Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Volt, hogy úgy érezted nincs tovább? fórum

Volt, hogy úgy érezted nincs tovább? (beszélgetős fórum)


20. csutkamano (válaszként erre: 19. - 23a8c7d393)
2013. dec. 21. 00:20

Nem vagyok álomfejtő, mégis azt gondolom, a rémálmaid gyökere arra az időre nyúlik vissza, amikor elhagytad a szülői házat.

Nem tudom, milyen volt a viszonyotok, amikor elköltöztél otthonról,vagy volt-e valamilyen vita köztetek, amikor Nálatok járt az első házatokban, de valami régebben mély nyomot hagyott a tudatalattidban.

Gondold végig, és ha kimész hozzá a temetőbe, mondd el neki, hogy őszintén sajnálod, ha megbántottad.

Próbáld meg, nem veszítesz vele semmit, de lehet, hogy elmúlnak a rémálmok.

19. 23a8c7d393 (válaszként erre: 15. - Csutkamano)
2013. dec. 20. 22:44

Nem apukám, édesanyám.

Nem, nem volt konfliktusunk az elmúlt egy évben (előtte sem, amit nem tettünk volna helyre). A mindennapjaink része volt, mindig segített, mindig itt volt velem, velünk, ha szükségünk volt rá.



De amikor álmaimban megjelenik hát az borzalom. Pl: Az első házunkban vagyunk a gyerekekkel, ami már maga is bizar, hisz, ott még a legnagyobb is csak fél évig volt. Az első fél évében.

Ott vagyok a gyerekekkel, leszakad a menyezet a szobában, a padló a konyhában, alatta végtelen lyuk. A szüleim akkor érkeznek látogatóba. Könyörgök édesanyámnak, had költözzek haza hozzájuk a gyerekekkel, mert itt életveszélyes. Anyukám kemény: Nem!!! Én nyugalmat akarok! Old meg magad!


Anyuka, csak addig mehessünk hozzátok, amíg egy albérletet keresünk, találunk, pár nap.

Ő rámnéz és csak annyit mond: Nekem a nyugalmam fontosabb!


És felszólítja apukámat: Menjünk innen, Ez a ház életveszélyes!


És ezt már többször állmodtam.


Miért?


Pont Ő volt az az ember, aki bárkinek, bármikor segített. Miért nem tud szép emlékként megjelenni álmaimban?

2013. dec. 20. 21:19
volt(van)
2013. dec. 20. 00:05
Nincs úgy!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 15. - Csutkamano)
2013. dec. 19. 23:56
Jó kérdés...
15. csutkamano (válaszként erre: 8. - 23a8c7d393)
2013. dec. 19. 23:15
Nem lehet, hogy apukáddal még életében volt egy olyan konfliktusod, amit nem tisztáztatok?
14. 23a8c7d393 (válaszként erre: 11. - Tavasz007)
2013. dec. 19. 22:59
priviben jöhet, mert érzem nagy szükségem van rá.
13. @IviBaba@ (válaszként erre: 8. - 23a8c7d393)
2013. dec. 19. 22:59

Ez teljesen normális...Én bele se gondolok hogy fogom feldolgozni.... :(( Részvétem! De nem szabad hogy otthon a családodra kihasson .. nekünk anyáknak tartani kell magunkat bizony!

És senki sem tökéletes, lehet a férjed is ki van már kicsit, látja hogy nem vagy jól lelkileg...ez rá is kihat. Nem tudom milyen a házaséletetek...de az is rengeteget számít. Remélem javulni fog a helyzeted! Kitartást!

12. ina87 (válaszként erre: 1. - 23a8c7d393)
2013. dec. 19. 22:56
Ha te ténleg azt érzed h orvosra van szükséged.fordulj hozzá,ne a férjedre várj,nyilván nem megértö neked pedig szükséged van segitségre.egy szülö elvesztése sose könyü,föleg ha jó kapcsolatot volt velük,de el kell engedni és túl tenni magadat h sajnos elvesztünk egyszer mindenkit kit igazán szerettünk,arra is gondolj h gyermekeid vannak akiknek szükségük lesz majd egyszer rád,és az élet olyan kevés idő minden alkalmat meg kell ragadni!
11. tavasz007 (válaszként erre: 8. - 23a8c7d393)
2013. dec. 19. 22:51

teljesen normalis, hogy fel ev alatt meg nem dolgoztad fel!


menj el pszichologushoz!

en jartam mindenfele terapiara, egynel maradtam, ha gondolod megadok egy nevet.

10. Ekka (válaszként erre: 8. - 23a8c7d393)
2013. dec. 19. 22:50

Dehogynem normális dolog, ne viccelj!

A gyásznak folyamata, ideje van.

9. 23a8c7d393 (válaszként erre: 8. - 23a8c7d393)
2013. dec. 19. 22:48

Pont ezért montam a férjemnek, hogy szakemberhez kellene fordulnom.



Mi volt a reakciója: TE TÉNYÉLEG HÜLYE VAGY, MENYJ ORVOSHOZ.

8. 23a8c7d393 (válaszként erre: 6. - Napsugár..)
2013. dec. 19. 22:46

Fél éve elveszttem az egyik szülőmet.

Tudom, sokak szerint nem normális, hogy ennyi idő alatt sem léptem túl a veszteségemen. De nem. Nem merek elaludni, mert vele álmodom és olyat, hogy sírva ébredek. Álmomban kegyetlen velem, szívtelen. Nem úgy mint életében volt.

7. Ekka
2013. dec. 19. 22:45

"Mindenki szerint szuper férj!"

Miért? Szerinted nem az?

2013. dec. 19. 22:41
Mi történt??Miért vannak rémálmaid??Biztosan történt valami ami miatt ezt érzed...valami amit mi nem tudunk.
2013. dec. 19. 22:37
Igen, menj orvoshoz... Idegösszeroppanást fogsz kapni, és a gyerekeknek szükségük van rád!
2013. dec. 19. 22:37

Szerintem azért nem követett el olyan nagy bűnt a férjed. Nyilván nagyon nem volt szép tőle, de szerintem a vita hevében egyszerűen csak igen bunkón fejezte ki magát.


A problémáddal szerintem is tőle függetlenül fordulj orvoshoz, ha úgy érzed, hogy az segítene, ne foglalkozz a férjeddel ilyen szempontból.

3. virag32 (válaszként erre: 1. - 23a8c7d393)
2013. dec. 19. 22:33
Hm, azt hiszem, érthető, miért csak mások szerint "szuper" a férjed.
2. 99279bb06f (válaszként erre: 1. - 23a8c7d393)
2013. dec. 19. 22:32

Elég undorító dolog a férjed részéről!

Nélküle is el tudsz menni orvoshoz, és tanuld meg (ha vele maradsz), hogy semmit sem mondasz el neki, csak a gyerekekről és az időjárásról beszélgettek.

Még van rendelés három napig - menj el!

2013. dec. 19. 22:28

Én most ezt érzem. Itt a györnyörű család, szebbnél szebb gyerekek, meg mindenki szerint szuper férj. De senki nincs a helyemben.



Nem bírom tovább........... Nem, bárki bármit mond, nem bírom.


Igen a külvilág számára a férjem egy kincs, mindenkinél be tudja nyalni magát, de nekem egy fikarcnyit nem segít. sőőőt.



Nehéz, nagyon nehéz időszakon vagyok túl, rémálmaim vannak, nem tudok aludni, nem merek aludni, mert, ha elalszom rémálmok gyötrenek.



Tudom, hogy ez nem normális, tudom, hogy szakembert kell felkeresnem.



Elmondtam egyszer a férjemnek, hogy azt érzem, nekem szakembert kell felkeresni, mert különben megörülök.


Két nap múlva egy vita alkalmával rámüvöltött: TE TÉNYLEG MENJ ORVOSHOZ! TE TÉNYLEG HÜLYE VAGY!


Az fáj a legjobban, hogy amit őszintén elmondtam neki, amit senki másnak, az ellenem fordította.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook