Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amikor már nincs tovább? fórum

Amikor már nincs tovább? (beszélgetős fórum)


2010. okt. 12. 15:31

Én is egyből arra a bizonyos 7évre gondoltam...De részemről mindig is furcsa volt,hogy két ember ennyi év együttélés után miért nem házas.(bevallom házasságpárti vagyok,és sosem tetszenek az olyan sztorik,ahol leírják,h 18 évesen összejönnek és 27-28évesen meg ami marad az a kalap meg a bot és a nő már nem biztos,hogy idejében,de szedi a sátorfáját.).Esetleg gondolj erre,hogy őt választanád-e férjedül,ennyi veszekedés,sértegetés és megalázás után?Én a történet alapján egyből nem-re gondolnék...És Te?

Más.25 éves vagy,ízig-vérig fiatal és szép Nő!Semmivel sem vagy elkésve,ha tartósan nem vagy boldog,és már szeretkezni sem tud vele önfeledten,akkor ideje lépned.Ez az én véleményem.

2010. okt. 6. 15:13

Sziasztok. Végigolvastam amit írtatok, most én is beleszólnék.

Előbb-utóbb minden kapcsolatban eljön az időszak, amikor ellaposodik, mikor néha a hátunk is borsódzik a párunktól. Azt mondják a kritikus 7. év a ludas, de megy az magától is. Azt írtad, 25 éves vagy. Nagyon fiatalon összeköltöztetek! Talán az volt a hiba. Én is 19 évesen költöztem össze az exemmel, 9(!) évig éltünk együtt, de az utolsó 2 év már kész kínszenvedés volt... Hiába, szerelem már nem volt, de nehezen hevertem ki(ha egyáltalán már túl vagyok rajta), inkább csak megszokásból voltunk már együtt.

Azt tanácsolnám, értékeld a kapcsolatod, mennyire fontos neked, és ha úgy érzed, megéri, beszélj a pároddal, és próbáljátok megmenteni KÖZÖSEN! Ha viszont úgy látod, ő nem akar küzdeni érte(mert nálunk ez volt, mindig csak én küzdöttem a kapcsolatunkért), akkor: tipli... Fiatal vagy, újrakezdheted!

Hát röviden ennyi.:)

19. K.andyka (válaszként erre: 17. - A0aecda338)
2010. okt. 6. 15:02
hát sokszor bele gondolok,hogy lehet eddig én voltam a rózsaszín köd mögött és most a szürke ködbe beleestem.
18. K.andyka (válaszként erre: 12. - C7d81e15f5)
2010. okt. 6. 13:04

köszike!

amúgy próbáltam már csak egy a baj,a múltkor volt egy eset nemet mondtam és az lett van valakim.

amúgy meg nem hiszi hogy én elhagynám.

2010. okt. 6. 12:47

Mindenekelőtt próbáld megkeresni az okot,ami miatt megváltozott.Az is lehet,hogy mindig ilyen volt,csak a rózsaszín felhőn keresztül ezt nem láttad.Az azonban borítékolható,ha már most nem működik a kapcsolatotok,jobb sajnos nem igen lesz.

Rendezd az életed,nem kell semmit elfogadni,ami nem jó.

2010. okt. 6. 12:44
na pusza csajszik éljenek a szingli és szerelmesek;)
2010. okt. 6. 12:43
...na komolyra aszót,ülj le vele beszélni
14. cicaanya (válaszként erre: 12. - C7d81e15f5)
2010. okt. 6. 12:42

:DDD boldogság fel? :DDD sírj aludj és élj és változz környezeted és külsőd csinálj majd újat...


de még nem szakítottak :DDDD na tessék már előre vigasztalunk ha szakítasz vagy sem :DDDD

láttatod hoxára feljössz mán ez van :DDD......

13. ebf2510f25 (válaszként erre: 1. - K.andyka)
2010. okt. 6. 12:40

Válasz az elöttem szólóhoz, szerintnem mások tapasztalataira vagy kíváncsi.

Mindenképpen magaddal kell elszámolnod, nekem mennyit ér ez a kapcsolat. De vannak emberek, akikkel alapvetően nehéz. És nem csak férfiakra értem. A párom exe is tönkretette a párom életét, és addig nem is tudta, hogy mekkora szarban élt, amíg nem csöppent bele egy normális életbe. Vannak, akik elvárják, hogy mindent elnézzenek nekik, mert épp idegesek, fáradtak, /betegek: az ex is egy idegbeteg..../ez nem könnyű....

Azt írtad, a láng már nem az igazi. Akkor hagyd kialudni. Fiatal vagy még ahhoz, hogy olyanra pazarold az éveid, aki nem érdemli meg. Nekem az egészben az volt a necces, hogy a családodat szidja. Ez mindennek a teteje, sosem hagynám. A párom exe is folyamatosan ezt tette, gusztustalan dolog.

12. c7d81e15f5 (válaszként erre: 10. - K.andyka)
2010. okt. 6. 12:38
hát, akkor szerintem mondd el neki, hogy min morfondírozol... hogy azt gondolod, szakítanotok kéne. Ha fontos vagy neki, biztos nem hagyja annyiban, és hátha vissza tud még hódítani. Ha nem... vigasztaljon, hogy a szakítás után napról napra a boldogság felé lépkedsz...
11. K.andyka (válaszként erre: 9. - Cicaanya)
2010. okt. 6. 12:34
jah:)
10. K.andyka (válaszként erre: 6. - C7d81e15f5)
2010. okt. 6. 12:33
az a legnagyobb baj,hogy az idősorán meg változót régebben lehetett vele beszélni,most most már nem:(
2010. okt. 6. 12:33

....ez a se vele se nélküle,ismerős!!!....

én úgy vagyok éljen a szinglisség :D

8. K.andyka (válaszként erre: 2. - Csutkababa)
2010. okt. 6. 12:32

hat az tuti!:((

azért írtam ide hátha van más is hasonló helyzetbe:(

tudna segíteni vagy legalább tanácsot adni

2010. okt. 6. 12:31
hat az nem mondom ,hogy imádom de azért nehéz lenne meg szakadni tőle
6. c7d81e15f5 (válaszként erre: 1. - K.andyka)
2010. okt. 6. 12:31
a párod hogyan látja a kapcsolatotokat?
5. c7d81e15f5 (válaszként erre: 2. - Csutkababa)
2010. okt. 6. 12:30
biztos nem ezt...
2010. okt. 6. 12:28
nálunk is vannak ilyen szituk, de én ettől még imádom a párom.... :)te valószinű már nem.... :(
3. cbbf4d791e (válaszként erre: 1. - K.andyka)
2010. okt. 6. 12:26
Szerintem lépj ki ebből a kapcsolatból, semmi értelme, ha 2 ember csak bántja egymást.
2010. okt. 6. 12:25
vele kene ezt megbeszelned....mit varsz egy forumon???
2010. okt. 6. 12:22

7 éve ismerjük egymást,decemberben lesz 6 éve,hogy össze költöztünk.eddig is voltak vitáink,de most már nagyon nagyok és nincsen türelmünk egymáshoz.igaz vannak anyagi gondjaink,de ez nem lenne akkora nagy indok.én nem dolgozom,de én mennék,sajnos most munkahely nincsen,amíg volt addig meg ő nem engedett,hogy segítsek neki a vállalkozásában.ő 29 éves én 25 de semmi élet kedvem nincsen,annyira lehord néha,a csalásomat is mindig szidja.másnap meg azt várja tőlem annyi sértegetés és vita után,hogy vígan nagy mosollyal szeretkezünk.,de úgy érzem,hogy szeretem,de nem úgy,nem azzal a lánggal,amikor mindig annyira megaláz.

vajon tényleg ez lenne a vég?már nincsen tovább ezt nem lehet már menteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook