Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Angliában élő diétázók, fogyni akarók gyertek, beszélgessünk :) fórum

Angliában élő diétázók, fogyni akarók gyertek, beszélgessünk :) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
264. de7b7302d3 (válaszként erre: 263. - Skygirl)
2009. dec. 25. 18:31

Hidd el, nalam onallobb, akaratosabb, szabadabb csaj nemigen volt :) Es lam, ma mar "betortem". NEM volt egyszeru, es a regi enem neha ma is elo-elotor, de megtanultam nonek lenni, vagy inkabb felesegnek lenni.

Nagyon sokat koszonhetek neki, sokat kihoztam altala magambol. Pld sosem baszogatott, de leszoktam a cigirol - o persze nem dohanyzik, nem partizok tobbe, nem iszok, templomba jarok, haz mindig ragyog, most epp fogyasra adtam a fejem. Ezekben neki nagy szerepe van. Epp azert, mert sosem eroltet semmit, de minden jo torekvesemben tamogat. Es a legjobb, hogy nem korlatozzuk egymast, bizunk egymasban.

Szoval Beacska, en is azt hittem hogy nekem nem fog menni, de konnyebben megy, mint gondoltam, mert az altal, hogy az O idealis felesegeve formalodom, magamnak is rengeteg jot teszek :)

263. skygirl (válaszként erre: 262. - De7b7302d3)
2009. dec. 25. 18:24

ez a köv. kérdésem lett volna!:-)


Nekem nem megy!!! Én is 17 éves korom óta nem élek ottohn, illetve néha szval hasonló. Szeretem a nadrágot én hordani, nagyon nem tudom elfogadni esig senkitől sem sikerült.


bár a szerelem tuti sok dologra képes!

262. de7b7302d3 (válaszként erre: 260. - Skygirl)
2009. dec. 25. 18:21
O kicsit regebben van itt mint en, par honappal elottem jott. Sok sok kompromisszum kell es kellett foleg az elejen, de mara mar eleg jol "megtanultuk" egymast. Hat, azt kell mondjam, azert egy afrikai mindig afrikai marad. Valtozhatnak, de az alapok annyira melyen bennuk vannak, hogy azt sztem 15 ev UK sem tudja kinevelni beloluk. Az en ferjem pld nem igen eszik europai eteleket. Ami jo nekem, mert en meg nem vagyok hajlando - egyelore megtanulni afrikait fozni. Meg a ferfi-no szerepe is erdekes. Naluk nincs igazan egyenloseg, a no alarendelt. Szepithetnem, de minek, igy van. Ez a legnehezebb nekem, mert 17 eves korom ota onfenntarto vagyok, szabadon elek, senki nem mondhatta meg mit csinaljak, es most van egy afrikai ferjem. De ugy erzem, elonyomre valik, sokra megtanit, mindenek elott alazatossagra, korabban ezt a szot nem is ismertem :DDD
261. skygirl (válaszként erre: 260. - Skygirl)
2009. dec. 25. 18:05
majdnem magyarul fogalmaztam, de a lényeget érted???!!!
260. skygirl (válaszként erre: 259. - De7b7302d3)
2009. dec. 25. 18:04

ti hogyan találtátok meg az összehangot?


mennyi ideje él a férjed eu-ban?


lehet, hogy nagy segítség az itteni szokások meg miegymásban?

2009. dec. 25. 18:03
ez a tipikus afrikai hozzaallas :) ilyen nagyon laza, nem erdekli...
258. skygirl (válaszként erre: 257. - De7b7302d3)
2009. dec. 25. 17:45

ja, ő is mondta, hogy nem pont olyanok a szgépes dolgok nálk mint errefelé


miért nem mész suliba? Az alapok megvannak! Válasz, lusta vok, elvok benzinkutas shoposként



jah, ez ám az életcél, főleg amikor az embernek ilyen jó kis lehetőség van a kezében!!!!!


éjszakázni, fagyoskodni, hétvégézni jobb, mint meleg irodában, hétfőtől péntekig nappal dolgozni, és mellesleg jval tbb lért mindezt


mindegy, nem az én bizniszem

2009. dec. 25. 17:41
igen, hiaba van majdnem mindnek egyeteme, az nalunk meg erettsegire se lenne eleg!
256. skygirl
2009. dec. 25. 17:38

A kedvencem az útlevélben feltüntetett végzettség!


Egyikük számgép programozó, vaóóóóóóóóó az nem rossz ám, csillanás, kérdem, miért is vagy benzinkutas drágám? De amikor a gépre magyarul telepített Windows-t kérte, hogy kapcsoljam át angolra, akkor megértettem!!!!

255. skygirl (válaszként erre: 254. - De7b7302d3)
2009. dec. 25. 17:34

hihihi

jaaaa :-)))


az a vége, hogy ki mióta van itt, papírok rendben vannak-e

és átalában a családi képek kikandikálnak a pénztárcából!!!


Bár a feleség dologra nincs receptem még,

2009. dec. 25. 17:32
Megnezed, van-e ervenyes vizumuk?? :))
253. skygirl (válaszként erre: 251. - De7b7302d3)
2009. dec. 25. 17:27
igen, ezért is genya módon, juj még sosenem láttam nigéeiai, ghána blablabla útlevelet dumával kezdem, majd a bélyeggyűjtemény helyett papírleésés a randi tárgya. Szeretem tudni, hogy mennyi az annyi!
252. skygirl (válaszként erre: 250. - De7b7302d3)
2009. dec. 25. 17:25

jah!!!!!!!!!!!!!


majd kielememzem, ha magamhoz tértem! :D:D:D:D

2009. dec. 25. 17:25
Meseles helyett annyi, hogy NAGYON ovatosnak kell a pasikkal lenni, sajnos foleg a feketekkel - ezt kell mondjam. Sokszor otthon mar hazasok, 6 gyerekuk van, jonnek ide, hogy penzt csinaljanak, plusz, hogy europai papirokat szerezzenek naiv lanyokon keresztul.
2009. dec. 25. 17:23
ööööööööööööööööööööööööö :)
249. skygirl
2009. dec. 25. 17:21
na lehet mesélni, ma hallgatóság vok csajok!!!
2009. dec. 25. 17:20
Hello mindenki:)
247. skygirl (válaszként erre: 245. - Afb21f7623)
2009. dec. 25. 17:15
szijamaijjjjjjjja!
246. skygirl (válaszként erre: 244. - De7b7302d3)
2009. dec. 25. 17:15

itt volt az ideje, hogy boldog legyél!!!!!!!!!!!!

:-))))))))))))))))))

2009. dec. 25. 17:11
puszika nyuszikák:)))
244. de7b7302d3 (válaszként erre: 243. - Skygirl)
2009. dec. 25. 16:41
Oh, tudnek meselni. Az ideg-osszeroppanasig elvitt. Illetve elvittem magam :( majd masfel evet lehuztam vele, en idiota!!!!
243. skygirl (válaszként erre: 242. - De7b7302d3)
2009. dec. 25. 16:12

:-)

Örülök, hogy nektek összejött.

Hallod amit írsz a múlt dolog, az nagyon gáz, én kussolok!!!!!!!!!!!!!!! :-(((((((((((((


írtam egy hosszú választ, de a hoxa lefagyott. Majd újra írom ha kisértődöm.


Mindenesetre mi a különbség az európai és afrikai ember életútjának ábrázolásában lesz a téma kedves pajtások! :D:D

242. de7b7302d3 (válaszként erre: 240. - Skygirl)
2009. dec. 25. 15:25

Annyira tudtam :))))


A mi sztorink: Szilvike terkeppel a kezeben (szokas szerint) el van veszve a belvarosban, Westminster kornyeken. Mar csak a metrohoz akartam eljutni, f@sz kivolt, h en terkeppel is mindig eltevedek :SS Kb fel ora benazas utan elegem lett es megszolitottam egy jarokelot - ez volt O, hogy tudna-e nekem segiteni, hogy jutok el a metrohoz. Mondta, O is oda megy, menjek vele. Gondoltam, na megint egy dodgy afrikai... :DDD ugyanis NAGYON rossz tapasztalatom volt veluk, volt egy nigeriai pasim korabban - meg mikor kijottem, kb a Te sztorid derult ki, csak nalunk szemelyesen tette tiszteletet a feleseg, plusz 3 szereto is es ezek miatt nagyon sok szaron mentem at, elhitette velem - hulyegyerekkel- hogy csak VOLT feleseg, de a no bekoltozott hozza, nekem ki kellett koltozni 2-szer, no kibaszta a ruhaimat, en neveltem a gyereket aki vert meg tepte a hajam stb NAGYON hosszu :)) Mindegy, mentunk az allomas fele ezzel a fiatal emberrel, persze elkezdtunk dumalni, nagyon vicces volt, tetszett, hogy meg tud nevettetni, meg par okos dolgot mondott, mar akkor lattam, hogy nagyon jol ismeri az emberi lelket, jo emberismero. De egyben az ex miatt feltem is tole miutan kiderult, hogy O is nigeriai, mondom, me' nem lehetsz te valahonnan mashonnan valo... De aztan az allomason valahogy megiscsak szamot csereltunk, egyfolytaban sms, telefon napi 3-szor, par nap mulva megint tali... stb stb :)Most meg mondhatom, hogy BOLDOG hazassagban elunk :) Egyre konnyebb, az elejen voltak azert gondok a kulturalis kulonbsegek miatt... Ami nekem egyertelmu, neki fogalma sincs rola, es forditva. De ma mar nagyon sokat tudunk egymas nepeinek szokasairol, alkalmazkodunk, valtozunk, szoval jo.

241. skygirl (válaszként erre: 235. - De7b7302d3)
2009. dec. 25. 09:58

írd le hogyan, hol és mikor és meddighányméter, szval mindent! :D:D

Romi sztorikat szeressem!!!


A mi megismerkedésünk meg érdekes volt!

Halál fáradtan hajnali 5 kor vártam a metrót a Deákon - meló után - amikor valaki köszöngetni kezdett, mellém ült és nyomta a rizsát- angolul, namármost akkor még egy cseppet sem beszéltem a nyelvet, de nem hagyott szóhoz jutni, csak dumált, kérdezett, végül elmutogatta amit akar, telszámcsere, jót röhögtem magamban, telefonon fogunk mutogatni????

Aztán tali, Margit sziget séta, népliget ilyenek súlyos szótárakkal körülvéve elkezdődött az ismerkedés!

240. skygirl (válaszként erre: 237. - De7b7302d3)
2009. dec. 25. 09:52

Ebbe beletrafáltál kedves!

1 db keksz

1/3 csoki

2 iciripiciri(nek nem mondható) narancsos piskóta

az éjszakai menü, meg gyümi

hihihihi


Exex azért mert megkérte a kezem, igent mondtam 1x csak eltünt és a felesége!!!! tette tiszteletét telefonon!!!!


Na, itt romlott el!!! Konkrétan elküldtem a halál f.szába, naná!!!

2009. dec. 24. 23:50
Boldog Karacsonyt Mazsi :)
2009. dec. 24. 22:15

Hamvas téli éjszakán egy angyalka a földre szállt.

Keresett egy meleg helyet, békességet szeretetet.

Talált is egy istállócskát, benne pedig kis Jézuskát. Örvendjünk hát mi is véle fenyőágnál, gyertyalángnál, otthonunkban, családunkkal.

Boldog karácsonyt nektek:)))))))))))))

237. de7b7302d3 (válaszként erre: 236. - Skygirl)
2009. dec. 24. 20:29

OK :)

En meg azon kezdtem toprengeni, miert exexvolageny? Hol ment tonkre? Majd ezt is meg kell beszeljuk :))) Jo munkat, ne dolgozz tul kemenyen es NO CSOKI, SUTI, KEKSZ :)))

236. skygirl (válaszként erre: 235. - De7b7302d3)
2009. dec. 24. 20:27

erre visszatérünk, de most elszáguldok dolgozni

érdekel ám!!!!!!!!!!!!!!!


puszi

235. de7b7302d3 (válaszként erre: 234. - Skygirl)
2009. dec. 24. 20:25
Persze, nagyon kis romantikus tortenet a mienk :) es gyors... tavaly juniusban megismerkedtuk, tavaly novemberben hazasodtunk :)
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook