindig ide vagytam. jo itt :)

415. Jasmine24 (válaszként erre: 414. - Skygirl)
2010. jan. 13. 14:40

Hidd el, mar ugy vagyok vele, ha magyar szot hallok, akkor inkabb nem is szolalok meg. Annyiszor csalodtam, hogy inkabb elmegyek mellettuk. Volt az elejen, hogy odamentunk baratkozni, aztan tiszta bunkok voltak es leraztak. De itt a varosban ahol elunk, sok a magyar baratunk, veluk hetvegen mindig osszejarunk. Azert az embernek hianyzik a maga fajtaja (ha normalis embereket talal persz).

IWIW-en nezz korul, ha szeretnel magyarokat megismerni a kornyekeden.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook