Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Állásinterjú utáni értesítés fórum

Állásinterjú utáni értesítés (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
119. katus3 (válaszként erre: 117. - Napsugár8)
2019. aug. 24. 18:56
Ez pontosan így van.
118. Napsugár8 (válaszként erre: 116. - Guruljka)
2019. aug. 24. 15:53
Hát mi sem hordtuk le az emeletről, jöttek a rakodó munkások és ők vitték le, egyenes rakták a kocsira és vitték is el. A többi lomot, ruhákat, könyveket, virágcserepet, és hasonló apró lomot, hordtuk mi le zsákokban, dobozokban a gyűjtő helyre.
117. Napsugár8 (válaszként erre: 115. - Tira84)
2019. aug. 24. 15:51
Helyes! Akkor túl is léphetünk rajta és akármilyen rosszul is esik, a leveleket bizony a titkárnő szokta írni és postázni. Az igazgató csak odaböki az aláírását. Ennyi.
116. Guruljka (válaszként erre: 114. - Napsugár8)
2019. aug. 24. 15:50
Nálunk nem lehet elektromos hulladékot kitenni. Még rossz hűtőt se.
115. Tira84 (válaszként erre: 112. - Napsugár8)
2019. aug. 24. 15:47

Igen, tudom, hogy vizsgaztatott.

És tudom, hogy ezeregy dolga van.

Mégis, a lelkem mélyén EN ezt vártam volna el.

Ennyi. Ebbe nem kell többet beleképzelni.

114. Napsugár8 (válaszként erre: 113. - Guruljka)
2019. aug. 24. 15:32
Nálunk megtörtént az elmúlt hetekben. Szóltak előre, mikor vigyük le a ház előtt kijelölt területre, mikor jön a kocsi érte. Sőt még azt is leszervezték (az idén először), hogy a nehéz, nagy dolgokért feljönnek a munkások az emeletre, és lecipelik, mint pl rossz tv-t, rossz fotelt, hasonlókat. Rendesek voltak.
113. Guruljka (válaszként erre: 104. - Napsugár8)
2019. aug. 24. 15:27

Én nem tudom, mi készül, de érdekes apróság, hogy később lesz a lomtalanítás.

Nem csak, ahogy én hittem, hogy itt a faluban, hanem most mondja a fiam pesti barátja, hogy a pesti közterületfenntartó is valamikor októberben tervezi a lomtalanítást.

Persze lehet, hogy csak a nagy meleg az oka, és hogy a nyaraló családok is ki tudják tenni a fölös holmit.

112. Napsugár8 (válaszként erre: 110. - Tira84)
2019. aug. 24. 15:15

És gondolod, hogy az igazgató kizárólag csak veled beszélgetett személyesen, + telefonon, e-mailban?

Még kb. másik 3-5 kb. egyforma eséllyel pályázó volt rajtad kívül. És azt tesztelte, hogy a különböző helyzetekben (telefon, élőszó = testbeszéd, e-mail = helyesírás) hogyan álljátok meg a helyeteket.

Ennyi. Vizsgáztatott tégedet is, mint esélyes jelöltet, és még egy párat...

111. katus3 (válaszként erre: 109. - Df1e1c376c)
2019. aug. 24. 15:03
Hajjaj... tudnék mesélni. Egy cikkben az volt anno hogy az iskolatitkár Glamour magazint nézeget... Egyébként nálunk is a kolléganőm hívott vissza mindenkit.
110. Tira84 (válaszként erre: 109. - Df1e1c376c)
2019. aug. 24. 14:55

Valószínűleg az, amit felsoroltal.

Viszont, mivel előzőleg csak és kizárólag az igazgatóval beszéltem (e-mail, telefon, személyesen)… ez oknál fogva, tőle vártam volna a választ...lehet én gondolkodom furcsán... Végülis mindegy, már túllendültem a dolgom, levontam a konzekvenciát. Ennyi.

109. df1e1c376c (válaszként erre: 95. - Tira84)
2019. aug. 24. 14:49
Mert szerinted mi a titkarno dolga? Korom lakkozas meg kave fozes? Pont auert alkalmazzak, hogy a loti-futi dolgokat elintezze.
2019. aug. 24. 06:32

Bocsánat, én azt hittem, hogy a közfoglalkoztatottak közé bele értendők a közszférában dolgozók is... akkor ezt alaposan félre értettem.

De az utalvány, amit a rezsi kifizetéséhez adnak a nyugdíjasoknak, Erzsébet lesz-e, vagy éppen Rezsi-Rózsi-akármi, tök mindegy milyen neve lesz. Ezek szerintem kár kiakadni. A lényeg, hogy nem pénzt, hanem utalványt adnak. Nehogy már véletlenül valaki kajára, esetleg gyógyszerre költse!

107. Tira84 (válaszként erre: 104. - Napsugár8)
2019. aug. 23. 20:39

Köszönöm, folyamatban van az új munkahely keresése.

TERMÉSZETESEN elsők a gyerekek!😊

106. jucikata (válaszként erre: 104. - Napsugár8)
2019. aug. 23. 19:25

Nem a közszférában dolgozók kapnak, hanem a közfoglalkoztatottak - még véletlenül sem ugyanaz.


És szó sem volt Erzsébet utalványról, mivel azt január 1. óta nem bocsátanak ki és dec. 31-el meg is szűnik - rezsiutalványt kapnak a nyugdíjasok.

105. Borda (válaszként erre: 104. - Napsugár8)
2019. aug. 23. 18:40
Csak a közfoglalkoztatottak kapnak, szó nem volt közszféráról sajnos. 😒
2019. aug. 23. 18:05

Tisztul a kép!

Most mondják a tv-ben, hogy a közszférában dolgozók szept. hóban egyszeri plusz juttatást kapnak. Valami 54 ezer Ft kereset-kiegészítésről beszélnek. (A nyugdíjasok ezzel egyidőben 9 ezer Ft értékű Erzsébet-utalványt, amit kizárólag vill. és gáz számlára lehet felhasználni)


Szerintem ezért volt a hirtelen (ideiglenes!) létszámfelvételi stop! Kellett egy olyan névsor, ami fix, ami nem változik naponta. Ill. amiben az újonnan felvett dolgozók neve nem szerepel.


Másrészt, ha az eredetileg meghirdetett állást belső átszervezéssel oldják meg, akkor az ott megüresedett helyre kellett kiírni újabb pályázatot.


Én biztosan nem lennék annyira büszke, annyira megsértett, hogy ilyen esetbe ne küldjek be egy újabb pályázatot.

Pénzből élünk, ha nincs munkahely, előbb-utóbb elfogy a tartalék, akkor miből teszel kaját az asztalra, miből veszel cipőt a gyermekeidnek, miből veszel esetleg gyógyszert, vagy bármit...

103. Tira84 (válaszként erre: 100. - Napsugár8)
2019. aug. 22. 13:40
Úgy lesz, köszönöm.😊
102. Tira84 (válaszként erre: 101. - Michelle.r)
2019. aug. 22. 13:39
Nem, ez egy kisebb allashirdeto portál.
101. michelle.r (válaszként erre: 99. - Tira84)
2019. aug. 22. 13:05
A profession.hu-n látod? Ott egy hónapra lehet minimum rendelni és háromszor megújítják, vagyis előre sorolják. Nem biztos, hogy újra feltették, talán csak nem járt még le.
100. Napsugár8 (válaszként erre: 99. - Tira84)
2019. aug. 22. 11:41

Régóta bevált üzleti fogás, hogy jelentős összegű árengedményt adnak azoknak a hirdetőnek, aki 3-5, vagy még több hirdetés megjelenést fizet ki előre.

Ha itt is ez történt, akkor az újság azt a hirdetést annyiszor fogja megjelentetni, ahány megjelenést a megrendelő kifizetett.


Nem akarom én védeni az iskolát, de annyi minden van, lehet a háttérben, amikről mi, egyszerű polgárok soha nem fogunk tudomást szerezni, vagy csak itt-ott esetleg valamicskét.

Azért írom mindezt, hogy próbáld meg magadból a negatív érzelmeket, a csalódottságot, a sértettséget elengedni... tiszta szívvel, hittel, erővel, energiával menj tovább. :))

99. Tira84 (válaszként erre: 98. - Tira84)
2019. aug. 22. 11:10
Meg ne felejtsük el, hogy újra feltették a hirdetést...
98. Tira84 (válaszként erre: 97. - Napsugár8)
2019. aug. 22. 11:09
Elmondani az igazat.
2019. aug. 22. 10:47

Az esti híradóban mondták (nem M-es csatornán!), hogy pár nappal ezelőtt kijött egy határozat, hogy meghatározatlan időre, de azonnali létszámfelvételi stoppot rendelt el a kormány közszférában!!!


Akkor most mit is tudna tenni az az igazgató, aki még vissza is hívott telefonon?

96. Mezei Virág (válaszként erre: 95. - Tira84)
2019. aug. 21. 16:58
Igazad van! Drukkolok, hogy olyan munkahelyet találj, amilyet szeretnél! 🍀🍀🍀
95. Tira84 (válaszként erre: 93. - Napsugár8)
2019. aug. 21. 16:25

Nem adom fel.

Keresem a hozzám illő megfelelő munkát/állást, DE! Nekem is van büszkeségem...nem tudnék jó szájízzel dolgozni egy ilyen helyen, ahol még kiállni se merném a pályázó elé, hanem a titkarnővel irassàk meg az elutasító leveleket.

Miközben előtte többször leveleztek az igazgatóval, egyszer fel is hívott.


Gerinctelenseg. Utalom.

Hátha máshol megbecsülik annyira az embert, hogy őszintén közlik vele, hogy nem kell. nem került volna semmibe őszintének lenni.

Most mennyivel jobb, hogy hazugnak hiszi kb 10 pályázó?

94. Mezei Virág (válaszként erre: 93. - Napsugár8)
2019. aug. 21. 15:49

Sok múlik.

Abban az időben, és utána még, több munkahelyet adtak el a fejem fölül. Sokat pályáztam, de általában válaszra sem méltattak. Akkor küldtek el rengeteg embert, mert megszűntek a munkahelyek. Pályát módosítottam.

93. Napsugár8 (válaszként erre: 90. - Mezei Virág)
2019. aug. 21. 15:44

A rendszerváltás után az én munkahelyemet is felszámolták, én is tudom, hogy nem könnyű munkát találni.

De akkor is azt mondom, sok múlik a hozzá álláson is, az akaraton, a hiten. Ha lélekben, hitben feladja az ember, akkor bizony ott is marad a gödör fenekén.

Ezért nem mindegy a hozzáállás!

De nekem mindegy, hogy Tira hogyan áll hozzá. Az ő élete, nem az enyém.

92. Mezei Virág (válaszként erre: 87. - Napsugár8)
2019. aug. 21. 15:43
Azért csak írjál még sok pozitív dolgot, én is szeretem olvasni!!! :)
91. Mezei Virág (válaszként erre: 86. - Guruljka)
2019. aug. 21. 15:41

Fogyunk is rendesen. Nem véletlen.

Az ismerőseink bébiszittert tudtak (bejelentve!) foglalkoztatni Németországban. De itt kevesen engedhetik ezt meg maguknak.

90. Mezei Virág (válaszként erre: 87. - Napsugár8)
2019. aug. 21. 15:38

Azért nekünk régen munkába állni szerintem sokkal könnyebb volt.

Nem szeretnék ma fiatal lenni itt. :((

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook