Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudja valaki, hogyan zajlik a Környezettanulmányozás a gyermekelhelyezésnél? Mit néznek, kérdeznek, apa esélyei, stb..? fórum

Tudja valaki, hogyan zajlik a Környezettanulmányozás a gyermekelhelyezésnél? Mit néznek, kérdeznek, apa esélyei, stb..? (beszélgetős fórum)


2011. dec. 2. 18:55
5 perc ztán távoznak...semmi különös
6. veraesbalu (válaszként erre: 5. - Csajszika890721)
2011. máj. 31. 21:59

"az anya sokat van távol a gyermektől és nem csak a munkából kifolyólag, és érzelmileg elhanyagolja a gyermeket?"


Egy bírósági eljárás menete a 2 félen múlik. Ha az apa a fent leírtak miatt kérdőre vonja az anyát a bíróság előtt, és bizonyítani is tudja... S ha még az ügyvédje is támogatja...

Mint írtam sok mindentől függ az elhelyezés.

A bírónőn is múlik, mennyire alapos.

Nem vagyok jogász és bírónő sem. Az ügyvéd sokat segíthet. Minden ügyvédnek megvan a szakterülete. Van olyan aki sokat segíthet a gyermekelhelyezésben. Utána kell járni.

5. csajszika890721 (válaszként erre: 4. - Veraesbalu)
2011. máj. 30. 14:01

Szia!


Lenne egy kérdésem... és mi van akkor, ha az anya dolgozik, van étel, van fedél a fejük felett, de az anya sokat van távol a gyermektől és nem csak a munkából kifolyólag, és érzelmileg elhanyagolja a gyermeket?

2011. máj. 30. 12:46

Szia!

Manapság már nincs az, hogy csak az anyánál maradhat a gyerek.

Persze nagyobb esélye van az anyának, ha nem iszik, nem dohányzik, nem túl gyakran váltogatja a párját, biztonságos körülmények vannak a gyerek számára, dolgozik, rendben tartja a környezetét és a gyereket is. Ha az apánál is mindez megvan, sok minden függ a bírótól, és ha nagy a gyerek, akkor lehet hogy őt is megkérdezik.

Az elhelyezés a szülők kekeckedésétől is függ.

Nem tudom nálad mi a helyzet, de sok szerencsét!!!

Ha nagyon kekeckedős a volt párod, fogadj egy jó ügyvédet !

2011. máj. 30. 10:00

Kedves első hozzászóló!

Szerintem ezt mindenki tudja küld értesítést az Önkormányzati Hivatal környezettanulmányozás céljából, hogy a gyermek a legjobb helyre kerüljön és nézik azt is az anyagi feltételeket hiszen nagyon fontos még a bíróságnál is figyelembe veszik a körülményeket. A Polgármesteri Hivatalban, v. a Családsegítő Szolgálatnál lehet ingyenes jogi tanácsot kérni és érdeklődni mindezekről. Üdv.Ágnes

2011. máj. 30. 09:56
Hasznos tanács?
2011. máj. 30. 09:55
Tudja valaki, hogyan zajlik a Környezettanulmányozás a gyermekelhelyezésnél?Mit néznek, kérdeznek, apa esélyei, stb..?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook