Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Állatorvos kerestetik! fórum

Állatorvos kerestetik! (beszélgetős fórum)


2014. márc. 10. 19:03
:P
2014. márc. 10. 19:03
Nagyon örülök, hogy jó tapasztalataid voltak! Közeleg a tavasz majd én is megyek, ha minden igaz valamikor májusban lesz kiskutyám! :)
2014. márc. 4. 18:48
Nos, meglátogattuk a dokit! :) Kedves környezet, barátságos, nagyon tágas rendelő, tisztaság és kellemes fogadtatás. Kényelmes fotelben üldögélve beszélgettünk először, nem topogtam a kutyusomat ölbe fogva. Ez már jól indult. Megnézte az oltási könyvünket és elmondta, hogy sajnos a kombinált oltást amit beadtak 10 hetesen azt 3 vagy 4 hét múlva meg kell ismételni, mert ha nem akkor nem biztosít védettséget. nekem eddig senki nem mondta ezt, utána néztem a neten és tényleg ezt ajánlják. Mivel Szeder még nincs 1 éves, ezt szerencsére meg tudjuk időben ismételni. Aztán leellenőrizte a chipjét, megnézte regisztrálva van-e és következett a fizikai vizsgálat. Ha hiszitek ha nem, Szeder meg se szólalt, olyan fegyelmezetten tűrte, de a doki végig a nevén szólította és nyugtatgatta :) Aztán fültisztítás, fog ellenőrzés és bőrmustra...szerencsére a fülén kívül semmi komoly baj nem volt. 40 percet voltam benn, minden kérdésre válaszolt még arra is amit nem kérdeztem. Ha tehetitek menjetek oda,csodás élmény volt!
2014. febr. 26. 14:56
Megtaláltam a honlapját is, ha beütöd a nevét a "gogliba" rögtön kiadja. nagyon jó, mert árak is vannak rajta így nem kapsz zsákba macskát. Nagyon kevesen írják ki az áraikat a honlapra...azokhoz ne is menj. Sok szerencsét neked és a kutyusnak! :)
2014. febr. 25. 17:45
Nagyon szépen köszönöm a tippet!!! :) Utánanéztem, más fórumokon is dicsérik. Megyek jövő héten az únyi rendelő pár kilométer tőlem. Megkérdeztem egy Tinnyei ismerősöm, ő hozzá jár, azt mondja, nagyon dicsérte. :) Juhé!
2014. febr. 25. 16:58
Próbáld meg az Esztergomi állatkórháznál a másik ajtón menj be és keresd a Tibor dokit (Lakatos Tibor). Én nem jártam nála, de nagyon sokan ajánlották. Hamarosan nekem is lesz kis kutyám én biztos oda viszem. Ha olcsóbban akarod megúszni, a dokinak van saját rendelője egy kis faluban, Únyon az sincs messze tőled. Remélem összejön :)
7. 20ba631a11 (válaszként erre: 6. - F1eff0c6fd)
2014. febr. 25. 15:59
Bízom benne :)
2014. febr. 25. 15:58

Háááát,lehet,hogy jó messze kell akkor menni!!

Megszületett már az az állatorvos aki jó lenne?????

2014. febr. 25. 15:11
Piliscsaba nem :(, az esztergomi állatkórházzal meg valami lett, mert kér külön ajtó nyílt, szerintem kettéváltak. Voltunk ott egy Botond dokinál, de nem volt olyan kedves, meg sietett is, 10 perc alatt kinn voltunk...
2014. febr. 25. 15:04
Piliscsabán a doktornő? Esztergomi Állatkorház?
3. 20ba631a11 (válaszként erre: 2. - Kamuka75)
2014. febr. 25. 13:28
Kösz a gyors választ, de van ismerősöm aki volt ott. Nem akarok senkit sértegetni, de elmeséltek alapján inkább nem mennék oda. de köszike, lehet hogy csak nekünk nem jön be :)
2014. febr. 25. 13:13

Szia!


A környék legjobb állatorvosa:

Dr Kollár Sándor


[link]

2014. febr. 25. 12:59
Segítséget kérek - most kaptam egy kis pulit, édes aranyos, de nagyon fél az állatorvosnőtől. Én sem igazán vagyok megelégedve vele, kis lyuk rendelő, zsúfolt és kicsit ingerlékeny a hölgy ha kérdezek. Szeretnék megbízható kedves állatorvost, ha vannak tapasztalatok szívesen venném. utaznék is ha kell. Pilisjászfalun lakunk, tehát Piliscsabától Esztergomig minden szóba jöhet, ha kell meg messzebb is elmegyek, csak jó doki legyen...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook