Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 23 évesen egy normális munkám sincs. Álláskereső vagyok,... fórum

23 évesen egy normális munkám sincs. Álláskereső vagyok,... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
jan. 19. 10:53
Hasonlò cipőben jàrtam én is annakidejèn! Akkor talàn mèg rosszabb volt a helyzet, nagyobb munkanèlkülsèg, raadàsul szabolcs megye, egyèbkènt is gàz munkaszempontból. Aztàn több mint 2 èv munkanèlkülsèg utàn talàltam egy normàlis munkàt, de politikai okokbòl 2 èv utàn megszűnt a hely. Eztàn jött a közmunka, onnan tudtam tovàbblèpni. Kellett a pènz, nem vàlogathattam. Több szakmàval, elvàllaltam takarítòi àllàst, nem szègyen. Onnan lèptem tovàbb. Fel a fejjel!
jan. 3. 17:36
Tanuljon meg egy nyelvet normálisan, aztán menjen ki külföldre, hátha ott nagyobb szerencsével jár. Itt nem terem babér senkinek. Csak a Tóth Gabi féléknek.
jan. 3. 17:27
De a foci most megyeget, szerintem. Bár még a neheze eztán jön. Jó lenne még egy Salah is a csapatba.
55. de16c8f9e6 (válaszként erre: 54. - Birebora)
jan. 3. 17:26
Én már leírtam mi a tuti. A fiatalság gyorsan elmúlik. Most kell élni vele.
54. birebora (válaszként erre: 52. - De16c8f9e6)
jan. 3. 16:07

Jó de akkor mi a tuti? Üljön ölbe tett kézzel és várja a csodát? Komolyan kérdezem. Szerinted?

Kezdjen el valahol dolgozni és közben kitalálja mihez van kedve, affinítása.


Egyébként még a foci sem:)

jan. 3. 15:49
De hát focista se mindenki lehet.
52. de16c8f9e6 (válaszként erre: 51. - Birebora)
jan. 3. 15:49
Sokra megy vele egy ilyen országban ahol minden a béka segge alatt van 10 méterrel.. Csak a foci működik jól.
jan. 3. 12:59
Valahol el kell kezdeni. Aztán majd alakul, hogy mit akarsz és a lehetőségek is bővülnek. Tanulj!
50. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 49. - De16c8f9e6)
jan. 3. 11:12
Kedves vagy, de az én erkölcsi életemben nem férne bele. A családban van már aki hasonló képpen nézte a dolgokat. A saját anyukám őszintén nem szeretném követni a példáját.
49. de16c8f9e6 (válaszként erre: 42. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 3. 10:02
Pedig sokan így élnek. Aztan nekik most nem kell agyalniuk rajta mit esznek majd a jövő héten. Szerintem semmi gáz vele. Ahol kereslet van ott kínálat is. Sok magyar nő kimegy külföldre oszt hozzámegy egy gazdag csávóhoz. Mert a magyar lányokat szeretik egyebkent mindenfele. Kedvesek, okosak, szépek, melegszívűek. Olyan déliesek. ;)
48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 47. - Enissa)
jan. 3. 08:54
Igen
47. Enissa (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 3. 08:27
Nem a kereskedelmet, hanem kereskedelmi szakközépiskolai végzettségre gondoltam, ezt azért, mert ott próbáltál elhelyezkedni. Azt nem írtad, milyen iskolában tanultál, csak azt, hogy titkári ismereteket is tanultál.
46. xochipilly (válaszként erre: 42. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 2. 22:30
Ez már egy jó hozzáállás, hogy nem szeretnél kitartott élősködő lenni 😊👍 Én se vágytam arra soha, hogy valakitől anyagilag függjek.
jan. 2. 22:03
Köszönöm szépen.
44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Enissa)
jan. 2. 22:02
Nem végeztem kereskedelmet nem tudom hol olvastad... Egyébként ezért is vagyok ennyire benne mert ezen kattogok...
43. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 39. - Miss Angel)
jan. 2. 22:01
Egyedül a tiédet töröltettem, de már előbb elköszöntél látom valami még lemaradt... :)
42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - De16c8f9e6)
jan. 2. 22:00
Köszönöm de nem szeretnék más nyakán élni. Lehet ezt páran támogatják is ahogy látom a szíveket nálad de én nem vagyok ez a lány.
jan. 2. 20:23
Igen, sokan vagyunk/voltunk így, én is voltam ennyi idős es nagyon hatranyos helyzetből indultam. Mindig van hátrányos helyzet. Ne csuggedj, légy kitartó, másféle munkákra is jelentkezz. Sok sikert!
40. Enissa
jan. 2. 20:09

Azért abba gondolj bele, a 100 ezer Ft. pont 100 ezer forinttal több a nullánál, valamint minden nappal több gyakorlatot szerzel.

A kereskedelembe nagyon sok dolgozót keresnek, ha azt látják, hogy 1 éve már nem dolgozol, minden munkáltató elgondolkodik vajon miért?

Kereskedelmit végezték ezek szerint, próbálkozhatsz szépségszalonokban, fürdőkben pénztárosnak, trafikokban , gyorséttermekben, kiszolgálónak és az említett üzletláncokba is.

Ha valami történik veled egészségileg mi lesz veled? Vagy a TB rendezve van?

39. Miss Angel (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 2. 19:43
szuper.az is ,hogy törölteted a hozzászólásokat,amik neked nem tetszenek.A saját életedet is te teszed szebbé- jobbá ,vagy te rontod el. Hidd el,nekem mindegy ;)
jan. 2. 19:36
Találni kell egy pasit aki eltart. Nem olyan nehéz az. Pláne 23 évesen. A legszebb kor.
jan. 2. 19:16
Hiába van akaratom ha 100ból 90 válaszra se méltat vagy jön a válasz hogy tapasztalat és helybélit vennének fel inkább.
36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Ms_Daisy)
jan. 2. 19:14
Ez is jó tanács. Köszönöm.
35. Enissa (válaszként erre: 32. - Hattori)
jan. 2. 19:13

Rossz az, aki rosszra gondol. :D


És tényleg ismerek több diplomást, aki bemagolhatta a tananyagot, de a realitáshoz semmi közük.

És ismerek szakmunkásokat, akik cégeket alapítottak a józan paraszti eszükkel.

S.J. is egy egyszerű juhász volt és birodalmat épített, a művészet nem ismerete kaszálta el...vagy más.

De tényleg, nem kell sok embernek diploma, hogy sikeres legyen, meg diplomával is végezhet olyan munkát, amit egy 8 általánost végzett is el tud látni. 'Evvan.

34. Csillagszem38 (válaszként erre: 33. - Ms_Daisy)
jan. 2. 18:23
Sztem meg dolgozni akarás és elhatározas kerdese. Én anno 23 évesen érettségivel 4 éves gyerekkel pályakezdőkent helyezkedtem el!
jan. 2. 18:18

Tök jókat írtok, de a valóság nem ilyen. Pályakezdőként, titkárnői végzettséget nem veszik semmibe.

Nem akarlak elkeseríteni, de az az érettségivel egyenértékű. Anno engem irodai okj-val válaszra sem méltattak, vagy elutasítottak.


Szerintem menj multiba pénztáros-eladónak. 2-3 évet ha lehúzol ott, utána már komolyan vesznek irodai munkánál is. Tapasztalat.

32. Hattori (válaszként erre: 2. - Enissa)
jan. 2. 17:53

Ó, ne búsulj, több diplomával is vannak élhetetlenek, és a fordítottja is igaz, szakmunkások sőt a 8 általánost végzettek is futhat be szép karriért.


Nem szabad ám politizálni:))

31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Miss Angel)
jan. 2. 16:42
Részemről is, szia.
30. Enissa (válaszként erre: 25. - Tumbo2)
jan. 2. 16:34
Nem mondom, hogy nem jutott eszembe, de nem akartam megemlíteni, eme ritka ügyes embert.
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - K-né Zsóka)
jan. 2. 16:33
Van de mű körmös és társai amihez se türelmem sem tehetségem nincs. Viszont hallottam én is ilyen esetekről, ezek szerint él még a remény. Akkor nem keseredem el. Köszönöm.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook