Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Állásinterjún kb. miket kérdeznek, hogyan zajlik a dolog? fórum

Állásinterjún kb. miket kérdeznek, hogyan zajlik a dolog? (tudásbázis kérdés)

20. siba22 (válaszként erre: 14. - Nikk_1982)
2015. febr. 27. 12:51
elvileg se nőknél se férfiaknál nem lehetne kérdezni szerintem sem.viszont mégis kérdezték,én már akkor várandós voltam Zalánnal.majd a végén " hamarosan jelentkezünk " elváltak útjaik.persze azóta hírüket se hallottuk.én szólni se tudtam mikor mondta párom,hogy tőle kérdezték.nőknél még csak várható ez a kérdés mert megszokott,hogy ő megy GYED/GYESre.férfiaknál még nem tapasztaltam ilyet annak ellenére,hogy ők is mehetnének.
2015. febr. 23. 18:29

Álláskeresésbe vagyok. 5 X hez közel. Betanított melora jelentkeztem. Adatlapokat jelentkezésit töltettek ki velem.

Sejtem mi okból....

2015. febr. 23. 18:15

Nadrág kosztüm. Smink is szolíd...


Most néztem Nő a kiíró.

Bocs...

17. Misaki Itó (válaszként erre: 16. - Töprengő)
2015. febr. 23. 18:13

Én elhiszem:)

Azt írtam,hogy a kérdezőőő,láány...

16. töprengő (válaszként erre: 7. - Misaki Itó)
2015. febr. 23. 18:12

Álláskereső tréningen kitértek erre is.

Csajok ne legyenek kihívóak, pasiknak se kell 1 üvag after shave...

és rengeteg mást is.

Mit tudsz a cégről stb.

2015. febr. 23. 17:54

Köszönöm a pozitív válaszokat. :)

A munkakör lényegében: tanácsadó. De ez szerintem olyan sokat nem tesz a dolog lényegéhez. :) Gondoltam a felhasználónevemből kitűnik a "96",amiből adódik,hogy 18 (majdnem 19) évesen még nem egy diplomával megyek vezetői asszisztensnek vagy egy banki menedzsernek. :))


Töprengőnek külön köszönet,jót mosolyogtam rajta. :) Egyébként jó ötletek adtál,hátha idetéved esetleg egy férfi is,aki ugyan ebben a cipőben jár. :)


További szép estét mindenkinek. :)

14. Nikk_1982 (válaszként erre: 12. - Siba22)
2015. febr. 23. 15:55
Mivel apuka is mehet gyedre, lehet hogy hosszabb idore kimarad a munkabol. Bar szerintem ilyet nem kerdezheznek
13. *trillian* (válaszként erre: 11. - Roza78)
2015. febr. 23. 15:31

Egy biztosítási cégnek akár több ezer alkalmazottja is lehet, szerintem nem mind ugyanazt csinálja... de ennek a minimális logikának a hiánya mentén már kizártam, hogy jogi, pénzügyi, vagy akár egy felelősebb asszisztensi poziról is szó legyen, úgyhogy a takarítást kizárva (mert azt kiadják más cégeknek) marad az ügynöki munka.


Annál meg sztm teljesen mindegy, mit kérdeznek, mert ha az embernek nem folyik a nyála és tud mondjuk kettőig számolni, már tapsikolnak örömükben, hogy bepaliztak egy újabb "üzletkötőt". :D

12. siba22
2015. febr. 23. 15:16
párom több helyen is volt 3 hónap alatt.fizetési igény,mik a te elvárásaid a céggel szemben,mik a terveid,tanulni akarsz-e stb.sok esetben kérdezik már a férfiaktól is tervezik-e a babát.amin mi rendesen meg is lepődtünk,hogy nem csak a nőknél érdekes ez.
11. Roza78 (válaszként erre: 10. - *trillian*)
2015. febr. 23. 14:58
Leirta hogy biztosítási cégről van szó. Gondolom nem takarítónőnek jelentkezik. :-)
2015. febr. 23. 14:47
Teljesen mást kérdeznek egy tescós árufeltöltőtől, mint egy vezetői asszisztenstől vagy egy banki menedzsertől... hogy lehet így feltenni egy kérdést, hogy nincs benne a lényeg
9. Misaki Itó (válaszként erre: 8. - Tamtamano)
2015. febr. 23. 14:25
Bocánat,bocánat:)
8. tamtamano (válaszként erre: 7. - Misaki Itó)
2015. febr. 23. 14:24
Pont azé! Ne tessen belekötni a dolgokba.. :D
2015. febr. 23. 14:19

Öltöny,arcszesz?

Zoella lány..:)

6. körtefánk (válaszként erre: 1. - Zoella96)
2015. febr. 23. 14:19
Ha tudod konkrétan a cég nevét célszerű utána nézni a neten,mivel foglalkozik konkrétan,illetve maga a cégnek a profiljából felkészülni,hogy mit tudsz róluk stb...én sajnos estem már olyan hibába,hogy elmentem egy bankhoz állás interjúra és bele kérdeztek abba,hogy mit tudok maga a cégről,stb....nem is a munkával kapcsolatban,hanem,hogy mit tudok róluk....
2015. febr. 23. 13:32

Külsőre van ötletem.... Öltöny hozzávaló cipő... Pacsuliszag nélkül. Egyszerű szolid arcszesz.

Ezt tudod nyilván. Irataid katonás rendben, sima mappába...

Sok apró dolog, pl a nagykabát, mert 1 szál öltöny kevés, karodra terítve, földre ne lógjon. Még nem melózol, diplomata táska nem létfontos. De ne tacskos szatyorba...

Kérdések, nem tudom. " Tabuba " tartozót nem tehetnek. Ha mégis, rögtönözz. Pl autód van - e. Ha van is letagadnám... Nem volt fizud miből lenne? ( elhoztak )

Szülők anyagi helyzete...

Még ebbe a szakmába sincs közük, szerintem. ( igaz pénzzel is lesz dolgod ) Erkölcsit azt le kell kérni, nincs ingyen.

Sokkal okosabbakat fognak írni, biztosan.

4. fincsi5 (válaszként erre: 2. - Zoella96)
2015. febr. 23. 13:31
Üzletkötő lennél? .)
2015. febr. 23. 13:19
Szerintem, hogy miket kerdeznek es milyen az elvart magatartas, az fugg a poziciotol is. Pl egy alkusznal a ramenosseg alap, mas esetekben nrm biztos hogy elony. Mindenkeppen probalj higgadt es magabiztos lenni
2015. febr. 23. 13:06
Holnap lesz életem első állásinterjúja és nagyon-nagyon kellene ez a munka. Kb miket kérdeznek? Hogyan kell viselkedni? (Biztosítási cégről van szó.)
2015. febr. 23. 13:05
Állásinterjún kb miket kérdeznek, hogyan zajlik a dolog?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook