Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Álláskeresési járadékos igazolás fórum

Álláskeresési járadékos igazolás (beszélgetős fórum)

2016. jan. 26. 10:35
írtam nekik hogy a könyvelőtől kitudják kérni, választ még nem kaptam. De ha elhúzódik ez az ügy annyival kevesebb álláskeresési járadékot kapok majd?
2016. jan. 25. 14:42

Lehet a könyvelő elfelejtette kinyomtatni.A munkáltatónak kell rákérdeznie a könyvelőnél.

Igen,olyan papírnak lennie kell.

2016. jan. 25. 14:32

Millioszor átnéztem, mert egy helyen tartottam a papírokat amiket kaptam hogy majd vinnem kell a munkaügyre, sajnos nincs közte :(

Anno a gyedem intézésekor is hiányzott valami, akkor sem adták ki így az ügyintézőm kértem meg hogy hívja fel és kérje ki mert nekem nem adják ide

2. 5056d3921a (válaszként erre: 1. - Hani223)
2016. jan. 25. 14:21
..ne hagyd annyiban, mert mindenképpen kellett hogy kapjál. Most vagy a munkáltatónál maradt, vagy kiadta neked.. nézd át a paksamétáidat újra.
2016. jan. 25. 13:50

Sziasztok! Ma voltam a munkaügyön, és álláskeresésit addig nem kapok míg nincsen meg minden papírom amit a munkahely megszűnésekor kaptam. Első munkahelyem volt és tisztaban sem voltam a dolgokkal, de olyan papírt kellett volna kapnom hogy Igazolás az álláskeresési járadék megállapításához és ilyet nem kaptam.

Írtam a volt munkáltatómnak erre azt a választ kaptam hogy megnézi nála van e de többet nem tud tenni az ügy érdekében.

Ilyenkor hogyan tovább?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook